» »

Angleški izrazi in iskanje

Angleški izrazi in iskanje

osti1 ::

Haj.

Zanima me, kako se v angleščini reče formularju za prijavo. Rad bi naredil enostaven formular (po možnosti tak, da ga lahko na forumu uporabljajo), v katerega lahko prosilec vpiše svoje podatke, dodatne informacije in komentarje.
Če je mogoče, naj bi tak script to vrgu ven kot "Novo temo" na forumu in datoteko v bazi. A kdo ve, kako se takim programom reče, uporablju sm iskanje "application form" pa ni najdlo želenega. Če me lahk pošljete na taprav naslov al pa poveste angleški izraz za to ...

LP
osti
Če polžu ukradejo hišico, ... a je nag ali brezdomec?

BluPhenix ::

Hmm? Application form je pravi prevod. :D

Samo lahko malo boljše napišeš, kaj bi rabil? Iščeš program, ki bi ti izdelal tako skripto ali iščeš skripto, ki bo to naredila?
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

osti1 ::

Haj.

Nekaj takega, kot je prijavnica za nov poštni naslov pr email.si al pa drugih takih ponudnikih. Samo, da se podatki izpišejo kot Nova tema na forumu, al pa da se pošljejo v bazo al pa poštni naslov, ki si ga sam izberem. Program za delat take skripte mam (me thinks). Dreamweaver.
Stvar je taka, klan trenutno uporablja forum za prijavljanje, pol je pa polhn iskanja, kdo je kaj, je kje, je kako. Da poenostavim to stvarco, bi potreboval nekaj kar (verjetn je to skripta?):

a) omogoča trotlziher prijavo (polja za odgovore - formular);
b) omogoča izpis odgovorov v Novi temi;
c) pošlje isto prijavo oz. odgovore na mejl naslov.

Če taka stvar že obstaja narejena, je kewl, še boljš bi pa blo, če so kje kaka navodila (ala pixel2life.com), sam jest glih ne biti pamet pri iskanju ;-). Rad bi pa mel osti's custom izvedbo. hehe

LP
osti
Če polžu ukradejo hišico, ... a je nag ali brezdomec?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PHP in link ?mode= ...

Oddelek: Izdelava spletišč
51153 (1027) osti1
»

Igre (Americas Army) in mod-ing

Oddelek: Igre
211539 (1203) osti1
»

Linki do mesta v besedilu

Oddelek: Izdelava spletišč
6836 (785) osti1
»

Izdelava osnovne (vstopne strani) z dinamičnimi vsebinami

Oddelek: Izdelava spletišč
91340 (1128) osti1
»

Izdelava in upravljanje xxx strani

Oddelek: Izdelava spletišč
141681 (1039) Tody

Več podobnih tem