» »

OC P233

OC P233

Evil ::

Rad bi moj star PC malo navil. Ga spravm na 300MHz sam ni stabilno na 266 tudi ne. Namazal sem z Artic silver, dal gor velik hladilnik(z ventilotorjem), voltažo dal na 3.5V(MAX) probal sem tudi vse možne voltaže, hladil sem celoten sistem(2 ventilatorja na ohišju), hlajenje diska, hlajenje Voodooja 1. Pa nič ni stabilno spljoh. Povejte mi kako bi ga spravu na 300 al mal man. Imam win98SE. Se sprašujete zakaj toliko truda v tak zgodovinski Pc. Jah, vsi durugi PC v hiši so naviti do nebes, modificirani kolikor se da. Samo P233 mi pa ne rata. :D:D

VASkO ::

kaj je to navaden pentium ali MMX? ce je navaden, bi se voltazo moral malce dvignit, ker je default ze 3.3V, malo modificiraj plato pa bo.

Evil ::

Pentium je MMX, voltaža je že 3.5 več ne gre. Razen če poznaš kako bi spravil na več(sam da ga pol ne bom skuru).

VASkO ::

ce je pa MMX pa ne vem, moral bi delati stabilno pri tej voltazi, saj si jo zvisal kar za 0.7V, sem malo gledal pred casom po netu in videl, da je folk spravil p233mmxe na 3.5V na celih 350mhz ali malo vec in to na platah za k6-2 in 3 procesorje s 100mhz FSBjem - fino, ni kaj!

kaksno pa je hlajenje? kaki stari kuler za socket7 ali si kaj dobrega gor pripel? vem, da si napisal velik hladilnik z ventilatorjem, samo vemo, da niso vsi veliki tudi dobri... se fejst greje (dotik s prstom)?

Evil ::

Gor mam enga navadn hladilnik(zelo velik) z zelo hitrim ventilatorjem. Na dotik ni preveč vroč.
A mi poveš to stran. Kako ga na 350 spravm?

Evil ::

Aja plata je pa Eurone(saj misl da je) M575(to je sigurn)

VASkO ::

strani ne vem, je blo pred cajtom, mislim pa da je bilo v neki bazi navitih procesorjev, mogoce na overclockers.com

spravis pa ga kot sem rekel z default mnozilnikom (3.5) in FSBjem 100mhz in je


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

P166 navijanje

Oddelek: Navijanje
281534 (1023) Azrael
»

Cyrix 300

Oddelek: Navijanje
16986 (837) Shadowman-x
»

Najbl navit proc. na forumu (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
545006 (3975) SkIDiver
»

Najbolj navit stari proc

Oddelek: Navijanje
251394 (1059) MiKi
»

vaš prvi oc

Oddelek: Navijanje
411670 (1288) tomaz255

Več podobnih tem