» »

dostop je zavrnjen

dostop je zavrnjen

z3ro ::

Pred kratkim sm mislil na novo naložit comp pa sem vse potrebno premaknil na pogon D:. Po nesreči sem mamino mapo premaknil v neko mapo ki sploh newem zakaj je (slika spodaj). In sedaj nimam več dostopa do te mape. Napiše mi tole:



A ve mogoče kdo kaj naj nardim da bom imel spet dostop do te mape? pls pomagajte kr so not kr pomembne datoteke

nonenone ::

prijavi se kot administrator, to je zaščitena mapa windows, ki v bistvu niti ni potrebna, jaz sem jo brisal

z3ro ::

Kk to misliš naj se prjavim kot administrator? Pa ne bi je rad zbrisal kr so v njej pomembne datoteke...

Highlag ::

ČE imaš Home verzijo XP-jev pri bootanju pritisni F8, da prideš do menija, kjer izberi varni zagon. Potem boš imel možnost izbire Administratorskega računa.
Potem moraš z desnim klikom na mapo prevzeti lastništvo. Take ownership. Potem lahko pravice za dostop to tiste mape daš vsem.
Never trust a computer you can't throw out a window

amigo_no1 ::

Izklopi "Simple file sharing" in dodaj sebe kot Ownerja + da imaš "Full access" (zavitek Security).

farko ::

prijavi se kot administrator, to je zaščitena mapa windows, ki v bistvu niti ni potrebna, jaz sem jo brisal

Brisat ja ampak je ziher dela sistem potem stabilno ?
farko

Mr.B ::

preimenuj jo, pa boš lahko šel notri. Če si lahko notri premaknil mapo, imaš dovolj pravic..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

z3ro ::

Highlag- imam XP pro
Mr.B- sem preimenoval pa je vseeno enako
Jeje977- newem kje naj to najdem. A lahk poveš točno kam naj grem in v slovenščini kr mam slovenske XPje?

>>><<< ::

Jaz pa ne morem zbrisati mape, ki vsebuje sp1qfe, sp2qfe in update. Probal sem že to s pravicami, Unlockerja , pa ne dela.
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

jan01 ::

1.izklopni simple file sharing
2. pod zavihkom security poglej, če je v spisku userjev sploh naveden administrator. Če ne, ga dodaj in obklukaj vse pravice...
Če kdo ne ve, na tak način, da dodamo administratorja(pod privzeto pri veliko stvari le system), lahko brišemo skoraj karkoli. Tudi system restore, ostanke od updatanja,...

amigo_no1 ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako bypassat z kodo zascitene dokumente uporabnika v XP

Oddelek: Operacijski sistemi
91207 (1036) Golnar
»

kako imeti na mrezi 3 racunalnike, da od tega 1 nima dostopa do drugih dveh

Oddelek: Omrežja in internet
243189 (2611) Pyr0Beast
»

[win xp] ne morem do mape/profila na starem disku

Oddelek: Operacijski sistemi
9923 (836) Vesoljc
»

WinXP - Dostop zavrnjen

Oddelek: Operacijski sistemi
111802 (1651) Sims
»

Access id denied!!

Oddelek: Operacijski sistemi
5902 (781) pine

Več podobnih tem