» »

Posluša še kdo The Beatles?

Posluša še kdo The Beatles?

mtosev ::

Posluša kdo še to al je to za vas "dead" muzika?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
  • spremenil: mtosev ()

klemen22 ::

Ma kaka dead muska vendarle. Beatles so itak legende za vse večne čase. Sem bil že 3x na koncertu od Paul Mcartneya. Njihova glasba ne bo umrla nikoli! Praktično skoraj vsak komad na kateremkoli albumu je singel. Z njimi se ne more primerjati nihče pa naj reče kdo karkoli.
p.s.:
Moji najljubši komadi Beatlesov:
-Free as a bird -> nekaj neverjetnega
- Let it be
- Yesterday
- i saw her standing there
- All my loving
- Please mister postman
- Don't let me down
+ še ene 30 komadov.

Men osebno najboljši albumi pa so (pustmo sedaj greatest hits):
- With the beatles
- Revolver
- Sgt.Peppers Lonely Hearts Club Band

Skratka take skupine ne bo NIKOLI več. Aja pa še to, imeli so stil kar za današnje skupine absolutno ne drži.

p.s.: a je res treba za vsak drek odpirat novo temo Mtosev?

Free As A Bird Lennon/McCartney/Harrison/Starkey Free as a bird, it's the next best thing to be. Free as a bird. Home, home and dry, like a homing bird I'll fly as a bird on wings. Whatever happened to the life that we once knew? Can we really live without each other? Where did we lose the touch that seemed to mean so much? It always made me feel so... Free as a bird, like the next best thing to be. Free as a bird. Home, home and dry, like a homing bird I'll fly as a bird on wings. Whatever happened to the life that we once knew? Always made me feel so free. Free as a bird. It's the next best thing to be. Free as a bird. Free as a bird. Free as a bird.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

Oxford ::

Nekateri pravijo, da je bil Elvis kralj. Že možno, da je prodal največ plošč, toda imel je srečo, da jih je "tržil" na gromozansko velikem trgu - USA.
Zame so največji The Beatles. "Naklepali" so toliko uspešnic, da je bilo potrebno izdati ČETVORNI (8-O) Greatest hits album. Nabavite si "RED" in "BLUE" album, pa se boste prepričali. Ko poslušaš tistih cca. 60 komadov ne moreš verjeti, koliko si jih slišal že prej.
Elvis je mogoče odpel največ uspešnic, toda Lenon in Mcartney sta jih napisala sama in sta po moje veliko večja frajerja od Kralja.

Thomas ::

Samo baje, da so razpadli, da kot skupina ne delujejo več. Samo se mi ne da guglat.

Oxford ::

Samo baje, da so razpadli, da kot skupina ne delujejo več. Samo se mi ne da guglat.

Dobra fora Thomas.:D :D

gzibret ::

Thomas - Paul McCartney še vedno miga in ima koncerte. Celo nekaj hitov je imel zadnje cajte. Tule je eden, ki je že doživel tudi priredbe -

I Will Always Be Hoping, Hoping.
You Will Always Be Holding, Holding.....
....We Live In Hope Of Deliverance From The Darkness That Surrounds Us.......


Glede Beatlesov - ful dobra muzika, poslušal že velikokrat, pa so mi še vedno dobri. Skoraj vsak komad je hit in ga pozna ogromno ljudi. Meni je dober psihadelični komad Lucy in the Sky with Diamonds. Zaradi besedila, ker je tako lepo psihadeličen. Kot, da bi poslušal Salvador Dalijeve slike.
Vse je za neki dobr!

Thomas ::

Mick Jager je s svojim življenjem svarilo mladini! Pil, kadil, se drogiral in bil maksimalno razuzdan vse svoje življenje. Zdej pri 60 letih je pa kot - tridesetlenik.

perci ::

Hehe, true true - malo slabše gre pevcu skupine Aerosmith Stevenu Tylerju, vendar se vedno bolje kot vecini njegove starosti.

Elemen_T ::

Ma ja bitli so legende!!
izbor mojih najbolj priljubljenih komadov:
Magical Mystery Tour
Norwegian Wood
Hello Goodbye
Something
Here Comes The Sun

še posebej so kul njihovi novejši albumi, tastari so taki bolj sisjaški :) vseeno kul!

Mick Jager je s svojim življenjem svarilo mladini! Pil, kadil, se drogiral in bil maksimalno razuzdan vse svoje življenje. Zdej pri 60 letih je pa kot - tridesetlenik.


Jup. seks dela svoje, velika seksa pa sploh :) zadovoljstvo in sreča pa rušita vse meje. Torej folk, bodite nasmejani, seksajte takoj ko se vam ponudi priložnost! ;)

mtosev ::

Nabavite si "RED" in "BLUE" album, pa se boste prepričali.

Mamo gramofonske plošče in CDje. :D :D :P
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

dela ::

"Can`t buy me love"
"Drive my car"
"Hard day`s night"

Te so meni najljubše.

klemen22 ::

Ne vem. Sam nisem ravno ljubitelj Greatest Hits albumov. Ker na greatest hits so pač ponavadi takšne skladbe, ki so splošno znane. Tako da veliko biserov ostane skritih. Za pregled njihovega dela je pa seveda dober tudi greatest hits plošče.Predvsem Red in Blue album.
Primerjava z Elvisom pa ni glih tam-tam. Glede na to da so Beatli skladbe pisali sami (predvsem Lennon in Paul) da njihovemu delu še večjo težo, za razliko od Elvisa.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

TheJack ::

Nekaj časa nazaj sem bral razpravo na Wikipediji o najbolje prodajanih glasbenikih vseh časov ( Mislim da je to to. Nisem več ziher.).

Po trditvah Guinessove knjige rekordov naj bi Beatli prodali preko milijarde plošč.. Kolikor sem bral na Wikipediji in drugod, marsikdo trdi da je to popolnoma nemogoče, ter da Beatli sploh niso prodali največ plošč, ampak (odvisno od vira) Michael Jackson, Elvis Presley oz. celo Led Zeppelin.

http://en.wikipedia.org/wiki/Best-selling_artist_of_all-time

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_music_artists

Kot kaže je prodajo plošč v svetovnem merilu izredno težko meriti tako da se pravzaprav sploh ne ve, kateri je najbolje prodajani glasbenik vseh časov.
Bonis nocet, qui malis parcit.

klemen22 ::

Ma nima veze prodajanost. Beatli imajo glasbeno in umetniško vrednost ki jim nobena druga skupina ne prileze niti do gležnjev. Ker če bi gledal na prodajanost CDjev potem je tut 50cent nekaj najboljšega po narezanem kruhu,
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

alsb ::

Beatli so 50-ta obrnil v 60-ta.

Drugač pa Eleanor Rigby in Revolver je beseda.

IČA ::

Meni je dober psihadelični komad Lucy in the Sky with Diamonds

Seveda je najbolj psihadeličen.
Lucy in the Sky with Diamonds = LSD, kaj bolj psihadeličnega pa že težko najdeš.:D

Drugače pa so seveda dobri in to ful. Pa še po razpadu s samostojnimi karijerami.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Oxford ::

Tole z Lucy in The Sky with Diamons = LSD povsem drži. Naslov je namenoma tak. Fantje so že vedeli, kaj je bilo takrat "in". :D
S tem pa so se izognili tudi cenzuri s strani okorelih šefov pri svoji založbi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kanye West skupaj s Paul McCartney-em zložil pesem, navijači Kanye sploh ne vedo kdo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9814218 (11716) radmannsdorf
»

Astronomi odkrili orjaški diamant Lucy (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
549332 (7030) Orchestra

Washa playlista (mp3)

Oddelek: Loža
29112903 (111245) Lord650
»

Kaj bi bilo, ce bi ugasnili svoj GSM za en mesec?

Oddelek: Loža
161010 (695) chucki

Več podobnih tem