» »

Kaj kupiti? Logitech V400 ali V500 ?

Kaj kupiti? Logitech V400 ali V500 ?

Suhy ::

Za darilo bom baje dobil eno od zgoraj omenjenih mišk. Prosim za pomoč pri nakupu?

V400
V500

+?

-?

Brainstorm ::

Hoj

Dejte mi predlagat prosim, katero od teh dveh naj raje vzamem.
Nekaj sem bral da so bile z v400 velike težave glede podlag itd... a se je to kaj popravilo, tisti ki jo imate?
Pri v500 pa me skrbi, kok se kaj obnese drsnik namesto koleščka? Pa kolikor vidim sploh nima sredinskega gumba za dvoklik ali pa se motim.
Nikjer pa nisem zasledil koliko dpi ima katera od njiju.

V500

V400

Thanks

Zgodovina sprememb…

kopriva ::

Jaz mam celo kolekcijo mišk v predalu ... tut V500 je med njimi.

Miško sem si kupil kar zraven prenosnika, ker vedno znova padam na take "šmensi" stvarce kot je bila ta miška. Izkazalo pa se je, da je z njo (vsaj meni bilo) zelo težko delati - nisem se mogu navadit na drsnik oz. zelo "nesigurno" sem delal z njim - nisem imel pravega občutka.

Ko sem jo kupil, sem tudi mislil, da je višina miške nastavljiva, a sem se uštel. Miška mi je bila previsoka, zato sem se skušal z njo malo poigrati in jo preurediti na silo, a se mi žal niti ni posrečilo in zdaj miška leži v predalu ...

Mislim, da ni vredna svojega denarja! Pred kakim mesecem oz. dvema sem si kupil še Appleov Mighy Mouse, zdaj pa sem na koncu koncev pristal na Genius Mini-traveler. :D

In mi je še najbolj všeč! 8-)

Brainstorm ::

A tako. No sej se mi je zdelo za v500, da bi se blo kar težko navadit a drsnik.

Ok zdej bi pa prosu še za mnenje o V400, tisti ki jo imate.
Ali je še zmeraj tako izbirčna glede podlage, čeprav proizvajalec zatrjuje, da naj bi bila z dvojnem laserju "All-Terrain" miš.

Hvala

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Išče se: najlepša miš! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
566961 (4769) Tomay
»

Katero samostojno brezžično tipkovnico?

Oddelek: Strojna oprema
51615 (1533) Sergio
»

Razlika med MX510 in MX518

Oddelek: Kaj kupiti
322135 (1660) Brilko
»

LogitechMX518 Gaming-Grade Optical Mouse

Oddelek: Kaj kupiti
131591 (1322) mzidy
»

nov računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
331415 (994) DominusSLO

Več podobnih tem