» »

mIRC in Download

mIRC in Download

GaPe ::

Na neki spletni strani je napisan irc server in kanal in to da se da na tistem kanalu od botov dobit videospote in sicer samo DEMO posnetke.

Zdaj pa mene zanima kako to uštimat in da bi jih lahko downloadu te DEMO posnetke? >:D
Don't steal! The government hates competition.

Jst ::

Jst nisem ircal že več kot 2 leti in pred dvema dnevoma me je en frend klical, kako se pride na irc. On je na netu prek Siola in jst mu povem, da pač pod irc server napise irc.siol.net. in on mi reče da ne dela. Jst grem gor prek siola, dljam mirc in sam probam in mi ne dela.

Zato vas sprašujem kako priti na irc prek siola?? (vem da je to NAJBOLJ lamersko vprašanje tedna, ampak mene irc ne interesira)

sem probal tudi prek volje in na serverje:irc.anet.com;irc.arnes.si;irc.uni-mb.si; - pa mi ni noben delal. ;( -> to so serverji, ki sem jih jaz uporabljal prek 2-3 leti.

GaPe ::

TI LAMER pa kwa ti je!!!!!!

Svojo temo si odpri!!!

Jaz sem vprašal čist neki druzga!!!!!!!!!!!!!
Don't steal! The government hates competition.

wind ::

irc.siol.net ne obstaja vec...
Ce si preko volje imas tu irc.link.si

wind ::

/dcc chat

SubOrbit ::

gape... boti ponavadi vsake toliko casa "recejo" na kanal, koliko folka trenutno DL-ja iz njih, koloko folka je v queue (cakalna vrsta), se kaksno nepotrebno zelje in TRIGGER

ta trigger napisi v kanal (reci ga) in bot bo vzpostavil DCC chat s tabo...

ponavadi se po vzpostavitvi DCC chata izpisejo tudi komande, ki jih potrebujes za navigacijo po imenikih itd.

pomojem bos rabil tole:
dir
cd [imenik]
get [filename.avi]


toliko... ce pa ne bo delalo pa povej irc server pa kanal, pa ti pogledam in povem, kaj je treba narest
ce pa noces pisat tukej pa na mail

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SubOrbit ()

mirsi ::

Kot ti je ze opisal Suborbit .. ;)
Ampak ce zelis si lahko snames kaksno skripto .. kot je recimo hs-pro ki je nedobis vse posod .. ;) in ti sploh ni treba pisat tistih comand kot so DIR.. CD.. GET ... bla bla ker je zlo dolgocasno .. ampak ti se lepo odpre okno kjer samo pritiskas ... gumbe kot so get, queues, stat, dir, ..
Vrjemi mi da to RULES ... sam prezivim dost casa na ircu .. efnet, dalnet shit .. in od tam dobim ponavad vse spile , movieje.. in tko naprej .. seveda tudi ftpje .. it's very nice underground warez scene.. enjoy

GaPe ::

jaran

Daj mi napiš mal imena serverjev, pa kanalov, kje se to dobi, saj veš jaz hočem demote igrat. 0:)
Don't steal! The government hates competition.

mirsi ::

Hm .. Efnet itak poznas.. pa dalnet

tko da tega je zdej koliko zelis.. v mircu imas opcijo LIST CHANNEL .. je 3 al 4 ikona z leve !
Vpisi zeljeno ime .. like .. mp3, iso, divx in ti bo najdlo kup kanalov !!

da ti zdej tule nastevam .. uh .. odvisno .. jz nesnemam tolk video, audio stuffa z mirca .. le kaksne igre ki jih je tezko dobiti.. ali pa so malo starejse.. in sej ves kako je z ftpji ki hitro izumrejo !! ;((
Uglavnem tiste naj naj kanale ti bo itak pokazalo prve !!
Tam ko je dost folka .. tam je ponavad dost ROBE !! caos

pozorhudmaček ::

Am,obstaja tut opcija @find [stvar].Potem se nate priklopijo serverji,ki imajo željeno stvar in nate je samo še da vpišeš get [stvar]...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Irc port

Oddelek: Omrežja in internet
141768 (1538) Cokolesnik
»

MI lahko edn pomaga...IRC

Oddelek: Omrežja in internet
111745 (1600) Jakka
»

Slovenski IRC serverji

Oddelek: Omrežja in internet
103566 (3366) Soprano
»

IRC

Oddelek: Loža
171392 (1123) Morpheus
»

Irc Serverji

Oddelek: Omrežja in internet
151706 (1500) Izak

Več podobnih tem