» »

Darilo za miklavža

Darilo za miklavža

jjohny ::

Svetujte mi kaj naj punci kupim za Miklavža? Rad bi ji kupil kaj uporabnega, ne pa samo kakšno sladkarijo. Punca je stara 28 let.

LP, jani

jype ::

Kakšen parkelj bi ji ziher prav prišel.

iMark ::

Dildo?

@LOL ::

Dildo? Zakaj pa ne. Čeprav bi ji jaz osebno raje kupil kako erotično perilo, morda kakšnega metuljčka, kej tazga vpadljivga.
Če ji boš kupil dildaka ne pozabi na baterije;)
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Matek ::

Dildo je ponavadi brez baterij ;) .

A lahko še malo več poveš o tem darilu? A bo to zaradi verskih nagnjenj oziroma kakih drugih razlogov edino darilo letos in iščeš nekaj bolj resnega, al kako izvirno malenkost, pa ji boš kaj večjega kupil za božič/novo leto?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

@LOL ::

Kako brez baterij. Sem kupil ženski vibrator za en dan žena pa so seveda bile baterije notri. Je pa res da nisem ne vem kakšen poznavalec te scene
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Pouh ::

dildo pa vibrator sta razlicna...
mogoce si v kaksnem filmu videl dildota..tak srebrn je ponavadi...:))

@LOL ::

Jah pri nas se za eno in isto uporablja isti izraz.>:D

jjohny: kok keša pa nameravaš zapraviti za darilo?

p.s.: povej nam njeno telefonsko pa jo eden od teh geekov gor pokliče pa vpraša kaj si želi
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

muzičar ::

Vibrator in dildo ni isto :P .

Hmm.... za 28 let nekaj uporabnega. Težka. Če se že gremo erotiko oz. romantiko bolj erotično perilo + ena lepa vrtnica :P .

Povej kaj o njej (osebnost ne višina, teža itd. :P)

edit: ste me že prehiteli samo še povem na hitrco - dildo je tisto kar si da ženska gor kot gate samo da ima spredaj pritrjen umetni moški spolni ud.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: muzičar ()

@LOL ::

dildo je tisto kar si da ženska gor kot gate samo da ima spredaj pritrjen umetni moški spolni ud.

Dej dej to ni dildo. Tisto lezbo fu** orodje se more zihr drgač imenovati. To vsekakor ni dildak
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

mtosev ::

Pelji jo nekje na kako vecerjo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Matek ::

Joj prejoj, fantje.

Dildo je bolj ali manj natančen posnetek penisa, najpogosteje iz mehkejših materialov (silikon, ...) ki v večini primerov ne vibrira.

Vibrator je pogosto iz trde plastike (nikakor pa ni nujno) in, kot pove že njegovo ime, vibrira.

Strap-on je pa tisto, kar je omenil muzičar - kar si da ženska gor kot gate samo da ima spredaj pritrjen umetni moški spolni ud.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

kuglvinkl ::

Ajde, dost je blo, še kakšen drug predlog.

Pouh ::

Mogoce kaksno disavo?
pa se tole ali tole..:D

mtosev ::

>:D hehe
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

nastyboy ::

Ja kupi ji kadilo, uno disavo ko se da v vodo pa jo pol svecka kuri+ poslji jo na tecaj masaže :D al pa ji nared Bon za masašo.. ki ga lahko izkoristi.... ni predrago... :D .. lahk ji pa celo kak tečaj za masažo kupiš.. sam to je pa že kr drago....

muzičar ::

Tiste sladke hlačke itd. odsvetujem. Moji se je poznala še dolgo barva tistih bonbočkov, kar ni hotlo dol. Jaz sem bil tudi okoli ust pobarvan še nekaj časa. Sicer sva jih kupila v Venera shop-u ampak mislim da so vse iste.

Vice ::

Lahko bi vsaj povedal koliko časa sta skupaj. Po parih letih skupnega življenja je najbolj uporabno darilo ciankalij in kasneje kakšen čajček ob ognju.

Doman ::

Meni je pa moja dala homemade kartico kjer je pisalo nekaj v takem stilu:
"Jutri točno ob sedmih te bom čakala na [pač neka lokacija].
Ko vstopiš se preobuj v copate in pridi v prvo nastropje. Naravnost boš zagledal vrata kamor vstopiš.
Čakala te bom."
Mišljen je bil obisk savne:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj kupiti punci za RD??

Oddelek: Loža
4010721 (8367) Limit-sky
»

USB Domina

Oddelek: Novice / Diski
63365 (3068) Steinkauz
»

Kaj kupiti punci za 18. rojstni dan

Oddelek: Loža
3818449 (17344) LordWorm
»

USB dildo

Oddelek: Novice / Diski
327049 (7049) [_DeV|L_]

Več podobnih tem