» »

[Fotogalerija] Slovenija iz zraka

[Fotogalerija] Slovenija iz zraka

LoneWolf ::

Ce koga zanima, kako zgleda nasa dezela z visine nekaj sto metrov, ali morda kdo razmislja, da bi postal sportni pilot in ga zanima, kako to zgleda v zraku... V zadnjih treh tednih sva s punco naredila nekaj izletov po Sloveniji z izhodiscem na Brniku - jaz s krmilom v roki, ona s fotoaparatom, in nastalo je nekaj fotogalerij, ki pokrivajo vecji del drzave. Fotografiranje iz zraka ima nekaj posebnosti, tudi punca je na zacetku se bolj spoznavala fotoaparat in kaksna fotka je lahko manj ostra, kot bi lahko bila, se pa v glavnem kar vidi. Malo slabse fotke so iz stajerskega konca (bilo je bolj zvecer, precej oblacno in slaba svetloba za fotkat), so pa zato kar dobro uspele slike s Primorske predvcerajsnjim, vkljucno s pristankoma v Portorozu (fletno letalisce na zanimivi lokaciji) in nazaj na Brniku.
Fotke so urejene, komentirane, z zemljevidom Slovenije in oznaceno potjo leta za lazje spremljanje.

Ce se komu zdi tematika zanimiva, vabljeni (glej bolj spodaj).

Magician ::

Luštne slike, samo škoda da ni ostrine pri nekaterih, drugače so fotke primerne za ozadja. ;)

Pa glih moj konec ( Koroška ) si izpustil. :'(

LoneWolf ::

Ja, razen pri zadnji primorski skupini fotk je ostrina veckrat problem. Pac zacetniske tezave in malo slabsi pogoji.
Koroske sicer nekaj je, ampak res bolj malo. Naslednji polet bo verjetno na slovenjgrasko letalisce, pa pride pol se kaksna fotka. Saj se nisva zakljucila... ;)

Ejsi_Disi ::

Uaaaaa, mojo vas se vidi.:O :D

kopriwa ::

dobre slike, skor si mojo bajto zadeu :)

zerox ::

Zelo zanimiva galerija za pogledat. Emm.. vendar na http://photo.whereisit-soft.com/xcountry/stajerska/photo/photo065.jpg sliki ni Muta ampak Radlje ob Dravi :)

LoneWolf ::

Zerox, hvala, bom popravil. :) Ravno tisto fotko sem dejansko studiral doma po zemljevidu ene 10 minut, kaj je to punca fotkala... Ce sam pritiskam na sprozilec potem vem, kaj imam gor, takole pa... Itak je bilo tam po dolini Drave ene 20 fotk, upam, da sem vsaj tisto elektrarno pravilno identificiral kot Vuzenico...

zerox ::

Jap Vuzenica je prav :). Ko bosta letela naslednjič skozi Dravsko dolino se priporočam še za kakšno fotko:)

blaz_ ::

waw cestitke za te slike:D
Ko tehnologija odpove, uporabi macolo.

IČA ::

He, he vidim svojo bajto.:D
Lepo si se potrudil.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

marS ::

lepo, svaka čast:)
...no more heroes...
https://ilbis.com/

mtosev ::

Lepe slike so to.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

MiranRxx ::

Cestitam za slike in za idejo.
Pa se dobra predstavitev Slovenije.
Upam da ti zavod za turizem za kaksen liter bencincka doda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MiranRxx ()

sidd ::

zelo dobre slike, zdaj celo vem kje točno bo šla mb obvoznica:D

p.s.
lepo se vidi kompleks tehniških fakultet!

MiranRxx ::

Ce zeli kdo iz MB ali okolice sam narediti kaksno taksno slikico, lahko to naredi s pomocjo http://www.lcm-club.si/

Pa se svoj hisko si lahko pogleda od zgoraj.

gregy ::

bom jaz se objavil Celje iz zraka .. v soboto in nedeljo bom letel .. sem balonar :D
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

letalski mitingi 2005

Oddelek: Loža
173693 (2092) edge540
»

Foto galerija, trekking po Patagoniji

Oddelek: Sedem umetnosti
141909 (1627) Matty
»

Letala in Fotoaparat!!!!!

Oddelek: Loža
483360 (2373) Super Sonic
»

Fotke z Maldivov

Oddelek: Loža
84110 (3664) LoneWolf
»

Literatura o TAHITIJU

Oddelek: Šola
5951 (920) zlabo

Več podobnih tem