» »

Palit XpertVision ???

Palit XpertVision ???

J4CK16 ::

Mene pa zanima, kako je kaj z tem proizvajalcu? Ker mi ni tako znan me zanima če je vredu?, če so vredu grafične od tega proizvajalca?, ker je v primerjavi z npr. point of view,club3d....zelo ugodnejši, cenejši. Kaj je razlog da je cenejši? je res tako slab???:\


Havala lp jaka

Pouh ::

Samo xpertvisin ne! To je edina firma, od katere mam slabe izkusnje. Sm mel eno grafo od te firme, pa sem dobil precej manj tock v aquamarku kot bi jih mogel. Kasneje mi je crknila, v zameno sem dobil x700pro, ki pa je prav tako po kratkem casu crknila. Raj dj tiste 3 jurje vec pa bos zadovoljen....

J4CK16 ::

3jurje??? Point Of View GeForce 6800GS 256MB AGP pride 200euro, Palit XpertVision GeForce 6800 GS 256MB AGP pa 150euro:\

cc50euro razlike;(;((

Pouh ::

3 jurje je blo pr men, pr tehle 6800gs je pa res veliko razlike...
mogoce bi se celo splacalo xpertvision, samo vedi, da ti nikdar ne bo delala tako dobro (in toliko dolgo) kot od pov al pa kere druge dobre firme...

Klemzz ::

jst mam od Palit XpertVision 6800GS pa mam na stock ferkvenci 5023 pik u 3d marku 05...mislm da ni tok napačna ferma, dela tut še, pa upam da bo še doug tko 0:) dau sm pa 200€

Volta ::

5000 pik v 05 ? Hm to je za tako grafo več kot odlično, čeprav dvomim malo v ta rezultat. Kolega ma Leadtekovega 6800Ultra, in je zanj pred letom in pol da 150k, pa dobi z dobro ostalo konfiguracijo okol 5100 pik. 6800Gs je pa počasnejši, kolker vem. In to ne za malo.

LP:)

J4CK16 ::

Jaz mislim kupit tole klik ali pa tole kliksamo kar velika razlika v ceni ;( res pa je da ima tadruga boljše specifikacije...
Chiptakt 350 MHz
Speichertakt 1.000 MHz
Pixel-Pipelines 16
Vertex-Shader 6

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: J4CK16 ()

Volta ::

Vsekakor vzami Gainwarda, ker bo razlika opazna.

LP

igor0203 ::

Opazna razlika v ceni ja... Vse kartice so referenčnega dizajna, razlika je samo v ceni, dodatkih, ki jih dobiš zraven in pa nalepki, ki je nalepljena na hladilnik. No in nekatere firme, dajo svoj, drugačen hladilnik gor, ostale je pa itak vse isto. ;)

Volta ::

To je res. Res pa je tudi, da je hitrost karte odvisna od izdelave firme. Pri boljših firmah se ti ni treba bat, da bi bla slaba karta, čeprav se tud kdaj pa kdaj zgodi. Pri teh, ki pa so neznane, nikol ne veš kaj dobiš. Ponavadi so dosti cenejše, in precej slabše. Lahko pa obe kupiš, in ko stestiraš pošleš test, da ugotovimo kdo ma prav :D

cole-22 ::

Voltaspeeder17 spet smetiš temo z različnimi proizvajalci :\ Dj nehi že! Če je referenčna kartica nima veze!!!!!

Klemzz ::

evo Voltaspeeder17 da boš vrjeu

Volta ::

Kr bodite zaverovani v svoj prav. Preveč različnih firm sem že probal, da te vem kaj je dobro in kaj ne. Vi kr mejte kake Palite, vas bodo slej ko prej upalili, pa jih boste lahko vrgli samo v koš. Sej pa menda veste kako je pri procesorjih. Še kaj od intela in amd-ja oz. kr precej procev je jajc, posebno semproni, celeroni - sicer za navadne uporabnike popolnoma dovolj, ampak za kake igričarje občutno premalo. Zdaj pa sem not vmešaj še VII-ne procesorje, pa mi reči da so konkurenčni obema že navedenema proizvajalcema. Sicer je pri grafičnih drugač, ker delajo vse firme z bolj ali manj enakimi grafičnimi procesorji, in ramom, vendar je veliko vseeno odvisno od natančnosti izdelave. ;( Posledično je tudi cena precej različna.

J4CK16 ::

Pozna kdo kakšno najcenejšo nemško trgovino z rač. opremo, ter ki imajo dobro robo!!???? če jo naj da link plis:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: J4CK16 ()

Volta ::

Klemzz - dober rezultat ni kaj. Si nisem mislil, da lahko kakšen palit pa to 6800GS ven spravi. In to na sempronu :D Kolega je testiral nenavito 6800Ultra na max quality, ne na performance, pa je dobo 5500.

LP

Volta ::

Nič čudnega, da jaz na tej X800PRo dobim samo nekaj čez 4 jurje, ko pa mam samo 2.0 senčnike ;((

Klemzz ::

kaj čmo če mi je pa athlon xp 2600+ crkno :( niem meu druzga k da sm semprona kupu ;(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XpertVision GeForce 7900GS ali EVGA GeForce 7900 GS

Oddelek: Kaj kupiti
482856 (1695) DJ MartiNi
»

katero grafično?

Oddelek: Kaj kupiti
271909 (1216) Tilk
»

Help. AGP grafična na Athlonu 3200

Oddelek: Kaj kupiti
141815 (1436) xjan1989
»

Katero grafo kupiti za agp? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1169785 (6718) J4CK
»

6800 GS na AGP vodilu jutri na policah trgovin

Oddelek: Novice / Grafične kartice
213714 (2629) Duke Nukem

Več podobnih tem