» »

Nakup Računanika

Nakup Računanika

Amerikanac ::

in sicer me zdaj zanima kaj priporačat za nakup računalnika tam do 3000€ (lcd, ohišje, grafična, matična, napajalnik, ram, procesor, disk)

opeter ::

Za 3k €? Recimo kak štirjedrni Xeon iz serije 5xxx, pa FB-Dimm pomnilnik, Tyanovo matično.
LCD pa... nisi napisal mere (19,20,22,24 itn.), klasični (4:3) ali pa wide, minimalno zahtevano resolucijo...

Amerikanac ::

aha lcd tm do 350 € pa da ma dober kontrast in odzivni čas. Glede resolucije pa 1600 x 1200 al pa 1680 x 1050

dzinks63 ::

:)) Npr : FunTech Intel QUAD Monster 8800GTX za 2239€ , dodaj še 2GB rama in še en Seagate 320 Gb za raid , ostalo po želji, Če lahko, pa malo počakaj ker se bodo quadi pocenili za polovico

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

billgates ::

Privoščiš si lahk najbolše in to dvojno(vsaj kar se graf tiče):D

billgates ::

Aja, nism vidu za ločjlivost. Bo kar en gtx al pa amd 2900xt dost.

Melanholija ::

Ja zakaj pa ne kupiš en dober lcd al pa kakšne fine zvočnike, ker vidim da denar ni glih neka ovira

MEDENA ::

spet en k se rad šopiri, dzinks63 pa itak klasika :\

Svizec69 ::

za 3000, uu mater, to samo teste pogledaš katere komponente so najboljše, pa tisto vzameš, pa dvomim da prideš čez 3000Eur.

bluefish ::

pri nakupu si misliš, da bo ta stvar pa zagotovo zdržala nekaj let brez nadgradnje - motiš se. Čez največ dve leti boš že spraševal o najboljši nadgradnji, kamlu zatem pa o nakupu novega.

Dado55 ::

Ni nujno :\ ce se ne bo preseraval, pa jokal ce mu ne bo delalo use na maximum bo uredu.. ce ne pa ul.. drugace pa glede preseravanja se ze vidi 3000€ 8-O

opeter ::

Svizec69, 3000 EUR niti ni veliko denarja, če hoče biti največji frajer na vasi. Bo moral zraven pririniti še vsaj enkrat toliko.
Evo, jaz sem si sestavil (seveda virtualno) eno tako mašinco:

Cena:


Komponente s 4-letno polno garancijo in vzdrževanjem:


Tako da taka izjava tipa "za 3000, uu mater, to samo teste pogledaš katere komponente so najboljše, pa tisto vzameš, pa dvomim da prideš čez 3000Eur." je čisto mimo. :\

Jaz bi sicer za taisti denar sestavil kaj boljšega za moje potrebe (čeprav je to že nadmočno in takih potreb sploh nimam):

Računalnik za 11.500 EUR z brezplačno dostavo in 3 letno garancijo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Template v Dreamweaverju

Oddelek: Izdelava spletišč
101513 (933) gepard69
»

Kako dobri ste....

Oddelek: Loža
171720 (1204) stock
»

procesor intel core2duo E6600: vprasanje

Oddelek: Kaj kupiti
181929 (1421) TechBeats
»

Navijanje AMD Athlona 64 3800+ in ASUS M2N-E

Oddelek: Navijanje
231877 (1543) Andrej_ID
»

Kako ugotovit ali gre grafa po gobe?

Oddelek: Navijanje
161290 (1001) Pyr0Beast

Več podobnih tem