» »

Mrtve slike

Mrtve slike

backup ::

Če bi si kdo utrgal minutko časa in pogledal kodo strani www.perigej.org in fengshui-atelje.tk, bi bila zelo ponižno hvaležna. Namreč -- slike so naloudane, z računala mi jih prikazuje, s strežnika pa ne. Pojma nimam, kaj naj storim, šefica pa izgublja potrpljenje z mano. :\

tejcek ::

Pri sliki
daj na koncu GIF z veliko pisavo in dela. Malo poglej če so povezave prave in kako je z velikostmi črk.

Lp
Matej

rkasteli ::

Si naložila vse slike tudi na strežnik? Kater program uporabljaš za izdelavo?
rkasteli

BluPhenix ::

Meni jih sicer prikazuje, ampak vseeno nekaj popravi. VSem slikam spremeni ime v male črke, končnico tudi.

Vedno se drži 3 pravil (no vsaj na začetku):
- uporabljaj povsod male črke (oz. enake, če imaš v htmlju zapisano .jpg naj bo tudi slika imela .jpg končnico in ne .JPG)
- ne uporabljaj presledkov, če hočeš ločevati uporabi podčertaj.

Še to: obvezno preglej strani tudi s Firefoxom, saj ga po zadnji hpodatkih uporablja slaba polovica slovencev (pri periglej je naslov napačno pozicioniran).
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

Tic ::

Opazi dve napaki. Kot na televiziji, le da ne dobiš 320eur. (Prikazano v Operi 9.22)

persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

5er--> ::

Predavatelji in svetovalci -> http://users.volja.net/fengshui/ester.h... -> Not Found The requested URL /fengshui/ester.html was not found on this server.

opeter ::

Namreč -- slike so naloudane, z računala mi jih prikazuje, s strežnika pa ne. Pojma nimam, kaj naj storim, šefica pa izgublja potrpljenje z mano.


Hmm... zamenjaj službo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne zamudite velike polne lune

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3711274 (8325) Spc
»

Power Point - posneta datoteka se ne odpre več II

Oddelek: Programska oprema
6520 (444) lenoba77
»

Tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
101370 (957) 54j0
»

Windows XP - DOS komande

Oddelek: Operacijski sistemi
101171 (1048) JanezB
»

Pomoč-ni slik /drugič/

Oddelek: Izdelava spletišč
131069 (907) Groove

Več podobnih tem