» »

Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000

Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000

Ericssony ::

Kje v Sloveniji kupiti omenjeno tipkovnico?

wuky ::

javaman ::

kako je pa s sumniki oz. z izgubljeno < > tipko?

Ericssony ::

@wuky: hvala za informacijo!

zgleda da jih prodajajo kot tople žemljice. v petek mi je bilo povedano da jih dobijo v ponedeljek. in ko danes kličem reče da so jih že vseh 12 prodali in sem si moral eno sedaj rezervirati...

@javaman: kupujem to tipkovnico ker sem navajen nanjo - imam natural keyboard elite. problemov ni ne s šumniki ne z kot ti praviš "izgubljeno" tipko < >

Turtle ::

yeah right...pa v petek nisi rezerviru?

BoLhCa ::

@javaman < > niso nič izgubljene, pa tudi šumniki čisto lepo delajo8-O Pri Microsoft Ergonomic Keyboard 4000 gre ponovno za vrhunski izdelek, kot smo od Microsoft-a pri Ergonomic tipkovnicah navajeni! Sam uporabljam Microsoft-ovo linijo Ergonomic/natural že od kar je izšla in enostavno kaj drugega mi ne pride na krej pameti^^ Razni logitech-ovi žvarki, genius, chicony, razor je navadn LoL v primerjavi s prej omenjenimi tipkovnicami:)

Tako da nakup vsekakor priporočam !

darkolord ::

Torej ima ta tipkovnica tipko "< >" med shiftom in Y? Večina Microsoftovih (ameriške z naleppkami) tega žal nima

BoLhCa ::

Ne nima je tam, ampak jo ma še bolje postavljeno (vsaj za moj okus in style pisanja) in sicer na . in , aktiviraš pa jo s altgr + . oz. , :) < > sta napisana z natural keyboardom:D

javaman ::

Poleg KFM-ja sem nasel se Mlacoma, ki jo tudi ponuja. Cena je ene 51€, sam ravnokar nabirajo narocnike za naslednje-tedensko rundo.

javaman ::

Kupil pri Mlacomu, a slo nalepkic ne najdem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rabim novo tipkovnico

Oddelek: Kaj kupiti
352184 (1513) Beta2
»

Vnetje kit v zapestju (tendonitis) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5215053 (13259) vostok_1
»

Ergonomske miške in tipkovnice

Oddelek: Kaj kupiti
304216 (3839) tony1
»

Tipkovnica (Multimedia/Gaming)

Oddelek: Kaj kupiti
112581 (2401) b1lolol
»

Nakup tipkovnice ?

Oddelek: Kaj kupiti
172220 (1537) Turtle

Več podobnih tem