» »

Problemi z grafiko v novih igrah (COD2) in izklapljanje računalnika

Problemi z grafiko v novih igrah (COD2) in izklapljanje računalnika

PaYo ::

Pozdrav.

Imam problem, ki ga na slo-techu še nisem zasledil. In sicer: če naložim driverje za grafično, ki sem jih dobil v škatli, mi COD2 dela dokaj gladko na 1024x768, vendar pa se mi po pol ure igranja izklopi računalnik. Če pa naložim ta zadnjo verzijo driverjev, se mi pa računalnik ne izklopi, ampak mi precej šteka celo na 640x480.

- Sprva sem mislil, da gre za pregrevanje procesorja, ko se mi je računalnik izklapljal, ampak mi SpeedFan ni zaznal temperature višje od 45°C
- Sistem sem že formatiral (parkrat)

Moja konfiguracija: AMD64 3000, Geforce MSI 6600gt, 512 (400mhz), plata Gigabyte K8NS-939

Kaj mi priporočate? Kaj bi naredil, da bi delovalo gladko in brez izklapljanja računalnik?

Hvala.

Pyr0Beast ::

Napajalo
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

PaYo ::

Napajalnik sem zamenjal prejšnji teden. Kupil sem LC6550. Mislim, da bo 550W dovolj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PaYo ()

kokos25 ::

teli gf6600gt delajo nemalo problemov...na netu najdi driverje 77.77, naloži in poročaj
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

PaYo ::

Ok. Sem naložil 77.77 driverje ter uninštaliral COD2 in ga ponovno inštaliral. Na resoluciji 800x600 sem v bistvu gledal diapozitive, ker je neverjetno štekalo.

kokos25 ::

kaj pa drugi špili? aja, a ni tale plata k8ns 754 socket? NF3 chipset?
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

PaYo ::

Plata ima socket 939, je pa Nforce 3, ja.

Drgač bom probal še enkrat formatirat in kar prvič inštalirat 84.21 driverje.

Bobb ::

Se mi je večkrat na teden resetiral računalnik brez razloga, nato je crknila Inno 3D 6600GT na AGP.
Z novo ASUS 6600GT do sedaj (mesec in pol) se ni resetiral niti 1X (naj tako tudi ostane :D )

Probaj z drugo grafično kartico, če imaš možnost.

BladE_ ::

Cim prej nes nazaj grafo!! Pa upam da je nisi kupu v mlacomu :D
Akcija - Reakcija

PaYo ::

Blade: a mislis, da je kaj z graficno narobe? Do te mere, da bi jo mogel nest nazaj? Pri mimovrste.com je bila kupljena. Samo, ce pa sem igral COD1 pa je delalo brez problema in brez shut downov. Racunalnik se je izklopil tudi pri igranju Brothers in Arms, se pravi, takrat ko igram te "pozresne". Kako pa obicajno pri drugih delajo podobne igre ob podobni konfiguraciji?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PaYo ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako ugotovit ali gre grafa po gobe?

Oddelek: Navijanje
161351 (1062) Pyr0Beast
»

Težava z grafiko

Oddelek: Strojna oprema
7835 (800) vitamincek
»

Premalo FPSjev ali kaj ej narobe z grafično?

Oddelek: Strojna oprema
91146 (975) RC14
»

Problem z Club 3D 6600GT! Cisto s***** od grafe!!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
564541 (3667) pharaon
»

slabo delovanje gf 6800le

Oddelek: Strojna oprema
211533 (1173) ljubecan

Več podobnih tem