» »

Anketa: Vi in vaš računalnik

Anketa: Vi in vaš računalnik

nietka ::

Za potrebe projekta Galaksija (gre za tole), ki delno poteka tudi v okviru Kiberpipinega računalniškega muzeja, smo sestavili krajšo anketo, dostopno na temle naslovu. Reševanje vam bo vzelo le nekaj minut, anketa pa je anonimna. Za kakršnakoli vprašanja se obrnite na elektronski naslov muzej at kiberpipa.org.

Za odgovore se vam najlepše zahvaljujemo!
Great warrior? Wars not make one great.

Nagi Bator ::

Maš!

nietka ::

Hvala ti - pa seveda tudi ostalim :D
Great warrior? Wars not make one great.

Freezy ::

Sporoči rezultate:D

oemdzi ::

se sreca da je anonimno:D

opeter ::

Vau, še mavrico in radirko so spraševali! Super anketa, ni kaj! Z velikim veseljem sem izpolnil. :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Daliborg ::

hehe..me prav zanima kakšno statistiko deljao.:)
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

boych ::

Luštna anketica....:))
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

@nny ::

Vprašanje 3. ni dobro zastavljeno. Jaz sem recimo nekje med 2. in 3. V takem primeru ne morete dobiti veljavnih rezultatov.:\

nietka ::

Hja, nisem ravno metodolog :D
Morda je edini "resnejsi" kiks pri vprasanju o igrah, kjer bi morala bit se opcija "drugo" - vendar je nas namen ugotoviti za tocno te spile :)

Sicer pa hvala za vse pripombe & pohvale.
Great warrior? Wars not make one great.

Gr0unD Zer0 ::

mavrica in radirka?
nič jasno...

jeggybl ::

ZX SPECTRUM

Gr0unD Zer0 ::

zdaj mi je jasno za mavrico, ampak radirka?
še vedno tema:(

KTr1sk ::

a mogoče zato radirka ker prvi spectrumi so imeli take tipke gumjaste, potem novejši je že bil boljši ki je imel plastične tipke in zraven še kasetnik v tipkovnici
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

Poldy ::

Osmo vprašanje:
Ali bi bili pripravljeni sami sestaviti svoj računalnik, če bi se dalo kupiti potrebne dele in navodila za sestavo / izdelavo vezja (tu ni mišljeno sestavljanje komponent kot so grafična kartica, matična plošča, ...)?

Kaj je s tem mišljeno - da bi BGA čipe postavljal s pinceto na ploščo??? Pa tamale SMT upore?
To sploh ni možno...

THT vezij pa še nisem videl v PCjih...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldy ()

Roadkill ::

Spregledal si bistven del vprašanja če bi se dalo . Hipotetično.
Ü

oemdzi ::

jst bi sov takoj sestavljat, lupo+pinceto pa bi usekakor sestavu kaj bolsega kot je plata m2n-e ;)

Poldy ::

Če bi se dalo ja... kaj je potem smisel ankete, če sprašuje o stvareh, ki se ne bodo počele.

jst bi sov takoj sestavljat, lupo+pinceto pa bi usekakor sestavu kaj bolsega kot je plata m2n-e

Nekatere plošče imajo res tako nametane elemente, kot bi jih nekdo z roko gor dajal.:D

nietka ::

Če bi se dalo ja... kaj je potem smisel ankete, če sprašuje o stvareh, ki se ne bodo počele.


Mwahahaha, v ozadju je seveda "hidden agenda" :D Smisel ankete ni gledanje v prihodnost in kaj se bo pocelo in kaj ne, ampak malce prikazat razlike med "kaj se je pocelo" in kaj se pocne danes ;)
Great warrior? Wars not make one great.

roli ::

Rešil!
http://www.r00li.com

miko 55 ::

sva že dva:D
LP
2 GOOD 2 B 4GOT10
NAJPREPROSTEJŠA RAZLAGA JE NAJVERJETNEJŠA

nietka ::

Super ste :D Hvala vsem, ki ste ze odgovoril, pa tistim, ki se boste. Rezultate oz. en tak zabaven povzetek, ki ga bomo dobili iz tele ankete, bom pa tudi objavila, najbrz nekje konec februarja.
Great warrior? Wars not make one great.

NiMH ::

Wau nice anketa :D Zelo zadovoljen :) :)
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

gumby ::

14. vprasanje je malce mimo... starsi "malce starejsih" anketiranih so bili otroci/mladi v casih, ko se ni bilo racunalnikov sploh (vasj domacih ne, pustimo zdaj eniaca in podobne :D)

edit:
Gr0unD Zer0 & ostali - tole ni preverjanje znanja, ampak anketa. goljufanje nekako ni na mestu :)
my brain hurts

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gumby ()

gzibret ::

done!

Edino me je zmotilo vprašanje, če verjamete, da moji starši niso igrali iger. Seveda verjamem, saj jih takrat, ko so bili še mladi, prav gotovo ni bilo.
Vse je za neki dobr!

M-man ::

Pri "najboljših igrah" bi bile lahko še kakšne precej razširjene igre naštete: COD, CS, C&C...
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)

hamax ::

in DSJ3

Daliborg ::

@M-man
>Pri "najboljših igrah" bi bile lahko še kakšne precej razširjene igre naštete: COD, CS, C&C...

Mislim da je odgovor tu igra Giana sisters 80' letnik gaming :P
(no ja vsak zase odgovori)

Lp!
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

gumby ::

>>>vendar je nas namen ugotoviti za tocno te spile :)

ane?
my brain hurts

'FireSTORM' ::

od teh špilov se mi niti eden ne dopade...
poznam pa skoraj vse na tem seznamu
kje je pa opcija noben od teh?
Those penguins.... They sure aint normal....

nietka ::

Se bom kar citirala:
Morda je edini "resnejsi" kiks pri vprasanju o igrah, kjer bi morala bit se opcija "drugo" - vendar je nas namen ugotoviti za tocno te spile :)

Gre pac za to, da so eni spili starejsi, eni novejsi eni pa evergreen - obkljukas tistega, ki se ti na seznamu zdi najboljsi - pa cetudi ni ravno tebi na kozo pisan. Ce bi bila moznost vpisa se "drugo", bi bilo po vsej verjetnosti skoraj toliko vpisov kot resenih anket :D Morda bo zanimivo potem glede na starost preimerjati katere igre so kateri generaciji bolj pri srcu, bomo videli.

Naj na tem mestu se enkrat omenim, da je tole precej poljudna rec, ze vzorec anketiranih ne bo ravno idealen (trenutno vodi moski spol s 65% - lahko morda omenite se "boljsim polovicam", ce bi si vzele cas za resevanje ;)) In na muzejski spletni strani sem dodala malce vec informacij o samem projektu.
Great warrior? Wars not make one great.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tretji No-lan party v Kiberpipi

Oddelek: Novice / Kiberpipa
224305 (3391) nietka
»

Nova anketa: igranje starih iger (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
5210250 (8734) R33D3M33R
»

Kiberpipa, maratonci tečejo predzadnji krog

Oddelek: Novice / Kiberpipa
83244 (2870) nietka
»

Članek o zgodovini računalništva

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
224889 (3899) pagat34
»

Otvoritev Kiberpipinega računalniškega muzeja

Oddelek: Novice / Kiberpipa
334276 (3475) nietka

Več podobnih tem