» »

e107 Forum

e107 Forum

bergers ::

Pozdravljeni!
Zakaj v forumu pri objavi novega prispevka, ko klikneš (vrni me za ogled tvojega prispevka) ne vrže na prispevek ampak na začetek strani.
Še link do strani http://www.zibelka.com
Bergi

BluPhenix ::

Si poskušal kaj poiskati po domači strani e107? Ali po kakšnem njihovem bugtrackerju? Sicer je možno, da ti bo znal kdo tukaj pomagati, ampak v splošnem je bojše da se za take konkrete probleme v nekem CMSju obrneš najprej na njihovo stran in prebrskaš malo forum.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

bergers ::

Ja po njihovi strani sem že brskal vendar brez uspeha bom se pa poskušal malo možgančke napeti. Če pa kdo ve pa naj prosim napiše



Lp
Bergi

Looooooka ::

a gre se komu tle e107 na jetra...morm rect da je to eden izmed php portalov ki ma najbl grd default vmesnik...pomanjkanje razlicnih tem je gromozansko...pa je zadeva ze tok stara da res ni...phpnuke in njegovi direvati so mel v tem casu ze 4x vec na izgledu narjen.
in zadeva se siri po netu kot virus tko da so vse strani cist iste...userji pa skoz sprasujejo kako kj nardit...tko da se userfriendly ocitno ni.

asgard2.0 ::

Ne mi pravit. Jaz sem se spravil na Joomlo. Ql CMS
Šiht, CPU , Hrana, Spanje, Šiht ....

BluPhenix ::

Ah joomla je pa res enostavna, ko se privadiš na njen stil (za kar rabiše nekako 1 dan preučevanja).
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

e107, joomla ipd.

Oddelek: Izdelava spletišč
71018 (752) betmen
»

Slovenjen CMS?

Oddelek: Izdelava spletišč
274033 (585) gnomee
»

e107 slovenski jezik

Oddelek: Izdelava spletišč
175139 (3800) PiyoniR
»

xoops portal

Oddelek: Izdelava spletišč
161503 (1261) baker
»

izdelava portala - najboljša skripta?

Oddelek: Izdelava spletišč
362266 (1657) Looooooka

Več podobnih tem