» »

Ali je za kej funtech?

Ali je za kej funtech?

Orbit89 ::

Oprostite za to ne potrebno temo,
toda rabim vaša mnenja in iskušne o tej trgovini, ker moj oče namerava kupit računalnik zame v Big Bendu sam zaradi tega ker pozna enga trgvca tam.
Nameraval sem kupit zelo dober računalnik (E6600, 7900 GT, GoodRam,...) in nočem imet tiste zastarele kište iz BB za dvakrat previsoko ceno.

Prosim vas rspišite se!

LP

AndrewSmith ::

Funtech je ena najboljsih in cenejsih
racunalniskih trgovin v SLO...tako da
nic bat.
BigBang je pa bolj tako...PC-ja tam nebi
kupoval....so res predragi za kar ponujajo.
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

billgates ::

Funtech ima res nizko ceno glede na to, kar računalniki ponujajo. Bolse kot bigbang.

Veron ::

Sicer bigbang ni več pod eno firmo za računalniško robo in sam uvaža use, tako da je zdaj veliko bolša in cenejša ponudba

dolenska ::

big bang je trgovina s tehniškim blagom
fintech je pa firma k se ukvarja samo z računalništvom
hmm le katera je boljša za nakup računalnika??
s funteh trgovino imam dobre izkušnje in mislim da tudi ti ne bi bil razočaran.

igor0203 ::

Funtech je odlična firma, če boš rekel do koliko denarja bi rad sestavil komp, ti bojo dal najboljše za ta denar. Preverjeno. ;)
Poleg tega pa ti bojo tud kaj svetovali, mogoče celo pokazali kak sestavljen komp itd. Glede garancije tud nikoli ne komplicirajo.
Funtech si za moje pojme zasluži oceno 10 in mislim, da bi se morale ostale trgovine zgledovat po njej. Oba prodajalca vesta kaj prodajata in ne kot v kakem Tronu, ko za pol stvari ne vejo za kaj sploh služijo.

edit: typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igor0203 ()

Veron ::

sam moram rečt, da mam s to trgovino edino dobre izkušnje, eDDi pa itq vedno pove to kar res misl,... faca človk pač :)

en nasvet: ne hodi v mlacom, kot 1. nevljudnost, kot 2. pa sm vidu njihove finančno stanje (pač mam dostop do teh podatkov) pa ne kaže dobr, me sam še zanima kdaj bojo zaprl, ker tud velik strank ni vidt v njihovi trgovini, tako da če ti je kaj do garancije, se izogibaj...

Fury ::

Se jest dam funtechu thumbs up :) Na Zootfly-ju kupujemo pr njih relativno high-end racunalnike, zrihtajo takoj, poceni in vse dela :)

StajercSSS ::

Ponujam ti rešitev!!!Tvoj oča kupi rač v Funtech,kjer bo 2x ceneje..Kolk dnara bo ostalo,pa ga ti men daš,da si še jaz kupim conroe.Za to pa bom jaz teb vsak teden pivo plačal,pa kdaj pa kdaj boma mp udarila..

Zmenjena? 8-)
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

murmur ::

funtech thumbs up tudi od mene. kul modeli, tezko da bom se kje drugje kupoval racunalo.

Pouh ::

Mislim, da bo tut moj moj nasledni comp prisel iz funtecha.
Zato sta dva razloga: -ker ga vsi hvalijo (funtech)..
- ker lahko racunalnik odpiras in dodajas stvari po svoji zelji (garancija po komponentah)

OChack ::

upam da bo se ksna podobna akcija kot je Leadtek NVIDIA GeForce PCIe 7900GT 256MB + AM2 AMD ATHLON 3000 BOX za 89jurjov, s tem d abi ksnga X2 3800 not dal>:D
Int€l inside, IDIOT Outside

Orbit89 ::

Hvala vsem za pozitivne odgovore.
Čes kakšno urco pride stari iz dela pa mu bom pokazal vaše iskušnje.

Nov kakulator bom postavil v temo Core 2 duo sistem in pomagajte mi izbrat najboljše za okoli 350 prešernol.

LP

fritz221067 ::

Tudi jaz kupujem prenosni računalnik pa sem na netu zasledil ta dva pa nikjer ne najdem kakšnih testov, pa me zanima, če je že kdo od vas slišala za njih. Prosim za oceno obeh in katerega od teh dveh mi priporočate ali pa kaj podobnega.

HP PAVILION zd8125ea
Tehnični podatki:
• 17,1 TFT LCD (1400*900) 16:9
• Intel® Pentium® 4 Processor HT 3.0 Ghz
• 512 DDR RAM
• 80 GB HDD
• DVD-zapisovalec +/- DL
• WLAN b+g ,
• ATI RADEON X600 z 128 MB RAM
• 6 in 1 Card Reader
• Harman Kardon ozvočenje
Priključki:
• TV-out
• VGA
• USB 2.0 - 4
• 56K Modem V.90
• 10/100 Mbit mrežna kartica
• Line Out
• Mic In
• PCMCIA
• FireWire

HP PAVILION dv4290ea
Tehnični podatki:
• 15.4" TFT LCD WXGA (1280*800) BW
• Intel Pentium M Centrino 1.86 Ghz 2 MB
• 1024 MB DDR 2
• 100 GB HDD
• DVD-RW DL
• ATI Radeon Mobility x700 z 128 MB RAM
• Altec Lansing ozvočenje
• 6 in 1 čitalec kartic
• mini Wlan b/g + BT
Priključki:
• IR
• TV-out
• VGA
• USB 2.0 - 3
• 56K Modem V.90
• 10/100 Mbit mrežna kartica
• Line Out
• Mic In
• PCMCIA
• FireWire

Hvala za odgovor

Gambino ::

Ja jst jih morm tud pohvalt sm tam kupil ram, disk, grafično in vse dela brez problema. Pa še prijazni so. Edino kar me je mal motil jih je najdt v uni stavbi, drgač pa so kull.

Jan987 ::

ja stavna je arhitekturni spomenik:D :D :D

Orbit89 ::

Tebi fritz221067 ti priporočam tadrugega ki je v vseh pogledih boljši (seveda če so cene enake), še posebaj Pentium M se je iskazal saj z svojim tihim delovanem je kot nalašč za LapTop-e, pa še navijat se ga da (razen če te moti da ti greje kolena:D).

Drugače v temi Core 2 duo sistem sem že objavil novo konfiguracijo, kar prite pogleda pa kaj napisat.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
7926 (859) Good Guy
»

Kje kupiti prenosnika in katerega:)???!!!??

Oddelek: Kaj kupiti
292056 (1794) mtosev
»

Gericom in tujina

Oddelek: Kaj kupiti
61285 (1078) butkomutko
»

Prenosnik iz Interspara

Oddelek: Kaj kupiti
132272 (1890) mtosev
»

Kupujem prenosnik...

Oddelek: Kaj kupiti
141893 (1502) JIM22

Več podobnih tem