» »

Volan

Volan

Veron ::

Zanima me kateri poceni volan bi se splačalo kupit? Gledal sem enega od Logirech za malo več kot enga cankarja

Igral predvsem F1 '99-02 (05,06) in rad bi se malo sprobal v GTR. Ampak ta volan, katerega sem gledal nima za volanom prestavnih ročic, pa me zanima ali je to "zelo" pomembno in bi se splačalo dati kaj več za volan, ki ima prestavne ročice?

Kar se tiče denarja: nebi rad dajal veliko, ceneje => bolše (zame)

Veron ::

Nobenga nasveta? ;(

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Nevihta ::

Ojla,

No jaz imam Logitech MOMO (http://www.mimovrste.com/katalog/produc... in moram reči da sem več kot zadovoljen z njim. Vreden je vsakega tolrja, predvsem mi je všeč poleg vseh funkcij on ostalega tudi masivnost, saj imaš občutek da dejansko držiš nekaj v rokah in da se ti ne bo polomilo, kajti to me je predvsem motilo pri ostalih. Omenjeni model posedujem že vsaj 3 leta in cena je še vedno ista, kar priča tudi o kvaliteti.

Skratka moj glas gre zanj.
Nevihta

Veron ::

Vseeno se mi zdi nekako 30k za volan preveč... Ker ne rabim nevem kaj, sam tolko da je volan, tud to da "trese" ni preveč nujno.. Zanima me predvsem prestavna ročica za volanom, če je velika razlika recimo če je in če je ni?

Smeagol ::

Ce mislis rocica kot rocica je ne rabis. Ni prakticno v igri, kjer prestavljas veliko pogosteje kot v avtu prestavlat na ta nacin.

Ce pa mislis na tista "usesa" zadaj, so pa super. Sicer kot pravis ti niti force feedback ne pomeni dosti, tako da tudi tipke spredaj so ok. Samo mislim, da se ti kar splaca kupiti kaksen soliden volan, ce veckrat igras kaksno tako igro. Volani skoraj ne zastarajo. Prav kaksnega hudega napredga na tem podrocju ni.

In pa pedali so tudi super. Samo ce so prelahki drsijo sem pa tja. V glavnem na koncu pocasi prides do zgoraj omenjenega moma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smeagol ()

OrlyTM ::

tocno tko ... MOMO Force je THE izbira, ce te zanimajo dirkalni spili, ker je res filing vozit z njim ... ostalo je gladko crap!

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Bidox14 ::

jaz mam tega, pa je dokaj cool... samo pedala rahlo drsijo

http://www.mimovrste.com/katalog/produc...
MSI K9N Platinum, x2 4000+, 2GB Geil Ultra 800MHz, 7600GT, 450GB SataII

Veron ::

Zanima me če v igraš šaltaš ročno? Pagrešaš kej tiste dve palčki za volanom za šaltanje?

edit: najdu sm tistga MOMO za 18k kao še use zapakeran... pa nevem, bi se splačalo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre z volanom (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
697956 (7396) Mojchy_3_
»

Momo volan

Oddelek: Kaj kupiti
453926 (3354) __Devil__
»

Driving force pro vs. Momo

Oddelek: Igre
51746 (1584) Trololololo1
»

Kateri volan do 20k

Oddelek: Kaj kupiti
61317 (1198) Gwanaroth
»

kateri volan? kakšna je razlika?

Oddelek: Kaj kupiti
71652 (1481) PrimozR

Več podobnih tem