» »

Ankete

Ankete

DimmniBurek ::

Danes je pršla ena ženska za anketo, da so mene izbrali in da samo 15minut. Takoj sem začel jamrat, da če je nujno, ker se mi po pravici povedano ne da odgovarjat na cprašanja. Pa je nekako vztrajala in sm reku da OK.
Potem me je spraševala totalne neumnosti, kot naprimer koliko korenja in ohrovta pridelamo na vrtičku za hišo, pa koliko denarja smo dali za popravilo hiše(npr. beljenje, zamenjava strehe, bla bla..)
Zdej me pa neki zanima. Kaj imam jest od tega? Nič, vzela mi je pol ure časa, da sem se dougočasu za mizo, odgovarjal na brezvezna uprašanja, zato da bo nekdo mel statistiko od katere itak spet ne bom mel dosti...
Kako te lahko kr nekdo kr nekje izbere in ti morš na to odgovarjat. Sej verjetno imam pravico odkloniti, samo vseeno. Folk ti pride na vrata "težit". Alpa po telefonu. Grozno...:D

Kaj si vi mislite o anketah??
There Is No Stronger Drug Than Reality

OrkAA ::

1. Privolil si
2. Privolil si

:)

Jst sm še vedno rekel, da se mi ne da. Ko me je drugič vprašala sem spet rekel, da se mi ne da. Potem ponavadi odidejo :)

coma2black ::

...hja z anketami je tak, da so pomoje nujno zlo....:D :D :D .....

@DimmniBurek

... Kaj imam jest od tega? .... --> dobro vest, da si naredil nekaj dobrega za sočloveka, saj je anketarka bila najverjetneje študentka, ki je plačana na število anket :D :D :D

( to sem jaz enkrat enemu tipo izjavo ko sem ga anketiral pa je vprašal kaj ma on od tega 8-) )
--=- [ Dex ] -=--

DimmniBurek ::

Če bi bla to študentka bi raje odgovarju, kot pa ženski okrog 35let. Mela je pa laptopa, na katerga je odgovore tipkala. Tko da...
There Is No Stronger Drug Than Reality

sid911 ::

Si ziher da je bila anketa in ne popis nepremičnin?>:D
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sid911 ()

veteran ::

Drugič kar takoj jasno povej, npr "nimam časa za anketo". Če ob tem dovolj grdo gledaš, te ne bo nihče vprašal, če bi morda imel čas kasneje.

Po telefonu pa takoj odločno "me ne zanima, nimam časa za ankete, in da ne bi slučajno klicali še enkrat!" in vržeš dol. Če pa potem še enkrat pokliče in spet teži, jo seveda nahruliš maksimalno kolikor je mogoče. ;)

coma2black ::

....no sej to da je mela laptopa ni nič čudnega ker vedno se to v firmah za tržne raziskave vedno bolj prakticira, saj je to na dolgi rok ceneje (glede obdelave)...drugač pa 35..huh eni s večni študenti >:D
--=- [ Dex ] -=--

DimmniBurek ::

Bila je anketa, sigurno.
Ja, sej drugič bom lih tko naredu, ne da se mi odgovarjat in gospa, najbolj dolgočasno delo na svetu mate >:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

coma2black ::

yes yes :D
--=- [ Dex ] -=--

Gr0unD Zer0 ::

lol
tak je mene ena zadnjic klicala z wiener städtische pa rekla da ce bi lahko ne prišo naslednji tedn mi malo predstavit ponudbo pa novosti...

sem samo odgovoril da me ne zanima pa adijo...
next time just say no


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naredite uslugo studentki in studentu

Oddelek: Šola
142442 (1284) Anketa_sola
»

nadlegovanje po telefonu

Oddelek: Loža
476718 (5228) Nejc Pintar
»

Telefonske ankete, prodaja, etc.

Oddelek: Loža
132360 (2102) ABX
»

Imate mogoče malo časa, da odgovorite na našo anketo in tako prip...WTF!

Oddelek: Loža
342286 (1580) Poldy
»

Vsiljivi prodajalci (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
514515 (3588) Brane2

Več podobnih tem