» »

Yahoo! in težave oz "ne"težave

Yahoo! in težave oz "ne"težave

scar7lee ::

Pozdravljeni!

Zanima me, kdo vas ima kakšne izkušnje z Yahoo!-jem. Zanima me vaše mnenje pač!

LP

scar7lee ::

Zanima me namreč Yahoo! Mail

jperc21 ::

Ga mam in dela super.

Imaš neomejeno prostora za svoje emaile.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jperc21 ()

dexterboy ::

Tudi jaz imam yahoo mail še iz prejšnjega deseletja in nikoli nobene težave :D
Je pa res, da sem dobil neomejen prostor za pošto šele potem, ko sem registriral domeno (imeli so ali pa še imajo akcijo za 2 ali 3 dolarje na leto), prej sem pa bil omejen na 2 giga.

Vso srečo ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

alesp56 ::

Uporabljam Y! Mail že cca 8 let in stvar je vsekakor zelo uporabna, sortiranje spama deluje zadovoljivo le časih če prevečkrat zbrišeš določen mail iz inboxa(kakšen newsletter) ga "vzame" kot spam in ga potem malo težje "naučiš" da ta zadeva ni spam. Sam nisem registriral nobene domene in ničesar pa imam že kar nekaj časa neomejen mailbox. Le mogoče filtrov za sortiranje pošte je malo premalo (na zastonjskem jih je samo 15) in pa v novi beta verziji znajo bit malo nadležne reklamne pasice... overall bol všečno kot Gmail (še zdaj se ga nisem čisto navadil) :D
in to je to...

scar7lee ::

Thanks. Sam ga preizkusam. Zato me zanimajo vasa mnenja. Je pa pri meni problem, oz vsaj tko se dogaja, mi javlja neke znake namesto šumnikov. Še posebej v koledarju. Ko npr vpišem v imenik roj,dan nekoga in mi tega vrže koledar mi pač namesto šumnikov (dejansko namesto Č-ja) izpiše druge znake. Je možno kako odpravit al je to pač njihova napaka še glede encoding-a...?

LP pa hvala za komentarje

amigo_no1 ::

Preveri kateri encoding uporabljaš/imaš nastavljen v browserju.
Večina browserjev avtomatsko prilagodi encoding posamični strani (v Firefox recimo desno klikneš nekje na strani / View Page Info in piše)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

scar7lee ::

To mi že napiše... problem je v tem, ker npr v imeniku mi šumnike lepo izpiše... v koledarju pa ne. Je vseeno ali imam Yahoo!mail BETA al še staro verzijo. Vedno mi v imeniku lepo izpiše vse šumnike. Je še kdo to opazil, al se samo to meni dogaja?
Dejansko se tako zgodi... Dodam v imenik eno osebo. Napisem kdaj ima rojstni dan in obkljukam da jo Yahoo! sam doda v koledar. Ko pa preklopim na koledar vidim da črke "č" ne izpiše. Naprijem Janez Janežič mi izpiše le Janez Janeži - brez Č-ja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: scar7lee ()

scar7lee ::

Sem opazil, da v Beta verziji ima Yahoo!Mail spodaj eno vrstico katero uprablja kot "okrnjeni" Beta koledar. V tem koledarju je že odpravljena napaka oz težava s šumniki. Zanima me, kaj pa kako si urejate maile?! Jih puščate vse v inbox-u al si vse premečete v mape....?

jperc21 ::

Tiste katere ne rabim jih zbrišem , ostale pa pustim kar v inbox.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jperc21 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Singhronizacija GSM, Outlook in Exchange

Oddelek: Pomoč in nasveti
214124 (3998) SLO_Matej
»

Nova verzija Yahoo Maila z novostmi

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
298674 (7141) roli
»

Yahoo Mail za zdaj še pred Hotmailom in Gmailom

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
329512 (7393) ABX
»

Gmail praznuje 5. rojstni dan

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
295134 (3124) opeter
»

Dober in zanesljiv e-mail naslov ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211495 (1494) Urc

Več podobnih tem