» »

Help me

Help me

Alec999 ::

Stvar je sledeca kupujem nov rac. za prijatelja pa me zanimajo naledne stvari:
SIT
IIYAMA 19 S900MT1 99841 A se splaca ta monitor kupt .. al se dobi ksnga bolsega 19" za okol 100 cukov?

GUILL 3D PROPHET II MX 32 DUALDISPLAY RET 35581 Kaj je s to graficno a je vredna svojga dnarja? pa kaj pomen DualDisplay?

AMD THUNDERBIRD 900 45577
ali
AMD THUNDERBIRD 1000 62713
Kerga se bl splaca .. razlika v ceni je kr velka. (Procesor nebo navit)
.. mogoce bi se pa splacalo Durona 850 za 35 cukov al pa Atlona 850 za 36 cukov.

ABIT KT7 SOCKET A ATX 42721
ABIT KT7 RAID SOCKET A ATA100 ATX 51527
ABIT KT7A RAID SOCKET A ATA100 ATX 55335
ASUS A7V SOCKET A 45815
Uff kva je zy z maticnimi kero se splaca kupt izmed teh .. za Atlona .. cene so ubitace :)

256MB PC133 7.5ns DIMM SDRAM 31535
256MB PC133 7ns DIMM SDRAM MICRON CAS2 38556
Sy wem da Micron seka .. sam a se res splaca dt 7 cukov vec za rac. k ni navit?

IBM DTLA 40GB 5400 ATA100 45101
IBM DTLA 30GB 7200 ATA100 48671
Moja vecna uganka ;) 10GB mn pa se 3 cuke vec dt.
Kaj bi vi izbrali?

Hihi a bojo te komponente sploh delale skupi al sm kj mim useku :)

Hvala za pomoc.

lp,
Alec999


|ViPeR| ::

DualDisplay = dva izhoda za monitor (nisem 100%:\)
Glede rama pa ne vzet microna če na boš oc-jav, ker se ti ne splača, dat 7 prešernov več za ram, ki ne bo v celoti izkoriščen.

lp Viper

MaJsTeR ::

Dual-DIsplay Video pomeni da ima poleg priklučka za monitor še S-VHS Out za TV ali kaj podobnega npr. projektor. :D

ChiefThunder ::

Če ne rabiš dual displaya, kupi navden mx.
Duron 850 vsekakor ni vreden toliko kot athlon 850, nabav si slednjega, al pa močnejšega, odvisno od potrebe. Matična plošča naj bo Epox. Kupi si navaden ram.
Če rabiš velik disk in hitrost ni kakšna ovira, si nabavi 40gb, drugače pa unga s 7200 obrati, ker pravjo, da je razlika v hitrosti velika.
;)

Ribicija ::

Dualdisply pomeni da ima grafika dva izhoda za monitor. To ti bo prišlo prav samo v primeru da boš dejansko imel gori dva monitorja.
Tisti monitorji ki so IIYMINI trinitronci so odlični, poznam veliko zelo zadovoljnih uporabnikov. Kar se tiče pa teh navadnih in cenejših modelov pa naj nebi bili nič boljši kot drugi v tem rangu. Moje priporočilo je da zmeraj preden kupiš monitor zahtevaš od prodajalca da ti ga priključi na računalnik in ga dobro pogledaš (sence in tako). Neboš verjel kako so si lahko isti monitorji različni.
Pri diskih pa bi lahko odgovor našel že sam. Manjši je na 7200 obratih kar disku kar poveča ceno. Osebno priporočam hitrejši disk, s tem da pote moraš tudi plato vzeti tako ki ima ATA100 kontroler.

lp

Kaiser ::

Herculesov MX DualDisplay ima VGA in S-Video izhod, ne pa dveh VGA izhodov.

Ribicija ::

Kaiser: Se opravicujem, sem preveril in imas prav.:(
Hercules je res eden redkih ki ima na grafiki oznako dual display pa nima dveh VGA izhodov za monitor.

lp

luni ::

ok, ti je folk ze povedal... glede da ne bos navijal poskrbi vsaj da bo sistem hiter in kupi manjsi disk na 7200... se pozna, verjemi... MXa vzemi z DualDisplay samo ce mas zravn raca TV in gledas recimo DVDje, drugace se tu prisparaj... maticno kupi kar eno MSI K7T Pro ker ne bos navijal pa 7.5ns Micron RAM, skoda 6 jurjev vec za 7ns, ker ga ne bos rabil
Artificial Intelligentia

jetam ::

Edina grafična kartica z Nvidiinim GeForce GPUjem ki podpira dva monitorja (oz TwinView) jeWinFast GeForce2 MX DH Pro. za druge proizvajalce pa ne vem.
Error on line: Object of type SIGNATURE expected


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Konfiguracija !

Oddelek: Kaj kupiti
252503 (1655) __Devil__
»

pomoc pri nakupu

Oddelek: Kaj kupiti
51176 (1063) ABX
»

Kaj kupt (proc., plata, ram)?

Oddelek: Kaj kupiti
382109 (1453) Enzo77
»

vaše mnenje za nov sistem

Oddelek: Kaj kupiti
251361 (998) rookie
»

spet ena konfiguracija za 500.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
301885 (1428) StarY

Več podobnih tem