» »

Kje do po meri do UTP kablav Lj

Kje do po meri do UTP kablav Lj

Mr.Ecko ::

Kje v Lj. bi mi naredili utp kabel po meri ? Rabil bi cca 50- 60 m . Za priklop od adsl modema dp računalnika pride navaden vzporededna vezava ?

Stratus ::

prnes kabel pa ti za jurja nardim konektorje dam jest
Nije žvaka za seljaka !

A ma kdo žvečilni :)

mte ::

ponavadi imajo v tech-trade dokaj ugodne kable

b ::

Majo my ass ugodno. Vse narejene kable imajo bistveno predrage. 300 SIT (ali par manj) za 1m patch kabel je nateg. Ja, tolk stane v tech-trade-u. Mislim, razumem, da si trgovec da na tako robo 100% marzo, ampak tak kabel njega ne stane vec kot 100SIT, in potem je zame to nateg. Za daljse kable si niti nisem upal gledat.

Sicer pa, kabel te bo prisel okrog 100SIT/m, morda lahko dobis kaj ceneje, konektorji okrog 50SIT/kos. Ce pa poznas koga, ki jih polaga, ti ga bo zihr dal po nizji ceni in se konektorje naredu.

Edini problem je, ce moras kabel najprej peljat cez kaksno luknjo, in sele nato das gor konektorje. Pol moras al si sposodit klesce, ali pa da ti nekdo pride z njimi to naredit na dom. Ali pa jih kupis, dobijo se tudi za manj kot 5 jurjev, kar se ti hitro povrne ce kaksnim frendom zaracunas jurja za to, da jim naredis take kable :)

Jaz to robo ponavadi kupujem v trgovini Delko - pod Emporiumom v BTC (zraven konrada).

Brane2 ::

Sam sem dobil pceni kabl v REMIS-u.

Ne vem pa več točno a prodajajo na meter, ker sem vzel celo špulo.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zheegec ::

Ja, pri 1m kabla je najbrž res drago, ker sta pač konektorčka draga...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

b ::

Ce naredis 1m kabla, stane 100 SIT + 2x 50 SIT za konektorje. Po cisto normalnih maloprodajnih cenah. Upal bi si celo trditi, da tezko dobis bistveno drazje.

Ja, narejeni kabli so boljsi, ker so testirani. Ampak to ne pomeni, da morajo biti drazji kot tisti, ki si jih naredis sam, saj jih delajo na miljone in bi cena pac morala biti temu primerna. Kot sem rekel, ne zdi se mi problem, da trgovci imajo 100% marzo pri teh majhnih zadevah. Overheada je pac pri stvari, ki stane 200 SIT bistveno vec kot pri stvari, ki stane 2Kali 20K SIT. 200% in vec se mi pa zdi svinjarija.

Kakorkoli, moj point je, da techtrade ni najcenejsa stacuna, je pa vsekakor zelo prirocna in ponavadi tam dobim kar iscem, ce sem ravno blizu in kaksno stvar nujno rabim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje najceneje do UTP kabla?

Oddelek: Kaj kupiti
252629 (1305) Han
»

Cat6 FTP kabel

Oddelek: Omrežja in internet
307482 (5239) SodVina
»

Prenosnik za deset dolarjev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6710519 (8038) nekikr
»

podaljšanje utp kabla (Vezni člen RJ45 vs lotanje)

Oddelek: Omrežja in internet
84109 (3967) kulSMS
»

ADSL- dva kompa

Oddelek: Pomoč in nasveti
432440 (1864) Gandalfar

Več podobnih tem