» »

Nakup ročne ure

Nakup ročne ure

bluefish ::

Po dolgem času nepraktičnega gledanja na uro mobitela sem se odločil, da si ponovno nabavim ročno uro.

Ker se gre pri vsem skupaj za vsakodnevno rabo, zanjo ne bi rad zapravil celega kupa denarja. Tako je omejitev nekje na 150€ (raje manj) - vem, da bo nekaterim hecno :)) .
Torej, gre se za "analogno" uro, ki naj bo vodotesna, zaželen je kronograf (čeprav je bolj postranskega pomena), prikaz datuma, kovinski pašček ali kaj podobno vzdržljivega (na usnjene nisem navajen),...
Ura naj prav tako ne bo prevelika.

Vem, da je za ta denar verjetno težko najti pravo stvar, ampak vseeno,...
Seveda pa se ne branim predlogov o trgovinah, kjer bi imeli dobro izbiro (če se le da v LJ oz. ožji okolici - trenutno poznam predvsem tiste v centru mesta + Bežigrad in v City Parku).

Tema verjetno ne sodi v Kaj kupiti pri Strojni opremi.
  • spremenil: bluefish ()

Infinity ::

greš u halo A u BTCju v kleti imaš štacuno k prodajajo Fossil ure :D men moja služi že dobrih 5 let :D ma jeklen pašček, kronograf, uglaunem use kar si naštev :D upam d sm ti lohk pomagu

bluefish ::

Hvala, sem sedaj malo gledal na njihovi strani in so mi nekateri kronograf modeli dokaj všeč.
Seveda se ne branim še kakšnega predloga.

fosil ::

No seveda sem jest tud za Fosila :D
Edin mal pazi pri urah s kovinskih paščkom, znajo bit kr precej težke, še posebej če nisi navajen nosit ure. Lahko pa pogledaš tud modele iz titana, so sicer nekaj dražje ampak precej lažje.
Pa ne se preveč zapičit v modele na web strani, ni nujno da boš v trgovini dobil enake. Tako da boljše da greš v trgovino pogledat kaj konkretno imajo.
Tako je!

Ejsi_Disi ::

Namesto kovinskega paščka, da lahko aluminijastega, ki je lažji. Drugače pa za ta denar dobiš tudi Swatch.
Rock n' roll ain't noise pollution!

bluefish ::

ja, sem mislil aluminijastega, pa mi je nekako kovinski vpadel v tekst :D .
Vsekakor si bom ure in možnost izbire ogledal ob nakupu v trgovini. Sedaj sprašujem le toliko, da dobim kakšno idejo oz. lokacijo dobrih uraren.

Vantage ::

schurda ::

Jst bi vzel Citizen s fotocelico, da je sploh nikoli ni potrebno odpirati, da bi zamenjali baterije. Imenujejo se Eco-drive. Tako ostane vodotesna.

Eco drive
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

tomaz- ::

ja, in vodotesna ostane na veke vekov.. Ne bo držalo.. Ravno tako kot imaš redne servisne preglede pri avtu, imaš tudi tukaj redne preglede pri pooblaščenih servisih, ki ti po priporočilih proizvajalca menjajo set tesnil cca vsaki dve leti, mislim da. Vsaj tako je meni pisalo v pogojih, drugače gre vodotesnost pa-pa ( pritiski na gumbe, znoj, Ph, vse to vpliva.. )

+ tega so precej "občutljive" pozimi, ko imaš vedno dolge rokave in se ura preprosto ne nafila dovolj. Je špica ura, je pa z njo v praksi več "dela", kot piše po "teoriji"

Sicer pa imaš "podoben", samo za moje poznavanje boljši sistem Kinetic pri Seiku. Sploh novi modeli imajo precej hud verk noter..

;-) ::

Men fossil služi že 4 leta. Zadovoljen, nikoli me ne pusti na cedilu, nisem še menjal baterije...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Večna" ročna ura do 1000€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11237344 (27902) zvery1
»

Ročna ura do max 400€

Oddelek: Kaj kupiti
2616137 (6237) ian wolf
»

Katero ročno uro nosite in katero priporočate

Oddelek: Loža
248029 (7422) wifi4all
»

Ura - kot darilo za diplomo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5111271 (10005) OwcA

Več podobnih tem