» »

sprememba jezika XP

sprememba jezika XP

roba3000 ::

V italiji sem kupil notebbok, ki ima italijanske windows xp. Ali lahko s slo packom, ki sem ga dobil v sloveniji za spremembo jezika ko sem kupil win xp zamenjam jezik, ali obstaja kaka druga varianata?

NUJNO!!!

Hvala!
xxx

Azrael ::

SLO jezikovni paket dela samo na angleški verziji WinXP.

Če je italijanska verzija tudi samo na enak način (jezikovni paket) predelana izvorna verzija WinXP, potem bo šlo. V primeru, da je to samostojna vezija, kot npr. nemška, predelava ni možna.
Nekoč je bil Slo-tech.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Azrael ()

roba3000 ::

Če je italijanska verzija tudi samo na enak način (jezikovni paket) predelana izvorna verzija WinXP, potem bo šlo.


Kako to izvem?
xxx

1309976 ::

Zdravo!
Imam brand notebook z nemškimi win xp HE, pa me zanima kako nastaviti angleški ali slovenski jezik, v nastavitvah je vse naštimano oziroma je že laptop sam skopiral slovenske nemške in angleške jezikovne datoteke ob prvem zagonu, še vedno pa se uporablja default nemščina. Kako naj zamenjam?
Lp

maxy ::

Nemške windowse ne moreš pretvoriti v Angleške ali Slovenske.

Jaz sem ta problem rešil z instalacijo angleških XP HE na novo.
Uporabiš pa kar svojo serijsko številko, ki jo imaš na nalepki. Zadeva deluje, ni bilo problemov z aktivacijo windowsov in tudi WGA se strinja, da so XP legalni.

cbelica ::

a ma se kdo tako iskusnjo kot maxy? Ker jst bi tudi rad iz DE prenosnika nabavu (z OS), pa me skrbi tale nemscina...

98% of the teenage population does or has tried smoking pot.
If you're one of the 2% who hasn't, copy & paste this in your Signature

maxy ::

Ideja sem dobil na Slo-techu v temi "Slo-Tech Forum > Operacijski sistemi > win xp home german -> english ali celo slo" tako da nisem edini.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pristnost Win8

Oddelek: Operacijski sistemi
8848 (595) ender
»

[ Windows XP ] Slovenski jezik

Oddelek: Operacijski sistemi
114649 (4418) jeso
»

Ali velja licenca WinXP home v ital. jeziku tudi za angl. verzijo?

Oddelek: Operacijski sistemi
152012 (1545) nurmaln
»

XP Dojče -> XP Eng

Oddelek: Operacijski sistemi
5988 (903) Uporabnik
»

Slovenski XP (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
538683 (7328) Han

Več podobnih tem