» »

Windows noče prepoznati gesla za vstop v OS

Windows noče prepoznati gesla za vstop v OS

.:2448:. ::

Imam Windows XP, neoriginalno različico

In sicer: ko prižgem računalnik, delajo vsa gesla in je vstop v operacijski sistem mogoč(na enem računalniku je več računov), ko pa pustim računalnik recimo 20 minut nedotaknjega, se avtomatično preklopi v meni za izbiranje uporabnikov. In potem, ko vpišem katerokoli geslo za vstop, mi napiše, da geslo ni pravo. Nima zveze kakršnimi koli Caps-Locki.

Sem že spremenil, da se ne vrača več v menu za izbiranje uporabnikov, ampak ko se recimo iz enega računa odjavim/prelkopim med uporabniki, gesla spet noče sprejeti.
Kakšne ideje?

;-) ::

Imam Windows XP, neoriginalno različico
tole je napaka...crack maš tule.

.:2448:. ::

pa mi lahko prosim kdo pove rešitev, ker sem prepričan da niam ta neoriginalna verzija nobene vloge... dejte to prosim ignorerat, ker mi je delal čist lepo vsej že 3 leta

;-) ::

Lahko ignoriram neoriginalno verzijo, nemorem pa tegale.

makei ::

Enkrat sem nekje videl podoben primer. Tam je spremenilo tipkovnico iz slovenske v angleško in sta se zamenjala Z in Y ter šumniki niso delovali. Ali če imaš v geslu kake druge znake, so ti lahko tudi na drugem mestu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: makei ()

.:2448:. ::

ne, ne nimam nič

arjan_t ::

Spyware malo preglej...

T-Majo ::

Prvo kupi original cd key-saj bodo cene kmalo padle zarad Viste, drugače pa poglej če se ti jezik tipkavnice ne spremenija ali pa tipko caps lock.

Maribor ::

sem mel popolnoma isti problem! Zgodi se če sem brez FWja
Bolje ispast glup, nego iz aviona :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Need for speed- most wanted neeeeeeeeeeed crack

Oddelek: Igre
62789 (2727) Azrael
»

Windows xp licenčna verzija

Oddelek: Operacijski sistemi
141794 (1421) Highlag

the sims

Oddelek: Igre
51099 (1068) Matek

Rabm crack .... a ti tud

Oddelek: Loža
313342 (2370) Azrael

Več podobnih tem