» »

Trojanc silly_bear32_funny.scr

Trojanc silly_bear32_funny.scr

CaqKa ::

P.S.Look, specially for you;) Super sreensaver! You will like it !!
:))) http://screensavers4us.info/funscr/sill...

od kolegice, je delala plakat za eno zadevo je na koncu bila pripopana zgornja vrstica... sem si sicer mislo da bo kak virus ali pa kaj podobnega, ampak ga AVGfree očitno ni znal dovolj dobro pohendlat...

guglanje mi je bolj malo pomagalo, pa me zanima če kdo ve kako zadevo odstranim... od takrat dalje mi namreč net ne dela. ne morem pridobit ipja na dhcp routerju, čeprav vsem ostalim računalnikom vse lepo dela.
hosts datoteka je clean.

avg free full system scan ni pomagal. spybot search and destroy pa trenutno laufam, pa je do sedaj našel nek shopathome...
skratka kako se tega znebim da bo komp normalno delal dalje?

gumby ::

nub, *.scr gres klikat:\
my brain hurts

PaX_MaN ::

Avira Free Antivir ga prepozna s hevristiko kot "HEUR/MALWARE", ne ve pa kaj je. Zgleda da je kakšen nov virus/trojanc.

ZoMk ::

Naj bi bil: Email-Worm.Win32.Zhelatin.ch

nastyboy ::

Zadeva mi je malo znana.. tudi pri mojemu kolegu se kar naenkrat ni hotel več povezat na net.. ni imel niti SP1 niti SP2 pa še antivirus se mu ni posodabljal... groza v glavnem ... preko 50 virusov trojancev črvov in ostale navlake...no in glede na to da se ne more na net povezat.. (isti problem) se mu ne more niti antivirusni posodobit... AVG pa tudi ni nič našel.. rad bi probal še z kakšnim NOD-om.. če kdo pozna rešitev se tudi jaz priporočam.

LP

CaqKa ::

spybot search and destroy ga je odpravil.

čist brez restarta.. kako minutko po fixanju z spybotom je kr začelo spet delat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

proces prekine internetno povezavo

Oddelek: Pomoč in nasveti
7993 (935) ffka
»

kako se znebim trojanca

Oddelek: Informacijska varnost
61834 (1646) jan01
»

bitdefender vs. nod32

Oddelek: Pomoč in nasveti
182415 (1912) 'FireSTORM'
»

Koliko daste uporabniki ADSL in kabelskega neta na varnost???

Oddelek: Programska oprema
151936 (1575) ombre
»

Obstajajo Freeware programi za podjetja?

Oddelek: Programska oprema
121604 (1364) goba

Več podobnih tem