» »

Partis

Partis

Temo vidijo: vsi
««
43 / 70
»»

c3p0 ::

Kaj pa ima to veze z nesposobnostjo Fartisa?

TheBlueOne ::

Map je izjavil:

Sem bil presenečen, da imajo na Apple TV+ slovenske podnapise, medtem ko niti telefonov nimajo v slovenskem jeziku.


Prevec opcij verjetno zmede vecino iPhone uporabnikov. :)

njyngs ::

Backup-a itak niso imeli. Hkrati pa še bolj žuli dejstvo, da s prstom kažejo na hosting providerja in pišejo kako so bili nategnjeni, v realnosti pa niso bili sposobni naredit sproti niti ročnih backupov, kaj šele avtomatiziranih.

c3p0 ::

Saj veš, zgodbice o 10TB podatkov... Pa še to dandanes ni neka cifra. Backblaze obljublja za $6/mo unlimited storage. Ne vem kako je na OVH, Hetzner da 1Gbit unmetered link. Inkrementalni backupi. Opravičila ni, je le nesposobnost.

neocodexx ::

Map je izjavil:

Sem bil presenečen, da imajo na Apple TV+ slovenske podnapise, medtem ko niti telefonov nimajo v slovenskem jeziku.


Kar je tudi blagoslov, slovenščina na androidih je za bruhat. Se mi smili folk ko jo uporablja, jaz se s tistimi prevodi ama nič ne znajdem. Pol sem pa še opazil da ti določene aplikacije same vrže v machine translated slovenščino če imaš nastavljeno slo v telefonu, in izpade še slabše, ne hvala. Še kar ne razumem folka - in to vključno milenijalce in ostale mladine, ki je še kar trmasta in noče angleško in raje uporablja to polomljeno "slongleščino".

floyd1 ::

Kar je tudi blagoslov, slovenščina na androidih je za bruhat. Se mi smili folk ko jo uporablja, jaz se s tistimi prevodi ama nič ne znajdem.


Kot na eni slo torrent strani:

After one night stand... - Po eni noči...

Ali pa ta:

Five of the stories following the intimacies of straight couples, ... - Pet zgodb sledi intimnosti ravnih parov,...

Se pa vsaj nasmejimo, kar je tudi nekaj vredno.

bambam20 ::

floyd1 je izjavil:

Kar je tudi blagoslov, slovenščina na androidih je za bruhat. Se mi smili folk ko jo uporablja, jaz se s tistimi prevodi ama nič ne znajdem.


Kot na eni slo torrent strani:

After one night stand... - Po eni noči...

Ali pa ta:

Five of the stories following the intimacies of straight couples, ... - Pet zgodb sledi intimnosti ravnih parov,...

Se pa vsaj nasmejimo, kar je tudi nekaj vredno.


https://siol.net/trendi/film/prevajanje...

Ko smo že pri čudnih prevodih. Tale je eden izmed najbolj bizarnih.

Sprva je marsikdo menil, da gre za precej smešno napako pri tipkanju in bi se naslov moral glasiti Drsajva skupaj, vendar temu žal ni tako. Slovenski prevajalci so film, ki se v izvirniku imenuje Blades of Glory, dejansko prevedli Drkajva skupaj.


Da je naslov problematičen potrdi tudi pogled na Kolosejeve spletne strani, kjer se ob napovedniku bohoti dolga opomba, ki se nanaša na Slovar slovenskega knjižnega jezika, kjer ob geslu "drkati" najdemo razlago o pomenu: 1. večkrat zdrsniti, zdrkniti (potne kapljice so mu drkale po čelu); 2. drsati se (gledala je, kako fantje drkajo po ledu; otroci so se hodili na potok drkat). Vse lepo in prav, prevajalci si lahko umijejo roke nad svojo provokacijo in se sklicujejo na SSKJ, mi pa še naprej zavijamo z očmi.


Zanimivo je tudi prevajanje Kubrickove mojstrovine The Shining, ki je celo v slovenski izdaji knjige 1001 film preveden kot Šajnanje, čeprav je bil film že poprej preveden kot Izžarevanje.

bambam20 ::

Smo imeli pa tudi že kar nekaj simaptičnih prevod tujih filmov. 8 potnik ima sicer pri prvem ALienu celo smisel, saj je tuje bitje dejansko 8 potnik na ladji.

Všeč mi je sicer tudi prevod White man can t jump v Driblerja pod košem. Če bi prevod bil dosleden, bi si težko zamišljali, da gre za košarkaški film.

Horas ::

najbolši prevod je drkajva skupaj (blades of glory) :));((
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

bambam20 ::

Horas je izjavil:

najbolši prevod je drkajva skupaj (blades of glory) :));((



Ali pa Ruch Hour - Full Gas z jackie Chanom in Tuckerjem. :)) .. Ko je rush hour boš pa res lahko tišal gas. :))

Horas ::

hehe ja :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

c3p0 ::

Driblerja pod košem (White Men Can't Jump), all time winner.

bluefish ::

Nazaj na topic.

bambam20 ::

bluefish je izjavil:

Nazaj na topic.


Ko se Partis vrne nazaj, nas bo čakalo čez 200 GB novega materijala.

extr3m3 ::

Ali mi lahko kdo prosim razloži kaj toliko časa kopirajo? Mar ni tako, da bi podatki morali biti že preneseni, tudi če bi pošiljali preko Dial-Up linije?
o_O

bambam20 ::

extr3m3 je izjavil:

Ali mi lahko kdo prosim razloži kaj toliko časa kopirajo? Mar ni tako, da bi podatki morali biti že preneseni, tudi če bi pošiljali preko Dial-Up linije?


verjetno jim manjka ogromno torrentov.

Taip4n ::

Ali pa source kode :D

donvito ::

Ja, pol naj se pa izjasnijo kako in kaj, ne pa, da ne kev ne mev ...>:D

Nedasemiveč ::

donvito je izjavil:

Ja, pol naj se pa izjasnijo kako in kaj, ne pa, da ne kev ne mev ...>:D


To jim ne gre ravno od rok. Koliko časa so nadgradnjo na v3 (?) obljubljali, pa je vedno bilo zares že blizu. Mislim, da je vse skupaj trajalo 10 let... do požara :)). Ta pravi so pajaci res, so takrat očitno Blinkovci govorili resnico, ko so se nekaj med sabo prerekali.

bambam20 ::

Še čisto malo in bo.

1 mesec od tega, ko ne deluje. :)

Taip4n ::

No, vsaj link za donacije je vzpostavljen. Tudi to je nekaj.

floyd1 ::

Vzdržite. Naslednjih 14 dni bo ključnih. :))

Šalo na stran, dobro se zavedajo, da se z vsakim dnem ljudje bolj preusmerjajo na alternative in ko se enkrat na njih navadiš, vedno težje greš nazaj. Totalna prenova strani s tega vidika mogoče niti ni najboljša ideja - na staro obliko smo bili navajeni.

facepalm ::

floyd1 je izjavil:

Vzdržite. Naslednjih 14 dni bo ključnih. :))

Šalo na stran, dobro se zavedajo, da se z vsakim dnem ljudje bolj preusmerjajo na alternative in ko se enkrat na njih navadiš, vedno težje greš nazaj. Totalna prenova strani s tega vidika mogoče niti ni najboljša ideja - na staro obliko smo bili navajeni.


Ko se bojo ljudje navadili namestiti stremio in addone, bo partis lanski sneg.
Nastavis 1x, na enem deviceu in ti addoni ostanejo. Ko installiras na drugem deviceu, se samo logiras in gledas:) p2p streaming is the future.

111111111111 ::

floyd1 je izjavil:

Vzdržite. Naslednjih 14 dni bo ključnih. :))

Šalo na stran, dobro se zavedajo, da se z vsakim dnem ljudje bolj preusmerjajo na alternative in ko se enkrat na njih navadiš, vedno težje greš nazaj. Totalna prenova strani s tega vidika mogoče niti ni najboljša ideja - na staro obliko smo bili navajeni.

Prvič po nevem koliko letih spet seedam. Torentleach in HDbits ratio mi je dropal. :D

Praktično celo sosesko zalagam z vsebino. Komaj čakam Partis nazaj. Sosedov mulc si je celo upal komentirat, da je nadaljevanka samo 720p. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

c3p0 ::

donvito je izjavil:

Ja, pol naj se pa izjasnijo kako in kaj, ne pa, da ne kev ne mev ...>:D


Glede na otročji in vzvišen odnos že od nekdaj, jim ego tega ne bo dovolil.

eTheBlack ::

Nedasemiveč je izjavil:

donvito je izjavil:

Ja, pol naj se pa izjasnijo kako in kaj, ne pa, da ne kev ne mev ...>:D


To jim ne gre ravno od rok. Koliko časa so nadgradnjo na v3 (?) obljubljali, pa je vedno bilo zares že blizu. Mislim, da je vse skupaj trajalo 10 let... do požara :)). Ta pravi so pajaci res, so takrat očitno Blinkovci govorili resnico, ko so se nekaj med sabo prerekali.

Seveda da smo Blinkovci imeli prav, ampak potem je tudi mojblink nekako pogrnil z spremembo imena.

111111111111 ::

eTheBlack je izjavil:


- bluefish je napisal da so je lahko samo .torrent datoteka velika tudi 2MB, kar je redko. Ampak pri 5 millijonov torrentov, ta številka lahko pride do 5TB zlahkoto.

- 11111111111 je nato opomnil o opisih torrentih in slikah na partisu. Da .torrent datoteke tega ne vsebujejo.

- marjanmb je nato napisal da 11111111111 ne ve kaj piše in je napisal "Saj ko prenašaš podatke iz torrent faila, so tud zajeti podatki o opisu, slike, pač vse kar pripada določenem torrent failu.". Kar sploh ni res.

Torej kdo kaj ni razumel? Se mi zdi da le marjanmb ni dobro razumel. Niti nevem kdo je "OP" ki ga omenjaš.

Hvala za obrazložitev. Jaz marjanmb nisem uspel dopovedat.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

marjanmb ::

Torrent file res ne - podatki v samem torrentu pa ja.
Naslov teme/foruma = Partis
Zakaj se potem najde tukaj ogromno off topic debate, ki nima nobene povezave z naslovom "PARTIS".
Dajmo komentirat Partis - ne pa Blink - prevode - itd!
Od 43 strani debate - se mogoče realno na Partis nanaša 10max.
Če nimaš kaj povedat o Partis/u, bodi rajši tiho saj si off topic.
Tudi moj navedek je off topic.

WiW$ ::

Partisa najverjetneje ne bo več, vsaj ne v takšni obliki kot je bil. Tole "restavriranje" traja že dober mesec, medtem ko se na spletu brez težav lahko dokopljete do info, da so se ostali, ki so gostovali na isti lokaciji pobrali že nekje v 48h po tem dogodku :) Nabirajo torrente itd, torej bakov ni bilo :) Iz samih "sporočil za javnost" pa je glede na način komunikacije s strani "vodstva" moč razbrati zgolj to, da so partis.si "prevzeli" zelo mladi otroci ;)

shadeX ::

Iz samih "sporočil za javnost" pa je glede na način komunikacije s strani "vodstva" moč razbrati zgolj to, da so partis.si "prevzeli" zelo mladi otroci ;)


Tudi sam se ne morem znebiti tega obcutka, da tisti ki komunicira ni starejsi od 15 let.

V zadnje sem videl neke primerjave podjetij ki se klicejo partis in ocitno gre to 15 letniku v nos.

Who the fuck cares zakaj se nekatera podjetja klicejo partis in kako se to v slovenscini bere. Grow up brah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

NejcSSD ::

Pa tudi slovnično ne zna pisat. Pač od resnih objav na družbenih omrežjih se to pričakuje.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Nedasemiveč ::

WiW$ je izjavil:

Partisa najverjetneje ne bo več, vsaj ne v takšni obliki kot je bil. Tole "restavriranje" traja že dober mesec, medtem ko se na spletu brez težav lahko dokopljete do info, da so se ostali, ki so gostovali na isti lokaciji pobrali že nekje v 48h po tem dogodku :) Nabirajo torrente itd, torej bakov ni bilo :) Iz samih "sporočil za javnost" pa je glede na način komunikacije s strani "vodstva" moč razbrati zgolj to, da so partis.si "prevzeli" zelo mladi otroci ;)


Točno tako. Od mene nesposobneži ne dobijo niti enega. Pa, če bi iskreno napisali bi brez problema jim vrgel gor, tako pa bye bye. Totalni amaterji.


Sedaj sem šele prebral njihov post. Bolano...

Podpora Partis se počuti veselo.
t5Suu.pfooS arpcrininSil softsobre 11:hhdhh02 .
cakamo,... cakamo,... in cakamo,... (novi slogan ?) in tačas ko čakamo se bomo malo pozabavali (trenutno v tem postu) na račun naših državljanov kateri niso toliko razgledani a nam je nekoliko smešno ko podjetja ali taki in podobni uporabljajo ime Partis za naziv ampak najverjetneje noben ni pomisil, da bi preveril izvor besede in njeni pomen. Na dnu je nekaj slik (nekatera so aktivna nekatera pa zaprta (Tako kot mi ?)) Torej pod tem imenom obstaja pohištveni regal ? sliši se pač debilno ko res prevedeš ime Partis v slovenski jezik. Kdo ne pozna izvora besede Partis je izpeljanka iz latinščine in pomeni Deliti.
Torej gremo:
- Dnevni regal Deliti
- Bistro Deliti
- Deliti, Zavarovalno zastopanje, d.o.o.
- Deliti plus gostinstvo in turizem d.o.o.
? haha hudo. Ok nekatere zadeve še mogoče gredo in nekoliko preslišiš - ampak smešno - žau je tako ?

Zgodovina sprememb…

Taip4n ::

Odgovor pa:
Kar se tiče moje slovenice in mnenja me res ne boli - žau. Noben državljan SLO ni popoln. Če bi bili vsi popolni potem nebi bili tukaj kjer smo. Žau. Če ti gledaš na naše slovnične napake potem se raje malo sprehodi po internetu in preglej objav od 100x večjih podjetij ali organizacij in boš videl pravilno, nepopolno slovnico. Sicer pa kot je omenil Staš,.... Sicer pa tudi ti Kaja nisi popolna glede svoje slovnice, preveriš jo lahko pri sebi na zidu - ne bomo se prerekali ker so to debilozne zadeve ampak tako je + tega mi nismo organizacija, podjetje ali kakorkoli pač. Mi smo navadni kurčevi državljani kot ti in ostali ki vodimo portal skupaj z uporabniki. Kakšna itleigenca je pa med uporabniki pa vsi državljani kateri uporabljajo potal to vedo.

+ tega ?je bila objava narejena privat - ne kot partis. Vsi ki me poznajo vedno da je moja slovnica porazna - in me ne boli. Kot je nekdo omenil - kdor se je želel v šoli naučiti se je naučil - jaz sem hodil več v park kot pa v šolo - torej smo bolj preučevali biologijo. ?



POSODOBITEV SPOROCILA ZA UPORABNIKE

Ker prihaja do velikih vprašanj vam podajamo kratko razlago katere datoteke morate posredovati.

- Posredovati morate .torrent datoteke!! To so datoteke katere prenašate iz strani in jih nato vstavite v torrent odjemalec (Slika je prilozena).

Naj vas tudi opomnimo, da je partis podpora še vedno dosegljiva, na email naslovu podpora@partis.si, kjer lahko dobite vse odgovora na vaša vprašanja o teh zadevah

- Prosimo, da vprašanja v zvezi z delovanjem oziroma kdaj bo partis deloval NE pošiljajte! Vodstvo portala dela..

Na določene zadeve žau ne moramo vplivati mi sami in prav tako ne vi uporabniki, saj so zadeve v rokah ponudnikov serverjev. Ker je partis velika skupnost in ima veliko število podatkov v ozadju je tudi kapaciteta podatkov velika in prisega številjki 10TB, katerih je potrebno prenesti na server. Ker so dobesedno ponudniki zabasani z povezavami traja in traja, saj nismo mi edini kateri urejamo take in podobne zadeve. Prizadeto je bilo še mnogo več strani poleg naše.

Vodstvo portala se dobro zaveda vaših potreb in z vami sočustvuje, a prosimo Vas, da se poskušate izražati v neki meji normale in da premislite določene zadeve preden objavite komentar,....

DODATEK:
- Ker rešujemo tudi druge zadeve, katere so obvezne, vam še sporočamo, da vam bo vas spletni brskalnik sporocal, da povezava ni varna. To je zaradi vzpostavljanja http-https protokovov kateri se urejajo. Zato ne skrbite, da bi naleteli na kakršno koli nevšečnosti ob obisku spletne strani.

- Spletna stran kot vsaka stran je definirana na glavno povezavo katera predstavlja neko spletno stran. Zato tudi partis ima glavno povezavo katera se imenuje www.partis.si, vse ostale povezave do dodatke povezave oziroma bližnie katere uporabljate vi uporabniki zato nekateri od vas naletite na težave ko obiščete stran partis.si in Vam sporoči napako Not Found. To se dogaja ker imaste med zaznamki shranjeno povezavo www.partis.si/prva - ta več ne deluje! Če obiščete glavno povezavo se napaka ne izpiše.

Upamo na ugodno rešitev vseh zadev in prav tako vam zagotavljamo, da bodo vse zadeve urejene katere so potrebne za boljšo skupnost portala in za uporabnike.

Ob tem bi vas se prosili, da skrbno preberete zadeve katere se navezujejo na partis.si saj nazalost opazamo, da jih preberete le delno in z tem ne razumete sporocila, ki vam je namenjen.

Hvala za razumevanje
Vodstvo partis.si
Oficir (podpora@partis.si)

----

Partis vabi ?
POZOR! Imaš .torrent datoteko na svojem računalniku? JA? Naloži jih na www.partis.si


Je to google translate? Glede na "vodstvo" je še dolgo zdržalo.
https://www.facebook.com/pages/category...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Taip4n ()

c3p0 ::

> To je zaradi vzpostavljanja http-https protokovov kateri se urejajo

Aha.

> To se dogaja ker imaste med zaznamki shranjeno povezavo www.partis.si/prva - ta več ne deluje!

Kdaj slišali za eno zadevo imenovano redirekt?

> kapaciteta podatkov velika in prisega številjki 10TB, katerih je potrebno prenesti na server

Spet "številJka", ni en uporabnik tu uporabljal istega debilizma? :)

> Ker so dobesedno ponudniki zabasani z povezavami traja in traja, saj nismo mi edini kateri urejamo take in podobne zadeve.

Gotovo je njihov virtualni 10TB backup zabasal vse povezave, OVH zaposljuje dodatne ljudi, da bodo rešili to turško melodramo.

Smeha polna skleda.

Techxyz123 ::

Jaz bi se pa rad samo zahvalil vsem ki so sodelovali pri postavljanju Partis portala. Skozi leta je zelo zapolnil luknjo po padcih originalnih PirateBay, KickAss, Demonoid itd portalov in je tudi postal zelo kvalitetna knjižnica filmov.

Kaj se je zgodilo ne vem, si pa lahko samo mislim da so se naveličali in so zadeve prevzeli nečaki iz sedmega razreda osnovne šole, vsaj glede na način komunikacije z javnostjo. Komedija že od prvega dne, mislim kdo pri zdravi pameti bo kupil bučke da je ponudnik njim zafrknil backup itd.

Kakorkoli že, tudi če pridejo nazaj, v kar sicer ne verjamem, bo to drug partis in tudi gledal ga bom drugače ko enkrat vidiš koliko amaterizma je zadaj. Škoda, ampak očitno torrent stranem ni usojeno da bi obstale.

Bolt ::

No saj počasi vam bo pa jasno, kar sem govoril, da kakšni šalabajzeri so tam v vodstvu Partisa z Oficirom in metalcampom na čelu. Sedaj se kaže vso njihovo znanje. Dokler je treba samo gobcati so dobri, ko pa je treba kaj naredit je pa problem.
Citiram:
DODATEK:
- Ker rešujemo tudi druge zadeve, katere so obvezne, vam še sporočamo, da vam bo vas spletni brskalnik sporocal, da povezava ni varna. To je zaradi vzpostavljanja http-https protokovov kateri se urejajo. Zato ne skrbite, da bi naleteli na kakršno koli nevšečnosti ob obisku spletne strani."

Nč bat, tudi do tja ne bomo prišli.
"POZOR! Imaš .torrent datoteko na svojem računalniku? JA? Naloži jih na www.partis.si"
Imam toliko, da se tebi tud ne sanja. Pa ne dam. Hahaha.

bedarija ::

Bolt je izjavil:

Imam toliko, da se tebi tud ne sanja. Pa ne dam. Hahaha.


ko bo pa partis postavljen, boš pa na polno dol vlekel ane, pač tipičen slovencelj

hdx ::

Ga ni čez IPTorrents

vnetidebater ::

Taip4n je izjavil:


- Posredovati morate .torrent datoteke!! To so datoteke katere prenašate iz strani in jih nato vstavite v torrent odjemalec (Slika je prilozena).

- Prosimo, da vprašanja v zvezi z delovanjem oziroma kdaj bo partis deloval NE pošiljajte! Vodstvo portala dela..



rofl.

WiW$ je izjavil:

Partisa najverjetneje ne bo več, vsaj ne v takšni obliki kot je bil. Tole "restavriranje" traja že dober mesec, medtem ko se na spletu brez težav lahko dokopljete do info, da so se ostali, ki so gostovali na isti lokaciji pobrali že nekje v 48h po tem dogodku :) Nabirajo torrente itd, torej bakov ni bilo :) Iz samih "sporočil za javnost" pa je glede na način komunikacije s strani "vodstva" moč razbrati zgolj to, da so partis.si "prevzeli" zelo mladi otroci ;)



Dvomim da ga bodo nazaj usposobili. Če ga bodo pa bo najbrž slabši kot neuporaben Blink (ki ima grozljivo bedno zbirko).

Škoda jih je bilo ampak je kar je.

Bolt je izjavil:


"POZOR! Imaš .torrent datoteko na svojem računalniku? JA? Naloži jih na www.partis.si"
Imam toliko, da se tebi tud ne sanja. Pa ne dam. Hahaha.


iz čiste zlobe, ane.

Zgodovina sprememb…

vnetidebater ::

Taip4n je izjavil:


Je to google translate? Glede na "vodstvo" je še dolgo zdržalo.
https://www.facebook.com/pages/category...


holly crap kakšne objave :D Sm pa vedno mislil da je Partis ustvaril nek zagret sposoben developer.


Sicer za partis mi ni mar samo ne morem se nehat čuditi kako so si lahko dovolili tak totalen zajeb. 1 beden požar jih je popolnoma uničil. Neverjetno.

Zgodovina sprememb…

floyd1 ::

bedarija je izjavil:

Bolt je izjavil:

Imam toliko, da se tebi tud ne sanja. Pa ne dam. Hahaha.


ko bo pa partis postavljen, boš pa na polno dol vlekel ane, pač tipičen slovencelj

Torrenti so na partisu večinoma imeli krepko čez 10 downloadov in eden od njih bo že uploadal ta mali fajl. Tu se zna zbrat kar fajn baza. En parti(s)breaker ;) tu ne pomeni nič.

hojnikb ::

vnetidebater je izjavil:

Taip4n je izjavil:


Je to google translate? Glede na "vodstvo" je še dolgo zdržalo.
https://www.facebook.com/pages/category...


holly crap kakšne objave :D Sm pa vedno mislil da je Partis ustvaril nek zagret sposoben developer.


Sicer za partis mi ni mar samo ne morem se nehat čuditi kako so si lahko dovolili tak totalen zajeb. 1 beden požar jih je popolnoma uničil. Neverjetno.

sj partis ni from scratch narejen portal. Ce bi mogu ugibat, bi reku, da je to lepo reskinan xbtit portal, ki je bil v tistem času popularen.
#brezpodpisa

c3p0 ::

Vzameš osnovo (podobno kot WP) in narediš svoj skin. Če kdo misli, da je to nekdo iz nule programiral.. no comment.

hojnikb ::

c3p0 je izjavil:

Vzameš osnovo (podobno kot WP) in narediš svoj skin. Če kdo misli, da je to nekdo iz nule programiral.. no comment.

neumni mlecnezobci mislijo tocno to. Danes ce hoces torrent portal, vzames UNIT3D kot osnovo (modern maintainan portal) in nardis cez en svoj skin. To je to, mas svoj partis postavljen cez vikend.
#brezpodpisa

111111111111 ::

hojnikb je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Vzameš osnovo (podobno kot WP) in narediš svoj skin. Če kdo misli, da je to nekdo iz nule programiral.. no comment.

neumni mlecnezobci mislijo tocno to. Danes ce hoces torrent portal, vzames UNIT3D kot osnovo (modern maintainan portal) in nardis cez en svoj skin. To je to, mas svoj partis postavljen cez vikend.

Ajde hojnik, pošlji v ponedeljek invite za tvoj novi torrent portal.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Bolt ::

bedarija je izjavil:

Bolt je izjavil:

Imam toliko, da se tebi tud ne sanja. Pa ne dam. Hahaha.


ko bo pa partis postavljen, boš pa na polno dol vlekel ane, pač tipičen slovencelj


Nč bat, če bi prebral moje prejšne poste bi vedel, da nikoli. Je pa preveč boljših alternativ, na katere smo prešli že pred leti.

vnetidebater je izjavil:


Bolt je izjavil:


"POZOR! Imaš .torrent datoteko na svojem računalniku? JA? Naloži jih na www.partis.si"
Imam toliko, da se tebi tud ne sanja. Pa ne dam. Hahaha.


iz čiste zlobe, ane.



Točno to. Škoda, ker se ne zavedaš in ne poznaš situacije, kako zlobni so šele ala Oficir and compani.
Vi ovce pa kr veselo spet v vrsto za britje.

hojnikb ::

111111111111 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Vzameš osnovo (podobno kot WP) in narediš svoj skin. Če kdo misli, da je to nekdo iz nule programiral.. no comment.

neumni mlecnezobci mislijo tocno to. Danes ce hoces torrent portal, vzames UNIT3D kot osnovo (modern maintainan portal) in nardis cez en svoj skin. To je to, mas svoj partis postavljen cez vikend.

Ajde hojnik, pošlji v ponedeljek invite za tvoj novi torrent portal.

In zakaj bi to pocel? Samo izpostavljam, da se kaj taksnega da nardit. Seveda ce imas IQ vsaj sobne temparature, sicer bos mel tezave.
#brezpodpisa

c3p0 ::

111111111111 je izjavil:


Ajde hojnik, pošlji v ponedeljek invite za tvoj novi torrent portal.


Za start boš rabil še kak seedbox, najboljše kak 10TB ;), z dosti wareza. Da ti useri ne odidejo, ker ni seederjev. Ups, tu pa smo že na ne preveč legalnem teritoriju.

donvito ::

Bolt je izjavil:

bedarija je izjavil:

Bolt je izjavil:

Imam toliko, da se tebi tud ne sanja. Pa ne dam. Hahaha.


ko bo pa partis postavljen, boš pa na polno dol vlekel ane, pač tipičen slovencelj


Nč bat, če bi prebral moje prejšne poste bi vedel, da nikoli. Je pa preveč boljših alternativ, na katere smo prešli že pred leti.

vnetidebater je izjavil:


Bolt je izjavil:


"POZOR! Imaš .torrent datoteko na svojem računalniku? JA? Naloži jih na www.partis.si"
Imam toliko, da se tebi tud ne sanja. Pa ne dam. Hahaha.


iz čiste zlobe, ane.



Točno to. Škoda, ker se ne zavedaš in ne poznaš situacije, kako zlobni so šele ala Oficir and compani.
Vi ovce pa kr veselo spet v vrsto za britje.

Se spomnim, ko si se na forumu nekaj zapenjal glede ratia ali nekaj podobnega z oficirjem in z istim nickom, kot ga imaš tukaj. Ego je kurba, a ne. Oficir ni bil slab, so bili pa eni od adminov ali modov res poden. To je pa to, ko daš enim "revežem" oblast nad drugimi.

111111111111 ::

hojnikb je izjavil:


In zakaj bi to pocel? Samo izpostavljam, da se kaj taksnega da nardit. Seveda ce imas IQ vsaj sobne temparature, sicer bos mel tezave.

Zato da mi dokažeš, da se da? V svojem poslu srečam veliko blebetačev in takoj prepoznam kakšnega. :) Vse se da čez vikend naredit. Resno?

c3p0 je izjavil:

Za start boš rabil še kak seedbox, najboljše kak 10TB ;), z dosti wareza. Da ti useri ne odidejo, ker ni seederjev. Ups, tu pa smo že na ne preveč legalnem teritoriju.

Ah to pa ne rabiš. To bodo uporabniki kar drli na portal in vse seedali. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

««
43 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenski torrent tracker

Oddelek: Omrežja in internet
2632005 (24690) Mavrik

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456255041 (104244) metalcamp1
»

Torrentz.eu umolknil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6017868 (11943) BorutK-73

Več podobnih tem