» »

Nov način hlajenja

Nov način hlajenja

DrSergioDJ ::

hehehe, tole ja pa nov način hlajenja :D:D:D
kva pa veš, maybe se clo obnese:D:D
...

ChiefThunder ::

Zgleda že tko. :D

tejo ::

Ejga, tako sem tud jest naredu. Preberi si temo "Hlajenje Durona...".
Upam, da tvoj velik sobni ventilator dobro piha (najvišja hitrost).:D

DrSergioDJ ::

BTW, tole ni moja kišta :D:D hehe, pa ne bi jest tko mel :D:Dsam, vseen pa zgleda zlo 'cool' ( v obeh pomenih besede :D:D:D:D)
...

Sergio ::

DrSergioDJ: am... hvalabogu da ni tvoja... sej drugač je prav knežja, ampak... ne :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

msmiha ::

Kaj je to neka zlata (zlate barve) stvar, ki je med ventilatorjem in compom?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Nemelk ::

msmiha: tista zlata barva je en cist navadn SELOTEJP. tist k je to delu je mel cajt, zivce, in ene 100m selotejpa
:P
Nemelk ™

Mate ::

Hmm.. iz tega se pa da se kasno idejo dobit. Kupis en takle vent, sej itak ni drag. Pol pa v ohisje nardis tok velko lukno. Pa odstranis podstavk tega venta, tko da mas samo krog in pol to lepo vgradis. Stvar more bit relativno tiha hladit pa zelo dobr.... kulj

No ja se ena nora.. kaj ko bi naredu nastavk pa jo dal na ALPHO :)))):D

Sergio ::

hahahahahah :D:D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

HEKO ::

Pa glih "tiho" tud ni :) :D:D:D:D
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

luni ::

tiho? NESLISNO je v primerjavi s kaksnimi malimi racunalniskimi venti... naj ti kar birdy pove kako glasen je vent od Global Wina FOP38 pa je samo 60x60... se mi zdi da je glasnejsi od mojega sesalca :)
Artificial Intelligentia

msmiha ::

Aja luni ventilator se da zelo utipati za kakih 40%. Vse, kaj moraš naredid je , da ga namažeš.

Namažeš ga pa tako, da potegneš dol tisto nalepko, ki je na ventilatro. Vzameš ven tisi mali krogec in notri naliješ tolk olja, da je mastno. Pa glej, da ne bo preveč:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Caboose ::

hehe pol pa se bo našel kaki manijak kot naš majster in si na svoje BIGtower ohišje nalimal kar lepo dva sobna wentilatorja in en sesalec, ki bo temeljito odvajal topel zrak in PRAH!!!! :D:D:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Kaiser ::

Sem ze razmisljal, da bi namesto 12V ventilatorjev v racinalnik dal raje 220V, ki so vecji pa se bolj hladijo. Problem je le v elekrtomagnetnem polju, ki je veliko mocnejse kot je pri 12V ventu in bi lahko motil delovanje racunalnika.
Ce pa bi bila zadeva preglasna se pa da ventilator na 110V (trafo) in le ta dela z 1/4 moci.
Kaj mislite?

luni ::

msmiha ja sem slisal zgodbe o neprofesionalno podmazanih ventih ki so potem zadevo pospricali po celem kompu, kjer e ja zazgala na komponentah in rac totalno zasvinjala ali unicila :)
Artificial Intelligentia

msmiha ::

Ja če so nalili notri polno olja. Notri moraš naliti samo tolk olja, da neha bolit. Pri meni so skoraj neslišni. Pa za vsak slučaj šeprek s selotejpom al pa z Super Atackom zalimaš dol. Pol pa ni vrjante, da kaj pošprica.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

IceIceBaby ::

js mam podobno stvar doma...samo da ni tistega selotejpa okol. Mam nastimanga na najnizjo brzino, in je precej tisji kot chromeorb. Celo tisji kot vent. v napajalniku.

Temperature pa takele: D700@960, 1.85V
mobo: 18 (sobna temp.)
cpu: 32


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hlajenje za x800 GTO2

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301826 (1308) BaRtMaN
»

tišanje napajalnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292226 (1546) WinsuckeR
»

Čiščenje vetilatorjev

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161812 (1614) nicjasno
»

se znajo diski potapljat? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5531380 (30633) krucymucy
»

Neslišen računalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
391919 (1420) KamikazA

Več podobnih tem