» »

Trenutno poslušam

Trenutno poslušam

««
106 / 109
»»

Buggy ::

MAssimo - najboljši hrvaški vokal!
Žal pokojni.


prihajamo pac v tista leta, ko izvajalci, ki so nam na tak ali drugacen nacin vsecno predstavljali preko svoje glasbe kako gledajo na zivljenje, druzbo ali kako dozivljajo svoja custva in nam je bilo to seveda domace... pac umirajo. Mi smo pa kmalu v vrsti za njimi, zato raje cenimo vsak trenutek na tem svetu.

To ne pomeni, da danasnja muzika nima kaj pokazati, samo jaz kot star prdec v njej ne vidim nicesar vrednega in postenega, ker so me "kontaminirali" glasbeniki v 80-tih. No hard feelings...zame srcnosti, sporocilnosti, custva, pristnosti in igra instrumentala, ki se poigrava z vokalom, ki jo dobim od teh starih komadov ...obcutkov zame ne zna replicirati novodobna muzika.

Najbolj me je od teh umetnikov pretresla smrt Balasevica, ker sem si zelel na njegov koncert, pa na koncerte ne hodim...zamujena priloznost in odlasanje kar je napaka, ki jo delamo v zivljenju a se jo zavemo prekasno.





Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

PacificBlue ::

Samael ::

Carcass - Heartwork

Samael != Samuel

BBB ::

Tok misli, vpet v okoliščine, je že ubeseden, samo še uglasbitev je potrebna.

Kar se pa tiče moderne civilizacije: isto sranje, drugo pakovanje.

Buggy ::

Produkcija na nasih tleh

https://www.dnevnik.si/1042681919



...besno pogumni in zavedni domoljubi in istocasno ignorantski, ko ne gre glih za cigumigu ali glasbo iz ustaljenih okvirjev brez sporocilnosti. In mi se imamo za neke svetovljane?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Kurzweil ::

Buggy ::

kot so vcasih Floydi rekli:

Kurzweil ::

Buggy ::

Kurzweil ::

Buggy ::

Kurzweil ::

Buggy ::

Kurzweil ::

Buggy ::

rock over metal anytime..top flame war :P
nice try @Kurzweil



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Kurzweil ::

Ej, @Buggy, sej to ni challenge... je na tone dobrega rocka in metala... pa še kakšnega drugega žanra... vam toplo priporočam poslušanje The Danish National Symphony Orchestra, še posebej ljubitelje soundtrackov od filmov, tole je genialnost, meni osebni se še posebej ljubi soundtracki iz sci-fi in fantasy filmov in kakšnih klasik... sci-fi soundtracki so v sklopu Galaxymphony, fantasy sountracki pa v sklopi Fantasymphony... teh sklopov imajo kar nekaj, tistim, ki so ljube igre, imajo naprimer tudi sklop soundtrackov iz iger... pa še mnogo več... priporočam.

Buggy ::

Seveda ni..je pa zanimivo preko takih threadov machat muziko preko neke rdece niti...vsak ima svoj melos kar je cist razumljivo..sej sigurno stekas!


Sporocilnost dostikrat vec odtehta, kot vse...danes pa sploh, ker se muzike ne poslusa ampak gleda ROFL

KAr se pa tvojega komada tice mi je zelo vsec...evo rdeco nit:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Buggy ::



epic presence...so natural and real!
Yep it is acoustic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Buggy ::

ne me jebat no...si lahko ob tem komadu indifrenten, ce si rojen okoli 1980



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Kayzon ::

Indie-pop-rock-what_ever,cool je8-)

PacificBlue ::

Jp cool:)
And now to the classics:

Ijus ::

žulim Stable Diffusion AI ... pa poslušam tole (techno):

Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Buggy ::

Dejmo malo naso zgodovino obdelat najprej:




Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Orias ::





:)):)):)):))

Kayzon ::

Kayzon ::

Kayzon ::

Orias ::

coffeetime12 ::





Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

The Rolling Stones imajo nov komad, če še ne veste

Quack !

Buggy ::

^^
Pizduni so res vredni svojega dnarja in neunicljivi. Vesel sem da sem zivel v casih, kjer so mi s svojo glasbo in prdvsem nostalgicnim melosom po vrednotah iz casov, ko svet se ni bil tako pokvarjen pomagali pri ustvarjanju prijetnega obcutka ob trenutkih, ko sem rabil slisat nekaj konkretnega oz "domacega".

se pa v mojem comutu iz vukojebine v LJ ponavadi najveckrat vrti tole

Kurzweil ::

Ko sta že ravno pri Rolling Stones... pred parimi urami so objavili še drugi single... feat. Lady Gaga in Stevie Wonder...

Buggy ::

Pa dejmo tisti cas Rollingov postavit tudi v slovenski prostor, kjer je muzika bila se na nivoju in ne Ray stncanje





Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

JanBrezov ::

Qlimax 2017 | Official Q-dance Anthem | Wildstylez - Temple of Light


Wildstylez - Children Of Drums (Official Video)


LORN - PERFEKT DARK


LORN - ENTROPYYY [AI MUSIC VIDEO]

coffeetime12 ::

Kurzweil ::

coffeetime12 ::



Zgodovina sprememb…

Buggy ::

trenutno poslusam je tema...no pressure ;)

coffeetime12 ::



Zgodovina sprememb…

Buggy ::

hehe...midva se nekako ne moreva sinkat v tej igri :))


bo to kej pomagal

Samael ::

Meni osebno en boljših live bandov, ki pa je letos s povsem popačenim, izmaličenim, bobnečim zvokom v Orto baru povsem zamoril ...

WOLVES IN THE THRONE ROOM - Crypt of Ancestral Knowledge (novi EP)
Samael != Samuel

Orias ::

Ogrevanje za jutri :D



Pa še neki podobnega

Kurzweil ::

@Samael, jaz če je le mogoče, se ognem Orto baru, ker tam prav dobrega zvoka še nisem doživel oz. ekstremno redko.

@Orias, jaz še vedno kolebam, ali grem na Batushko in Arkono v LJ... nekak pa bolj preferiram Eyehategod v Ilirski Bistrici.

Orias ::

Jaz sem že 2x bil na Arkoni letos in 1x na Batushki. Arkono poslušam od začetka. Bi pa rad v bližnji prihodnosti šel na koncert skupine Alkonost.
Sam si moram kolovrat obesiti okoli vrata pred koncertom, da me ne bo kdo zamenjal z kakšnim Wagnerjem :D. Sinu sem kupil majico od Arkone ( bil na prvem koncertu), pa sem jih že v šoli poslušal zarad Kolovrata :D :D :D.

Samael ::

@Kurzweil, ja res je loterija. Če ima band svojo mešalko postavljeno v sami dvorani je lahko precej okej, problem pa je, da je hišna mešalka postavljena zelo zelo zadaj, praktično za šankom, medtem ko od bandov tonci ne poznajo placa, nabijejo na max in ven pride en grozen zmazek.
Letos so tako povsem izmaličili Wolves ... nekaj za tem pa še Uado, medtem ko so recimo Destroyer666, kjer je bil tonc z manjšo mešalko v sami dvorani, zveneli povsem solidno. No, pa nekaj drugih (Swallow the Sun ... iz glave) je bilo tudi okej. Ampak ja, Orto pa zvok...

Do te Batushke, priznam, imam nekoliko predsodka, tako da me ne bo. Tudi sicer tako ena, kot druga Batushka (ki sem jo videl že x-krat) dokaj pogosto tourajo po tem delu Evrope, medtem ko mogoče Eyehategod ne bo več priložnosti videti.


Faidra ... tole bo tudi en "killer" album. Prvenec je bil preklemansko catchy.

Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

solatjek ::



Freddie Mercury z ženskim glasom. Dekle me je tolk navdušilo, da si zadnje dni vrtim neprestano....

Samael ::

Aja, pa @Orias, ogrevaš se z napačno Batushko :P Prvi link mislim. Bart ne igra Yekteníye. :P
(malo v hecu :P)

Faidra - Ixion
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

JanBrezov ::

Ko so izdali igro Cyberpunk 2077, si nisem mislil, da bo ta vsebovala black/death metal. Ta se predvaja na radio kanalu 96.1 Ritual FM, kar sem na koncu tudi največ poslušal. Polni seznam pesmi tega kanala je na https://cyberpunk.fandom.com/wiki/96.1_..., zame top dva še vedno poslušam vsake toliko

Hysteria - Scrum [96.1 Ritual FM] Cyberpunk 2077


heXXXer - Future Drugs [96.1 Ritual FM] Cyberpunk 2077

yansek ::

Bedřich Smetana: Má vlast (Moja domovina)

Kurzweil ::

Ja tole Batushko tudi jaz bojkotiram, ker še kar dobro poznam celotno zgodbo v ozadju, no mogoče za ščepec bolj tisto, ki mi jo razloži Krzysztof, s katerim sem kar precej v kontaktu... nakazuje pa kar precej tu pa tam, da bo kmalu kakšen nov album. Mimogrede, Krzysztof pravi, da se Bart zaradi spora glede samega banda sploh še ni pojavil na sodišču, pa je bilo obravnav že cel kup...

Sicer pa je nizozemski one man band Shylmagoghnar po dolgem času izdal nov komad, ki napoveduje 3. plato... tega banda sem kar precejšen fan, škoda, da ga verjetno nikdar ne bomo videli v živo...

««
106 / 109
»»