» »

Dlink Di 604 čuden problem

Dlink Di 604 čuden problem

YdoIPonU ::

Že kakšna pol leta nazaj sem nabavu Di 604 Dlinka, pa do zdej nisem mel nobenih težav, sedaj pa tole:
Pridem domu zvečer in vidim da MSN ni prižgan. Zaženem firefoxa, pa tudi nobeno stran ne odpre. Ampak na IRCu sem pa lahko. OK, sem mislu da je spet konekcija kej zjebana, pa grem dat kabl direkt z modema v mrežno, pa lepo vse dela kot more. Spet dam nazaj, nč ne dela razn IRCa. Sem resetiru router, probu če je s kakšnim kablom kej narobe, pa nč nisem ugotovil. V setupu od routerja je vse lepo in prav, tud mi pokaže da sem connected na net, potem pa nč ne dela. A je router šel k vragu? Ve kdo za kakšno rešitev?
Takole zgleda Dlink DI 604 v setupu.

http://support.dlink.com/emulators/di604_reve/h_wizard.html

Hvala za pomoč!

YdoIPonU ::

No, sedaj sem pa potegnu kabl iz štroma za 10 min in dela. A je to normalno, da je treba vsake tolk mal napajaln kabl ven potegnat iz routerja? :|

ru7 ::

Vkolikor maš povezavo več kot 1mbit boš to počel pogosto. Mislim, da ruter enostavno ne folga... sem mel (mam) iste probleme.

Dobro je delalo dokler smo meli 1mbit, na 4ih pa poklekne takoj...

dela ::

Imam enak router, tu in tam ob preobremenitvi "pade dol" (izklopiš napajanje, potem je okej) - to (ponavadi) ugotoviš tako, da se ne router ne odziva, ko napišeš njegov IP v browser.

Meni se je enkrat zgodilo, da je "pozabil" vse nastavitve - odprem firefox, nič ne dela. Poskusim priti v router, deluje, ni padel dol, meni nič jasno. Sem že mislil, da je kakšen problem pri ISP, ampak je telefon deloval, zato sem še enkrat preveril nastavitve v routerju in vidim, da je vse prazno. 8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dlink di-604 problem

Oddelek: Omrežja in internet
7821 (771) YdoIPonU
»

d-link di-604 reboot?

Oddelek: Strojna oprema
61087 (850) Veron
»

router in dostop do večih zadev

Oddelek: Omrežja in internet
121552 (1335) multiscan
»

apache ni dosegljiv navzven (router)

Oddelek: Izdelava spletišč
161169 (998) CaqKa
»

D-Link router nastavitev portov

Oddelek: Omrežja in internet
51544 (1486) smile-

Več podobnih tem