» »

[C#] calendar komponente

[C#] calendar komponente

greentech ::

Nujno bi potreboval kakšne komponente za prikaz koledarja(dan,mesec,leto) za c#(nekaj podobnega kot pri mozila sundbird ali outlook..da omogočajo tudi dodajanje dogodkov)...Sicer sem sem nekaj spravil pisat sam samo sem še bolj začetnik,pa mogoče vseeno uporabil že kako obstoječo komponento...če kdo ve za kak link bi mu bil zelo hvaležen..nekaj sem sicer našel na codeproject.com vendar je bilo večina napisanih v C++ in ne vem kako jih vključit v moj program.

..če ne kaj drugega mi mogeče lahko posredujete kak link, kako se lotit pisanja svojih komponent....

Hvala in LP

Grega

Microsoft ::

Ta komponenta ze obstaja! Pac, odpres Toolbox pa jo dodas. Za Windows apps se imenuje MonthCalendar, za ASP.NET pa Calendar. To velja za .NET 2.0, starejse pa nevem.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

greentech ::

ja month calendar že obstaja...samo to je samo koledar...jaz rabim komponento, ki mi bo prikazovala za vsak dan tudi ure in zraven še opis dogodka oz sestanka, ki ga dodaš z dvoklikom(odpre se ti okno,kamor vpišeš podakte,ko klikneš srani se ti dogodek prikaže na koledarju)...neki takega rabim....kot je pač kot sem že napisal v recimo v mozilla sunbird...

Lp Grega

Zgodovina sprememb…

teac ::

Mogoče nekaj takega?
Druga možnost pa je Outlook calendar (sicer je napisan v VB, ampak, boš že znal skonvertat v C#)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: teac ()

greentech ::

hvala...točno to sem iskal....edini problem je,ker jaz rabim koledar za windows aplikacijo ne za internet...a se da te isto kodo kako spremit za windows aplikacijo...

Hvala in LP

Grega

noraguta ::

Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletni bralnik excel dokumentov

Oddelek: Programiranje
242697 (2265) b3D_950
»

[Visual C#] TableAdapter

Oddelek: Programiranje
61108 (984) detroit
»

C# print

Oddelek: Programiranje
111219 (922) delfy
»

C# dodajanje komponet v runtimu-še eno vprašanje

Oddelek: Programiranje
51262 (1140) greentech
»

[asp.net] simpl image editor

Oddelek: Programiranje
61519 (1324) darkolord

Več podobnih tem