» »

Partis

Partis

Temo vidijo: vsi
««
14 / 70
»»

NejcSSD ::

Desno polovico imam jaz spodaj :))

EDIT: Zdej pa nič več :D
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

kratos ::

Partis padel dol še za koga ?

btw: 2 torrentleech invajta na voljo - zs.

hojnikb ::

yup, partis je down.
#brezpodpisa

Goran's Blog ::

Čisto normalno dela!

bambam20 ::

Dela.

Gapi ::

Ima še kdo probleme z partisom. Zgleda da je down......
No person is rich enough,to buy back his past.

bambam20 ::

Gapi je izjavil:

Ima še kdo probleme z partisom. Zgleda da je down......


za vse tiste, ki vam kakšna stran ne deluje lahko na spodnjem linku preverite, ali je problem zgolj pri vas ali je stran nedosegljiva za vse.

http://downforeveryoneorjustme.com/

It's just you. http://partis.si is up

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

bambam20 ::

Partis zgleda, da ima res težave. Dol, pa gor pa dol.

Vanich ::

...ne dela!

Ozric ::

Dela.

Oddin ::

nč ne dela:'(
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

jebach ::

Malo bo žal za počakat-težava se že rešuje ;)

Pithlit ::

Da vas ne bo pobralo madona...
Life is as complicated as we make it...

LJ4L ::

Jooj no kaj vsi norite za tem partisom? Ubistvu je vprašanje zakaj ga sploh uporablate? Osebno mi je TPB boljši, pa še prijava ni obvezna..
LP from LJ

jebach ::

Zadeva sanirana-veselo brskanje naprej ;)

Oddin ::

to mi deli :D
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

bambam20 ::

LJ4L je izjavil:

Jooj no kaj vsi norite za tem partisom? Ubistvu je vprašanje zakaj ga sploh uporablate? Osebno mi je TPB boljši, pa še prijava ni obvezna..


Ne moreš izjavit tega, če vsaj malce poznaš trackerje. TBP je že zelo dolgo povsem pri riti .

Gregor5816 ::

Zakaj mi qBittorrent ne prenaša torrentov s partisa? Lahko prenašam z Bittorrentom, tudi qBittorrent dela za ostale torrente, samo za te s partisa ne. Torrent stoji na 0% in piše status stalled. Sem že googlal, pa mi ni uspelo rešiti težave.

jebach ::

Gregor5816 je izjavil:

Zakaj mi qBittorrent ne prenaša torrentov s partisa? Lahko prenašam z Bittorrentom, tudi qBittorrent dela za ostale torrente, samo za te s partisa ne. Torrent stoji na 0% in piše status stalled. Sem že googlal, pa mi ni uspelo rešiti težave.


piši na: podpora@partis.si
Bomo skupaj uredili tvojo težavo.

Ozric ::

Gregor5816 je izjavil:

Zakaj mi qBittorrent ne prenaša torrentov s partisa? Lahko prenašam z Bittorrentom, tudi qBittorrent dela za ostale torrente, samo za te s partisa ne. Torrent stoji na 0% in piše status stalled. Sem že googlal, pa mi ni uspelo rešiti težave.


Mogoče te heca anonymous mode?

vrana15 ::

jebach je izjavil:


piši na: podpora@partis.si
Bomo skupaj uredili tvojo težavo.


Imam podobno težavo, torrent stoji na 0% (samo na partisu). Nastavitve odjemalca ne pomagajo. Lepo bi bilo ugotoviti, kaj je vzrok za to. lp

BorutK-73 ::

Firewall? Probaj porte spreminjat.

btzajla ::

Pred kratkim sem iz utorrenta prešaltal na qbittorrent. Čudno mi je, da mi zadeva normalno uplouda, vendar mi razmerje na partisu pada. Zanima me, če ima še kdo podobno izkušnjo. Za dokaz prilagam sliko.

petrusko ::

Pex pa dht si izklopi!

btzajla ::

Ok, hvala. Sem izklopil.

libreus ::

Obstaja kakšen RSS za Partis ter kako bi ga vkomponiral v Transmission?

black ice ::

Koliko vem obstaja, samo moraš odšteti cekinčke.

amacar ::

Napišeš svojega pa daš na en free hosting.

Saso_C ::

Koliko cekinčkov pa?

black ice ::

Ne vem, ne uporabljam Partisa. Zagotovo imajo nekje zapisano.

amacar ::

Sem si spisal svoj RSS feed ampak laufam preko wamp serverja. Fino bi bilo vrčti na nek free hosting.

amacar ::

Pozabil dodati link.
Če kdo rabi rss in bo poganjal lokalno: https://github.com/amacar/partisRss

black ice ::

Saso_C je izjavil:

Koliko cekinčkov pa?

Ne vem, če se dobro spomnim si včasih pri nekaterih paketih donacij zraven dobil tudi možnost RSS.

tstale ::

Lep pozdrav!
Zanima me v kolikor je že kdo izmed vas imel enak problem pri partisu kot jaz, da so mu dobesedno izbrisali uporabniški račun. Uporabnik sem namreč bil od samega začetka ustanovitve in sem imel razmerje dokaj visoko z realnimi prenosi in sejanji. Sedaj sem ustvaril novega uporabnika in jim zastavil enako prašanje o izbrisu pa nobenega odgovora. So pa pričeli pošiljati navodila kako ustvariti boljšo razmerje in grozilna sporočila o izklopu zaradi nizkega razmerja. Nekateri bučnice luščijo na lovorikah drugih in pametujejo kar je žalostno še posebej za partis, ki je bil dobro zapisan. Še kdo takšen primer?

l.p.

user-pass ::

Ne da zdaj zagovarjam Partis, ki ima sicer jasno svoje napake, samo kar tako iz nic ti racuna najbrz niso sli brisat.

BorutK-73 ::

tstale je izjavil:

Lep pozdrav!
Zanima me v kolikor je že kdo izmed vas imel enak problem pri partisu kot jaz, da so mu dobesedno izbrisali uporabniški račun. Uporabnik sem namreč bil od samega začetka ustanovitve in sem imel razmerje dokaj visoko z realnimi prenosi in sejanji. Sedaj sem ustvaril novega uporabnika in jim zastavil enako prašanje o izbrisu pa nobenega odgovora. So pa pričeli pošiljati navodila kako ustvariti boljšo razmerje in grozilna sporočila o izklopu zaradi nizkega razmerja. Nekateri bučnice luščijo na lovorikah drugih in pametujejo kar je žalostno še posebej za partis, ki je bil dobro zapisan. Še kdo takšen primer?

l.p.

Nehaj piratizirat in ne boš imel teh problemov.

bambam20 ::

tstale je izjavil:

Lep pozdrav!
Uporabnik sem namreč bil od samega začetka ustanovitve in sem imel razmerje dokaj visoko z realnimi prenosi in sejanji.

So pa pričeli pošiljati navodila kako ustvariti boljšo razmerje in grozilna sporočila o izklopu zaradi nizkega razmerja.


l.p.


Tole dvoje ne gre skupaj. Opozorila dobivaš samo v primeru, če imaš ratio nižji od 1.

facepalm ::

Kje je problem? Si naredis nov racun, "odsejes" 1tb v dveh dneh in imas mir:)
Jaz tko delam na partisu ze odkar ga uporabljam, ker sem po navadi sejal le za en drugi tracker. Tko da, partis je hit and run only:P
Pa se vec ljudi (se sam ne vem vec kdo vse) uporablja moj account.

Mare2 ::

Ti imaš morda srečo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

facepalm ::

Mare2 je izjavil:

Ti imaš morda srečo. :)

nebi rekel:) 2x so mi ze zbrisali account po cca dveh letih. obakrat je bilo po padcu ratia pod 1:1 in sem v 1h "seedal" vec TB podatkov in me je sistem itak dobil:)))

sedaj imam bolj pametno taktiko in ni problema, da bi nabil ratio po zelji:)

xda develope ::

facepalm je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Ti imaš morda srečo. :)

nebi rekel:) 2x so mi ze zbrisali account po cca dveh letih. obakrat je bilo po padcu ratia pod 1:1 in sem v 1h "seedal" vec TB podatkov in me je sistem itak dobil:)))

sedaj imam bolj pametno taktiko in ni problema, da bi nabil ratio po zelji:)

bi razkril to taktiko?

cegu ::

facepalm je izjavil:


Pa se vec ljudi (se sam ne vem vec kdo vse) uporablja moj account.


Smo meli en tak community račun. Tisti ki smo imeli več BW-ja smo filali kolegom, ki so ga imeli manj. Pomoje nas je blo čez 50. Dokler se nekdo ni odločil spremeniti gesla. Presneti šalabajzerji egoistični.

Ozric ::

Recept za ratio je; downloadaj vse kar je z George Clooneyem, Brad Pittom , Johnny Deppom etc. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ozric ()

bambam20 ::

Osebno sem Partis opustil, ker prihajajo zadeve tja z zamikom. Je bil pa dolga leta moj privzeti tracker.

Zdaj bo že kar lepo leto, od kar uporabljam zgolj https://kat.cr/

Za tiste, ki nismo odvisni od slovenskih podnapisv zadeva povsem špila.

facepalm ::

xda develope je izjavil:


bi razkril to taktiko?


poberes 5+ top freeleech torrentov in jih fiktivno seedas (jaz uporabljam/sem uporabljal ratio master) z nekimi dokaj realnimi hitrostmi.. tam med 30 in 50Mbit/s na vsakega in pusti nekaj casa:)
sem opazil, da na freeleech ne pazijo prevec:)

ce te pac sistem dobi, kreiras nov acc in ponovis z manjso hitrostjo:)
v enem dnevu komot nabijes vsaj 500gb, kar je v mojem primeru dovolj za 2 do 3 leta:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

bambam20 ::

Če kdo potebuje upload na Partisu mu jaz podarim kakšnih 500 GB ali 1 Tb :).

Kurzweil ::

Accout give away? Če ja sem zainteresiran. Zadnjič na potovanju sem imel smešen upload in so ma bannali, prej pa ratio več kot 12 in vse vsaj 1:1

facepalm ::

pa kako vas kar tako banajo?
jaz imam UL limit na 10kbps ze vsaj 5 let in vsak torrent avtomatsko ustavi, takoj ko je pobran in nikoli nisem dobil niti enega opozorila.

amacar ::

Z lepim se hvališ. Če bi vsi delali tako, ne bi nihče nič imel.

bambam20 ::

Kurzweil je izjavil:

Accout give away? Če ja sem zainteresiran.



Partis ima že nekaj čas možnost, da lahko podariš drugemu uporabniku željeno količino uploda :).
««
14 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenski torrent tracker

Oddelek: Omrežja in internet
2631929 (24614) Mavrik

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456254435 (103638) metalcamp1
»

Torrentz.eu umolknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6017787 (11862) BorutK-73

Več podobnih tem