» »

Nogavice za v mikrovalovko

Nogavice za v mikrovalovko

fictionel ::

Zdravo!

Nekje sem slišal, da se da dobiti nogavice, ki jih segreješ v mikrovalovki in kar nekaj časa ostanejo tople. Kdo to pozna in ve, kje se da dobiti?

Bi mi zdele v decembru ful ful prov pršlo :)

Lp

whatever ::

Verjetno boš z navadnimi v pečici/na radiatorju dosegel podoben efekt?:))
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

fictionel ::

Dvomim. Tiste naj bi bile kar nekaj časa vroče... Take, za res zmrznjene 8-)

jurre ::

ce bo takle december se naprej, sploh ne bos rabil nobenih nogavic:D
no saj naj bi bilo ze jutri bolj hladno..ups danes.

bozicek ::

Stvar obstaja.
Kolega je v vojski in tak cas, ko letajo po Pocku in ni glih toplo (no letos ja, lani ne).
Imas par opcij. Recimo vlozki za v cevlje ki so glih za to narejeni. Ko spis jih das recimo nekam zraven sebe (npr. pod povster) in ohranjajo temperaturo. Tako te potem ko skaces zunaj grejejo v podplate.
Druga so ti stumfi. Podoben princip. Pac segrejes z svojo temperaturo ko spis in jih zjutraj das na noge.

Dobis pa recimo vlozge v BTC kaksen GigaSport, nogavice pa tudi v BTC.
Nekje je trgovina prav z stvarmi glede pohodnistva v gore. Samo so pa dragi. Za kvaliteten en par je dal 12 jurjev (ne teli k te grejejo, ampak nogavice planinske ki zdrzijo do -15stopinj
Darila letos samo za poredne

fictionel ::

bozicek, mogoce ves, kaj je to za ena trgovina?
Kaksen naslov, www, telefon? :)

hvala

Nejc Pintar ::

Povprašaj v trgovinah kot so Mayamaya, Pro montana, ...
Lahko je biti prvi, če si edini!

bozicek ::

OK tole zdele iz glave.
Ta stacuna z to robo je v BTC. Okrog Bauerja (kolesarski center). Je narejena tako, da v tej hali imas se recimo BigStar, Rifle in podobne stacune. Po stengah gor in je zgoraj skoraj pol stuka te robe.

Ne znam ti pa nic konkretno povedat, ker ko grem kam z njim, grem, pridem, odidem oren nabrkljan (se pravi pred, med in po shopingu veliko pirov)
Darila letos samo za poredne

krneki0001 ::

Dve pohodniški trgovini sta v BTC-ju, ena je Pohodnik(prvo nadstropje v hali A), druga je Iglu šport zraven trgovine z citroeni. Maya maya ne štejem, ker imajo nekvalitetno robo in 5x predrago za tisto kvaliteto.

Potem imaš še en iglu šport na tržaški in anapurna trgovina ob ljubljanici v trnovem. Pa mislim da je še ena taka štacuna zraven hotela Lev, tam ko je techtrade.

jype ::

Iglu je tudi v BTC, nasproti hale A, nek citroën je v pritličju.

Mayamaya ponavadi nimajo high tech reči, čeprav včasih kaj najdeš. V hali A je štacuna Pohodnik se mi zdi da nasproti oz. blizu meblo jogi pa levis štacune, Vse specializirane štacune so drage, ampak meni še ni bilo škoda dat denarja za nekaj, kar mi pride tako prav, kot dobri štumfi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pohodniška oprema

Oddelek: Loža
465829 (797) koyotee
»

Outdoor oblačila (planinarjenje, tek v naravi) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5213419 (2209) gruntfürmich
»

Fizična trgovina za H7 žarnice v LJ

Oddelek: Kaj kupiti
193495 (3042) RejZoR
»

Trgovine s pohodno opremo

Oddelek: Loža
7635 (539) bosmla
»

Mreza proti komarjem - kje v LJ

Oddelek: Loža
51126 (1031) telen

Več podobnih tem