» »

FM oddajnik(za kratko razdaljo)

FM oddajnik(za kratko razdaljo)

_pobesneli_ ::

Ima kdo kak načrt kakšnega fm oddajnika ..da bi jaz priklopil gor audio napravo kot je mp3 player ,prenosnik in potem oddajal na komercialnih frekvencah.rabu bi zelo kratek domet..1-2m max.

Rabil bi za dat v avto da bi recimo med gledanjem filma poiskal frekvenco na radiju in potem prek tistih zvočnikov poslušal.Vem da se na teh frekvencah nesme oddajat zato pa rabim oddajnik z nizko močjo.
Gregor

Azrael ::

Poskusi se prebiti skozi to obširno teme nekaj shem je notri (ampak vse so mono!), zraven so tudi opisi težav pri izdelavi im reševanja le teh.

Baje take zadeve prodajajo narejene v trgovinah z avdiotehniko, vendar ne poznam cen.
Nekoč je bil Slo-tech.

Spajky ::

Najpametneje je da enega takega kupiš za tele Mp3 ključke, ker sploh niso dragi (par jurjev), poglej Conrad na netu ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Mikron ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mikron ()

Mikron ::

evo pa še par shem, raznih oddajnikov...







¸

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: BluPhenix ()

kondezator ::

Na tem linku maš vhf odajnik če ti bo kaj koristu
http://www.elektro-n.com/VHF.php

_pobesneli_ ::

kako pa naredis da rata to stereo?kaj treba dodat?
Gregor

Spajky ::

Na, pa je padlo vprašanje, zaradi katerega sem jest reku, da je bolje kupit narejeno napravo :D
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

All ::

All ::

zložu tole dol..bo treba poiskat stari oddajnik pa tole probat, k zgleda kr preveč lepo :-)))) od nekdaj bla želja stereo & rds :-))))

_pobesneli_ ::

Spajky:
Ma katero ti mislis?jaz nism najdu nč v conradu.

All :
a za tole ne rabis nič hardwera?..a mi upa kdo razložit malo kako to deluje ker tam ne razumem najbolje :)
Gregor

Spajky ::

meli so pri e-misiji FM ODDAJNIK Air-Wave radio oddajnik -MP3 - 5k, pa tudi en cenejši pod 4 jurje, vprašaj jih, če slučajno imajo še ker ni na ceniku več, lahko, da imajo podobne stvari tudi v drugih rač.trgovinah; malo prebrskaj ...8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Trancedeejay ::

HI
Sam kupujem preko Ebay-a in med drugim sem nabavil tudi stereo FM oddajnik Linex za okoli 5k s postnino vred iz Anglije. Zadeva oddaja nekaj 100m, kar je veliko vec kot pri tistih, ki so samo za v avtomobil. Kvaliteta zvoka dobra. Mogoce kdo ve kako povecati doseg za nekaj 100m, mogoce z boljso anteno, vecjo napetostjo.......any idea?


Have a nice Day

Matt
Music is the key

Azrael ::

Niti ne misli na povečanje dosega, že tak kot je, je lahko že dovolj velik za resne težave. Zakaj? Oglej si to temo.
Nekoč je bil Slo-tech.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pulzno krmiljenje motorja

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
72474 (2304) Pyr0Beast
»

Uporaba diode

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
76754 (6560) SSH
»

Izračuni

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
818289 (18085) radiator
»

Leteče luči; AT90S2313, AT89C2051

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
122363 (2184) Red_Mamba

Več podobnih tem