» »

Nokia 6288 ?

Nokia 6288 ?

tomaz-1991 ::

Kaj pravite na nokio 6288 ?


Ali lahko pri noki 6288 naložiš teme,mms slike. slike za ozadja, melodije, ohranjevalnike zaslona, mp3, video....
Mi lahko prosim poveste kaj od naštetega bi si lahko naložil na nokio 6288.

Nekaj sem še pozabil. Si lahko naložiš katerokoli igro hočeš na na noiko 6288 ?
Mi lahko zdaj prosim poveste kaj vse od naštetega si lahko naložim na nokio 6288.

bluefish ::

si že kdaj uporabljal Google ;( ?

Tukaj imaš podatke o tem telefonu in kaj vse lahko nanje naložiš.

tomaz-1991 ::

Seveda sem uporabil google. Zato sem pa prišel sem, ker tam nisem nič našel.:))

tomaz-1991 ::

Na tisti spletni strani piše samo da ima možnost downloadati nove teme. Ne piše pa če si lahko jaz naložim igro lepo je biti milijonar druga izdaja, ne piše če si lahko jaz downloadam in naložim kakšen program......... Ali si lahko naložim gor kakšen program ? Ali si lahko naložim mms slike, si lahko naložim slike za ozadja, si lahko naložim ohranjevalnike zaslona, video.... Si lahko to vse naložim na nokio 6288 ? Povejte česa si ne morem.

Hvala

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

no torej, da ti tisto stran raztolmačim.
Lahko nalagaš vse Java aplikacije in igre. Med te sodi jo tudi naštete. Lahko naložiš MMS-e, slike,... Seveda tudi zvoke, MP3 melodije in še kaj.

tomaz-1991 ::

Si 100 % ? Zakaj pa, če grem na simobil vodafone piše da telefon ne podpira igre lepo je biti milijonar druga izdaja ? Saj bi si jo lahko downloadal iz neta pa preko usbja dal na telefon. Samo zanima me zakaj tak tam piše.

bluefish ::

sicer nisem 100% prepričan, vendar pa bi moral telefon podpirati vse Java based igre.

V-i-p ::

Tomaz, da ti probam razložit:

Nokia 6288 podpira:

- Java MIDP 2.0, kar pomeni da lahko nalagaš na telefon java igre 1.0 in 2.0. Naložiš si lahko tudi razno razne java programe, pripomočke, itd...
- MP3/AAC/M4A/eAAC+ player, torej lahko predvaja datoteke mp3, aac,... na telefon lahko naložiš kar dosti, od ozadij, mp3 melodij, midi melodij, slik, videov v pravem formatu, ne kar divx, lahko si gor flikneš tudi wordov dokument in ga preko javanskega programa ki ga inštaliraš tudi gledaš, itd...

Če pa ti pri milijonarju piše, da ga ne moreš naložit, oz. tvojega aprata sploh ni med njimi napisanega, pa to lahko pomeni marsikaj. Lahko so tvoj aparat "pozabili" dodat med kompatibilne, lahko da dela bp, pa samo ločljivost zaslona ni enaka, kot jo igra podpira in bo na telefonu igra manjša, skratka kaj pa veš, po standardu naj bi delala...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

tomaz-1991 ::

Katere java pa obstajajo ? Ali je java samo ena ?

V-i-p ::

Verzije so različen, to je pa tudi vse. Če ti telefon podpira MIDP 2.0, ti dela tudi MIDP 1.0, če pa ti podpira samo 1.0, ti pa 2.0 ne bo šlo... 6288 podpira obe verziji...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Barvna ozadja, melodije, pošiljanje SMS-ov, logotipi,... - linki

Oddelek: Mobilne tehnologije
3364061 (3045) Mitja358
»

Nokia n95-bluetooth port

Oddelek: Mobilne tehnologije
61082 (969) T-h-o-r
»

BarCode reader za J2ME telefone

Oddelek: Mobilne tehnologije
91911 (1730) David1994
»

Nokia Vs. SA

Oddelek: Mobilne tehnologije
302022 (1437) bluefish
»

Kako poslati igrico na mobitel preko interneta?

Oddelek: Mobilne tehnologije
112654 (2348) kopernik

Več podobnih tem