» »

Grafična nižjega razreda; AGP vodilo

Grafična nižjega razreda; AGP vodilo

CypherBit ::

Imam par Compaqovih Evo D500/D510 Small Form Factor računalnikov in bi jim rad nadgradil grafično kartico, da bi lahko kakšen otrok igral kakšno ne preveč zahtevno igro. Trenutno imajo vgrajene Nvidia Vanta kartice.

Zanima me kako je s kompatibilnostjo AGP vodila. V "Hardware Reference Guide"-u za oba produkta piše "A 1.5V low profile Accelerated Graphics Port (AGP) card may be installed in the AGP slot on the system board." Moti me predvsem "low profile" del.
Katere grafične kartice (seveda z AGP vodilom) lahko vgradim v te sisteme. Uporabil sem ATI-jev upgrade advisor in jih je naštel kar nekaj vse do X1600.

Prosim za kakšen predlog za grafično kartico za te sisteme za 10-20.000 SIT.

asus ::

počakaj na geforce 7300gt razn ,če je nuja pa kupi to gor

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: asus ()

tiborrr ::

Asus, pa GF7300GT ni low-profile!

Ce hoces low-profile, bo treba vzeti kaksno GeForce 6200 AGP low-profile, v Avstriji imajo MSIjev model za okoli 45 evrov - Klik! Druga, pocasnejsa moznost ter tudi malo cenejsa, je pa tale Radeon 9550SE lowprofile 128MB - Klikklik!
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

CypherBit ::

Hvala za odgovora, predvsem tebi tiborrr. Kot kaže se bom odločil za GeForce 6200 AGP low-profile. Če imam srečo (mudi se z nakupom) jo prodajajo tudi pri nas, samo najti jo moram.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična za Compaq minitower?

Oddelek: Strojna oprema
141138 (980) AlexUS
»

Dual core prenosniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
706769 (4753) _marko
»

OC 6600 265MB

Oddelek: Navijanje
321547 (1149) AndrewSmith
»

Nakup grafične za okoli 35 k sit

Oddelek: Kaj kupiti
211177 (847) paWok
»

X800 GTO

Oddelek: Kaj kupiti
432459 (1619) RC14

Več podobnih tem