Forum » Kaj kupiti » Mnenje o tem prenosniku
Mnenje o tem prenosniku
OmegaBlue ::
Za to bo super.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Katero TV kartico kupiti!Oddelek: Kaj kupiti | 1885 (1658) | Robert_S |
| » | Nakup računalnikaOddelek: Kaj kupiti | 2006 (1697) | mitjaje |
| » | Router(Cenovno ugoden za funkcije ki jih ima)Oddelek: Omrežja in internet | 1910 (1777) | jan01 |
| » | Nakup prenosnika - HPOddelek: Kaj kupiti | 1064 (949) | carpenter |
| » | kara grafa ?!Oddelek: Kaj kupiti | 1131 (1057) | sal3 |