» »

Problem z monitorjem

Problem z monitorjem

DrSergioDJ ::

Fotr si je das kupu en nov Hansol 15' monitor ( ne me prasat ker model, k pojma nimam, pa niti se mi ne da it pogledat... ). In, jest lepo prklopm, slika se pokaze, rami se prestejejo, vse lepo in prav ( presnja nokia 15' je crknla, tko da sploh ni blo slike...sumimo pac na okvaro monitorja )...in ko bi se mogu pokazat un win98 cez celo stran (preden se zazenejo), se monitor ugasne, in zacnejo vse lucke na njemu utripat ( razn za on/off, ker ma lucke za vse nastavitve gor )...in to je to...slike ne dobis, pa da nardis karkoli ( ugasnes in przges monitor, premaknes mis, tipkovnico...) . kaj bi lahko blo narobe? mogoce defektni winsi ( neki je omenju, da ima winse dokaj unicene... )

...
  • zaklenil: Tomi ()

Tomi ::

Po moje je fora v tem, da je imel prej na Nokii preveliko frekvenco, ki je Hansol ne more prikazati. Pojdi na začetku z F8 v safe mode, in nastavi manjšo frekvenco.
metrodusa.blogspot.com

DrSergioDJ ::

ok, bom sprobu jutr, pa sporocu, ce dela/ne dele. hvala
...

Klemenn ::

očitno dela ;):D

DrSergioDJ ::

Majke ti, Jebediah, kaj res nimaš pametnejšega dela, kot pa odgovarjat na vec kot pol leta stare teme?

In, ja, dela.


:D
...

Klemenn ::

hehe looooool....:D :D :D sploh nisem hotu ...ampak sem iskal če je kje kaka tema o hansolu 720ed 17inch...oz vsaj hansolih na sploh - kvaliteta...pa nix ...polj sem pa vsaj na to mal odgovoru ;)

Tomi ::

Jeba, ne se igrati. Ker lahko se pojavi kakšen napis poleg tvojega nicka. To pa verjamem, da bi kar močno načelo tvojo kredibilnost in osebnost.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kakšna resolucija in razdalja 19" monitorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
352358 (1763) Nutcracker
»

LCD monitor

Oddelek: Kaj kupiti
201768 (1381) ender
»

Kadar "umira" monitor...Naredite sledece

Oddelek: Strojna oprema
141259 (894) LojzePek
»

HANSOL 19" monitor ????

Oddelek: Kaj kupiti
61047 (934) PhotoBlaz
»

VELIKOSTI MONITORJEV (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
835569 (3041) element

Več podobnih tem