» »

Kako vklopiti Wireless na prenosniku FS Amalo PRO 3505

Kako vklopiti Wireless na prenosniku FS Amalo PRO 3505

kleemn ::

Imam problem in sicer, imam prenosnik Fujitsu Siemens Amalio pro 3505. Wireless je v prenosnika že vgrajen, prav tako ga zazna strojna oprema in so posneti vsi driverji. Problem je, da se wirelessa ne da vklopiti na prenosniku, in tako ta ne zaznava ruterja. Klicov sem na servis pa so mi rekli da je to zato,ker nimam licenčnih windowsov in da mora delati tudi na piratskih samo morajo imeti nek dodatek. Zdj pa bi ful lepo prosu če mogoče kdo kaj ve o tem ,kako se to naštima oz. dobi ta 'dodatek'. Hvala

Lp,

Klemen

amigo_no1 ::

Najdi svoj model in preberi navodila (pa tudi pod Downloads/Wlan bi se kaj našlo) . ...

http://support.fujitsu-siemens.com/com/...
http://support.fujitsu-siemens.com/com/...

kleemn ::

Hvala za nasvet, uno iz downloada sm pa že vse dol dal pa ni nč bolš :S

Lp,

Tomay ::

Za vklop wireless in bluetooth ima ta prenosnik fn+še eno tipko (mislim da 5 ali f5 če se prav spomnim).
Voodoo 4Ever

Jaka83 ::

Vse je v navodilih, samo prebrat je treba. Seveda ima Tomay prav, FN tipka plus ena od funkcijskih tipk čisto na vrhu (simbol z oddajnikom je na njen poleg oznake).

kleemn ::

No sm rešu moj problem, pa bom napisu za koga če ma še kdo kj podobnga .
Am ja vem da je tam ta tipka ja..pa tut ta tipka ne dela ker je neka napaka... pač serijsko jih neki zajebava pomoje..tko da če ma še kdo tak računalnik in enak problem naj si zlowda z uradne spletne strani Fujitsi Siemens tanaov bios..jz mam pač Visto in je že vse gor... potem se pa to samo inštalira in dela k urca :) Hvala za odgovore,

Lp

mlinarjan ::

da nisem odpiral nove tema pa bi kar tu uprašal kako lahko uklopim wirless na prenosniku dell vostro a860. ima že vgrajen werless. hvala za odg.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne najdem drajverjev.

Oddelek: Pomoč in nasveti
131109 (926) Leon123
»

Bios mi ne najde diska!! (na prenosniku)

Oddelek: Pomoč in nasveti
222594 (2281) skurjenc
»

Fujitsu siemens AMILO Si 2636 gonilniki?

Oddelek: Operacijski sistemi
51403 (1363) echoman
»

pomoč pri nalaganju Windows XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
112954 (2842) Invictus
»

Formatiranje prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
233914 (3412) Leks

Več podobnih tem