» »

kam cez vikend z bejbo

kam cez vikend z bejbo

Pujcek ::

s punco se po novem vidiva samo cez vikende (in se nekaj casa bo tako) in preden se zacne smucarija me zanima kaj pa vi hodite (predvsem ce je naprimer slabo vreme) cez vikend za malo razvedrila.
lp
:)

Spock83 ::

V gledališče ;)

SynTax64 ::

Hmmm, ei tudi pri meni je to problem.
Dam ti pa nekaj idej:
I. Če je lepo vreme jo pelji na dolgi (ne predolgi) sprehod.
II. Pojdita v kakšno restavracijo, jo preseneti z kakšnim banana splitom :D
III. Lahko naprimer gresta k njej domov, skočita pod rjuhe ter se predata hmmm čemu že ;) (joke)
IV. Pojdita kam v gledalisce, kino, lutkuvno predstavo gledat 8-)

Več idej ti bo dal kdo drug

bond007 ::

NA mobisuxu je ena tema s podobno tematiko. Recimo meni se je zdela zanimiva ponudba velik jacuzzi za 2 ure 5k sit za 2 osebi. Recimo kmetija Korošec. Full dobro zrihtano baje... klik1
klik2
klik3

Ali pa recimo http://www.nebesa.si/. Ampak je kr dosti dražje - je pa na nivoju :)

Če ti je predaleč pa poiščeš podobne zadeve bližje tebi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

scarble ::

Sedaj, ko je tako vreme je res malo težje, razen kakšno zg. omenjeno gledališče, kino,...Odvisno je tudi od kje si?! Jaz sem enkrat moji predlagal res noro zamisel. Šla sva na železniško in sem ji rekel, iz katere smeri pripelje vlak greva nanj in se na vlaku odločiva kje iztopiva, šla sva na pico in se vrnila. Še danes se spominjam tega dneva in se zmeraj iz srca nasmej! Mogoče čudno zveni, ampak nekako deluje! Pa srečno!

d0rK ::

Tale Nebesa....Svica. Neverjetna stvar...

scarble ::

d0rK, ja tudi jaz sem si ogledal in moram priznat, da sem se odločil, da jih v bližnji prihonosti obiščemo! Če grem prej, sporočim kako je bilo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: scarble ()

Poldy ::

Ali je tisti đakuzi intimen?

bond007 ::

Seveda, sei to je nekak bistvo aneda ;) Baje dobiš ključ in se zakleneš...

Amare ::

Hvala lepa za linke;)

bond007 ::

Ubistvu je tko ... ti za to ceno 5k sit za 2 ure najameš celotno hišico (leseno bajtico). Notr maš savno in tuš, zunaj pa jacuzzi. V bajto se pa itak lahk zakleneš...

Poldy ::

Problem je potem gotovo v tem, da je cela bajta "wired" in banja nekam čudno lepljiva :D
Se vidimo na internetu.

Drugače pa zelo dobra ideja.

bond007 ::

Pa še to... zlo fino je, da je cena 5k fiksna in ni odvisna od št. ljudi. Torej če si zraven pripelješ 4 bejbe je še vedno cena 5k oz 1ksit/osebo.
Glede kamer pa tega, pa upam da ni kakih problemov. Bi se pomoje že razvedelo. Vseeno pa ni odveč biti malo previden.
Trenutno so sicer zelo zasedeni in so prosti samo dopoldanski termini. Bom poročal, kako je kei, ko se uspem tja spravit:)

snoopy20 ::

hy!

za info, če ti kaj koristi v MB na dupleški maš tudi varjanto jacuzi,savna,tuš, fitnes
za 5000 sit za 2 uri in neomejeno št ljudi, tak da si jih lahko pripelješ več, če hočeš :D !
moj predlog, če maš keš reskiraš 10 000 sit jo pelješ v savno, jacuzzi,... pol pa še pri lešniku na eno večerjico (hrana je odlična), neboš zgrešil >:D !
ti povem iz lastnih izkušenj, punca je bla full navdušena, pa lahko se zakleneš, da si sam itd,.. res super stvarca pa niti drago se mi ne zdi, glede na to kaj ponujajo!

več informacij Vodnik po motelih v Sloveniji - Lokacija & Nasveti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: snoopy20 ()

Poldy ::

Lahko pa jo pripelješ k meni, ti jo poseksam za jurja. :D

bond007 ::

tut ugodno>:D

#000000 ::

Pel jo na Swinger party >:D

Kam peljat žensko ki jo imaš rad ?? če tega ne veš po je brez veze !!

Vsaka ma rada kino/tortice/tiča (ne nujno v tem vrstem redu) :D

Lahko pa jo pelješ na kak literarni večer, kar je tud OK če seveda je tovrstna ptička.

Ampak kokr vidim gre za trenutno zaljubljenost oz. SEX ki kaj dosti z ljubeznijo nima (vsaj ne na začetku) torej SEX-SEX-SEX in še enkrat SEX

:D :D :D

DimmniBurek ::

Hmmm, jest se tudi vidm s punco sam čez vikend... Lahko jo pelješ vn pa vse, sam valda ne bosta šla vsak vikend ven?
Jest in moja ponavadi prespiva en pri drugem, prej pa gledava kak film, čips... Zelo lepo je ko kej kuhava, ponavadi delava pico za celo družino in je ful zabavno zmeri... Packanje in to.... Ampak pazi da ne nardiš preveč, ker pol bosta oba gotova in ne bo nič s sexom :D Drugače pa kak sprehod, road trip, pelji jo do morja, zdej ko je zima(sam na koledarju sicer) pride še tolk bolj do izraza... Sej maš domišljijo človek
There Is No Stronger Drug Than Reality

Pujcek ::

hvala hvala :D
punca ni nova samo naslednje 6 mesecev se bova videla samo cez vikend ker med tednom studira v tujini. seks je bolj vecerna varianta, v nedeljo ponavadi itak polezavava in si uzameva nekaj casa zase ampak sobota pa potem se vedno ostane za kaj poceti...

se enkrat hvala in lep pozdrav!
:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izlet: Kranj, Vršič, Most na Soči, Kranj

Oddelek: Loža
213493 (2756) Okapi
»

Kam pelat drago za Valentinovo?

Oddelek: Loža
2711529 (5856) #000000
»

Izlet - ideje za obisk znamenitosti

Oddelek: Loža
51123 (1060) drzni86
»

Samyang objektivi

Oddelek: Zvok in slika
6854 (767) skyline
»

Kam za obletnico

Oddelek: Loža
61908 (1708) Zeberdee

Več podobnih tem