» »

KT7A-RAID ne trza spljoh!

KT7A-RAID ne trza spljoh!

SKull ::

Imam problem kupu ABITko in jo namontiral kot že veliko drugih. Nekajkrat se zadeva normalno zbudi, ko pa jo enkrat ugasnem se zadeva niti pod razno noče več zbudit! Enostavno ne zbudi napajalnika (neka jajca od 250W). Nujno rabim kakršen koli nasvet!.

jeb ::

jest sm imel enkrat tocno tak problem.
Je sla plata.

SKull ::

Ma ni šla plata. Zadnjič sem mel enak problem na drugi mašini pa mi jo je uspelo vseeno zagnat in od takrat jo ne ugašam (server). Tukaj pa bi rabil zadevo. Še posebej me jezi, ker je zadeva ZELOOOOO nujna!;((

SKull ::

Ej ne vem kaj je vzrok ampak zdaj dela! Kaj sem naredu? Zamenjal sem napajalnik iz druge mašine in stvar se je normalno zbudila!8-O Pazi zdaj to! Ko sem dal ta kao "pokvarjen" napajalnik v drugo mašino je ta normalno delal!:| Zdaj pa naj mi kdo razloži to. morda pa so mali zeleni bli na delu.8-)

Brody ::

sej ni pkvarjen, le premalo močan!
d0h!

ijatebi ::

Ne verjamem, da je premalo močan jaz sem enako plato preizkusil z 200 W ter 230 W pa mi še sedaj dela brez problema. Kaj pa imaš vse obešeno na ta napajalnik ( si imel )???
:|
" Gods loves black sheeps ! "

miranpozar ::

Pri napajalnikih je poleg moči pomembna tudi njegova kvaliteta!
200W napajalec priznanega ameriškega proizvajalca lahko deluje bolje kot 300W kitajsko čudo! Gre za kvaliteto toka, ne samo njegovo moč, kar se lepo vidi na Abit ploščah, ki so absolutno preveč občutljive!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Lucio ::

Ne verjamem da je problem v napajalniku, saj sem se z dotičnim problemom že srečal večktar prav na tel plati.

Ponavadi je pomagalo izključit napajalnik pa Clear CMOS, ali pa odmontaža in ponovna montaža proca.

Vendar sumim, da je napaka v plošči, saj se sem to že srečal na dveh različnih Abitkah KT7 Raid. Pa na netu je nekja pisalo, da imajo plošče izdelone v določenem tednu /se ne spomnim točno katerem) napako.

Jaz pa na srečo nimam nobenega problema s to plato:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se noče prebudit - AMD

Oddelek: Strojna oprema
375345 (4846) opeter
»

Ni zagona

Oddelek: Pomoč in nasveti
5683 (612) malcolm
»

racunalnik umru

Oddelek: Strojna oprema
81547 (1103) matjaz23
»

Problem z ASUS A7V333 ko sem dodal 256RAM - help

Oddelek: Pomoč in nasveti
7889 (808) mahi
»

racunalnik se noce vzgat!

Oddelek: Pomoč in nasveti
351880 (1530) rang3rus

Več podobnih tem