» »

grafična kartica (agp4x in agp8x)

grafična kartica (agp4x in agp8x)

overlord5 ::

kupujem grafično, hočem obvezno geforce, sam mam malo starejšo plato pa piše neki da mam agp 4x vodilo, jaz pa sm gledu grafe pa majo use agp 8x vodilo....zdaj me pa zanima, ali grafa dela kaj slabše oz. počasneje na agp 4x vodilu kot pa na agp 8x vodilu?

Maximus ::

Ne bo nevem kake opazne razlike.

Binji ::

jah grafa je pac hitrejsa kot vodilo, se pravi da jo bo vodilo drzalo nazaj. To je pa tudi to. Delovalo bo.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

sasoz ::

hehehe, loool, pa s kje si ti pršu z Afrike al z Antarktike, pa še tam so mal bl pred svetom ki ti:D prvo k prvo ti grafična z agp8 kratnim vodilom ne bo delala na 4 kratnem vodilu, drugič pa btw agp grafične z agp8 kratnim vodilom počas odhajajo z tržišča. tko d boš mogu zamenat osnovno ploščo, in s tem za sabo potegne še proc, pa plato, pa ram, grafo, pa po možnosti še disk, če kupš novejšo plato, k ma sam sata prklučke tko d mal razmisl, pa mal svoj pra čas premakn mal naprej>:D 8-) :P
www.technopc.si
Servis in prodaja računalniške opreme
031574661

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sasoz ()

sid911 ::

prvo k prvo ti grafična z agp8 kratnim vodilom ne bo delala na 4 kratnem vodilu,

Od kod to tebi? Grafična kartica z 8x vodilom dela brez problema v AGP 4x. Kvečjemu ene 5-10% razlike bo.

drugič pa btw agp grafične z agp8 kratnim vodilom počas odhajajo z tržišča. tko d boš mogu zamenat osnovno ploščo, in s tem za sabo potegne še proc, pa plato, pa ram, grafo, pa po možnosti še disk, če kupš novejšo plato, k ma sam sata prklučke tko d mal razmisl, pa mal svoj pra čas premakn mal naprej

Nihče ni spraševal o novem računalniku, overlord5-a zanima le če bo delala grafična z osemkratnim na 4kratnem AGP-ju.
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

sasoz ::

ja lej jst sm bral, da lahko bo delala lahko ne bo delala 8x grafa, tko d čist oddvisn od plate, če ma tapravo plato pol bo delala, sam po mojm se sploh ne splača kupt nove grafe za tak komp, k po mojm ne bo ne vem kakšnerazlike, k zihr tud proc ni ne vem kaj in plata ne, če ma 4x vodilo. oz btw pa prevermo
ej Overlord 5 dj ti powej kakšno maš plato, proc, rame, itd
www.technopc.si
Servis in prodaja računalniške opreme
031574661

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sasoz ()

Dr_M ::

enaka tema, dober teden nazaj...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Maximus ::

@sasoz ne klobasaj neumnosti. Jaz mam 8x grafo v boardu, ki podpira najvec 4x hitrost.
Tako kot je Sid911 reku, bo nekoliko počasneje delalo, vendar ne tako hudo.

Ti kar kupi, nic ne skrbet :)

LP!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova graficna AGP 8x na vodilo AGP 4x ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131921 (1662) OmegaBlue
»

AGP4 / AGP8

Oddelek: Strojna oprema
281514 (1260) mtosev
»

AGP 4x graficna v AGP 1x slotu ?

Oddelek: Strojna oprema
262058 (1669) mojsterleo
»

AthlonXP 2000 + nvidia 6600

Oddelek: Strojna oprema
11950 (867) Daedalus
»

gf2 mx na agp 8x

Oddelek: Pomoč in nasveti
7660 (613) Dr_M

Več podobnih tem