» »

Microsoft did it again | RON: Rise of Legends

Microsoft did it again | RON: Rise of Legends

mtosev ::

Microsoft je še eno super igro zjebal. ;(( Rise of Nations: Rise of Legends

Eno meni najljubših igreh so popolnoma zjebali. :( Dve super igre RON in RON T&P zdaj so pa popolnoma zjebali igro. :'(

Rise of Legends ni niti malo podoben prejšnjima dvemi igrami. Tota je popolnoma glupa, nerealistična in nekaj vse izmišljeno in ni ljudstev kot je blo prej.

Malo pokomentirajte kak lepo so zjebali igro.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

OmegaBlue ::

To je kot RON 2? Ker prvi del je bil zakon. "Tanove" še nisem igral, maš kako slikco?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

mtosev ::



Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Microsoft ::

Men zgledajo slike prav zanimive. Stara stveri (cepelin recimo, "helikopter") s futuristicnim pridihom okolja.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

mtosev ::

To bi rabla biti realo časovna igra. Kaj pa niti pod razno ni.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

madviper ::

Kolk je men znano, je tak bil namen, da naredijo neki novega, namesto, da sam počivajo na stari slavi. Zdaj ne vem kak se zdi to drugim, mene osebno moti da gre za potezno stranegijo, jaz pa imam raje realnočasovne :D
I'd like to do something crazy!

blblb ::

To je real-time strategy... Ti pise na uradni strani + imas demo in ga lahko tudi sprobas. Je pa drugacna od prejsnih dveh, kar pa ne pomeni da bo/je slaba in iz slik se ponavadi zelo slabo
vidi kaksna igralnost bo.

lp, blblb

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blblb ()

mtosev ::

Seveda sem probal preden sem začel biti "srečen" z gamom.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Toomy ::

...ma veš na kaj me to spomni...stronghold...prvi del plus dodatek crusaders je bil svetoven...špil kot se šika...pol pa pride vun stronghold dva in pokvari vse lepo kar je ostalo od prvega dela...grafika ki je bla prej tak lepa je zaj največji kurac...po mojem bo tak pr tem špilu...Rise Of Nations je svetovn špil...po mojem pa bo tale del kar ostal na policah v trgovini...mogoče se motim(ko bi se le)...

Vajenc ::

Uf,uf presenečenje... moram probat demo. RoN + TaP sta mi ene 2 leti hudo prikrajšali spanec.

Vajenc ::

Sprobal (sicer samo skirmish-vinci). Ideja dobra-podobnosti z Generali+RoN..., grafika - opazil sem povdarjena senčenja, drugače pa primerljivo z TaP, igralnost - verjetno jo lahko izboljšajo, same zahteve pa so malo prevelike za mojo 9600pro, ali pa imam premalo RAM-a(512). Nisem niti probal, če se da nastavit kakšne detajle, resolucijo..., ampak, če se da zmiksat tako, da bo delalo brez zatikanja zna igra kar upravičiti pričakovanja. 8-)

Vajenc ::

Sprobal še kampanijo. Razočaran :( , upam, da je tak samo demo in da se bo veliko spremenilo do končnega izida.

DOOM_er ::

men je pa špil hud ni kej, čist vanga padeš
Robots will steal your job. But that's OK

Vajenc ::

Sem ravno obrnil špil... in sem zadovoljen v primerjavi z demo verzijo. Tale Vinci outfit se mi je na koncu prav dopadu in tudi to nadgrajevanje junakov je dobrodošla osvežitev.
Ampak RoN je pa še vedno RoN...

begy ::

Meni so se pa Zdeli Alini še najboljše (nwm zdaj če so alini ali Cuotl) vglavnem tisti, ko majo Glass dragone. Drugače je pa igra v redu, čeprav se preveč monotono spopadajo. Kampanje pa še nisem preobrnil:D
hehehe

bastadu ::

In spet še en špil od M$, ki ga uporabniki Windows 2000 ne moremo namestiti.... Očitno Microsoft še kar posiljuje zadnje izdihljaje WinXP...;(

Phoebus ::

WinNT / Win2k nista bila nikoli namenjena igram, tako da je ta komentar da sili XP smešen.

dolenc ::

Kljub temu tečejo lepše na win2000, jedro mata pa koker vem z XP isto. Odrezal so win2000 še od marsikatere druge stvari recimo media player, DX SDK sam to je zdej že za v drugo temo....

Tisti cepelini me zlo spominjajo na onega v 3d marku 03.

bastadu ::

WinNT (3.x in 4.x) in Win2k nimata nekaj dosti skupnega razen da oba temeljita na NT okolju... Če hočeš en namenski OS za igre, pol si kupiš kakšno konzolo... V splošnem pa vse današnje igre lepo delujejo na Win2k, zanimivo pa je da pa ne gre namestiti najnovejših M$ iger, kjer te pred inštalacijo lepo opozori, da je igro mogoče namestiti samo na XP ali višji, tako da se točno vidi kaj želijo doseč s tem...

Hammer123 ::

Že igram zadnje tri dni in moram reči, da je iga osupljivo dobra! Če hočeš igrati bolj po dobah igraj RON in razne Age... Je nek nov pristop, s katerim mislim da so zadeli bulo.

Bramac ^^ ::

Prvi RoN mi je bil sicer boljši, ampak tudi ta igra ni slaba! Je osupljivo dobra tudi v multiplayer mode-u! Če še niste igrali probajte, meni je bila prvih 30min ko sem šel kampanijo totalno zanič, potem pa probal multiplayer, ki pa totalno seka :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stronghold Crusader II

Oddelek: Igre
152123 (913) Twixz
»

Casual gaming

Oddelek: Igre
251896 (1313) ahac
»

Katere igre igrate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15512031 (8822) BigFoot
»

katero strateško igro? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
539611 (8516) poluks
»

Strategije

Oddelek: Igre
292004 (1671) CCfly

Več podobnih tem