» »

Steam - Nakup iger

Steam - Nakup iger

««
179 / 244
»»

The Wiber ::

Jerry000 je izjavil:

Je ta stran legit za kupovanje?

https://www.g2a.com/

Je legit. Sem že par CD ključev tam kupil in so še vsi delovali. Isto je tudi s Kinguinom.

BorutK-73 ::

Steam crashnu ali spet ddos?

The Wiber je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Je ta stran legit za kupovanje?

https://www.g2a.com/

Je legit. Sem že par CD ključev tam kupil in so še vsi delovali. Isto je tudi s Kinguinom.

Še enkrat: Za nakupe do 5€ kjer te b.k. za par evrov je ok, za več pač ni ok trgovina. Obe strani imajo nategatorje. Kar poglej malo slabe ocene, ne samo dobre gledat.

Zgodovina sprememb…

prenasalec ::

-50% na vse v IndieGameStand Store s kuponom ADVENTCAL. Velja tudi na že znižane igre.
https://indiegamestand.com/store/browse...
Priporočam Mini Metro, Chroma Squad, Dead in Bermuda ter Guns, Gore & Cannoli. Še dolgo časa ne bodo tako poceni.

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

BorutK-73 je izjavil:

Steam crashnu ali spet ddos?

Sedaj že skoraj 1 uro, glede na twitter.

Sedaj pa dela stran.

Zgodovina sprememb…

Ang3lo ::

To so uni adolescentneži ki so napovedovali DDOSanje par dni nazaj.

BorutK-73 ::

Zgleda ja

An error occurred while processing your request.

Reference #97.192c1ab8.1451060682.76b24bd


Vsaj program dela online, na store je pa tema.

Zgodovina sprememb…

Kenpachi ::

Meh, letosnji xmas sale je govnatorstvo prve klase...
Zaraki Kenpachi.

bosslipxx ::

Arma 3 na steamu - 50% za 22,49€ do 4. 1. 2016
slo-fishing.si

dottor ::

Ima kdo kej kart za zamenjat?
Imam:
Holly (3)
2x Twinkle (4)
11
Rabim:
7
8

Imam isti nickaname kot tukaj ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Ang3lo ::

Ok, Steamu se je čisto odkegljalo. Če greste na svojem profilu pod account details lahko pridete v račun nekoga drugega in vidite vse podatke - naslov, telefon, kreditno kartico, itd. Če imate slučajno vezano kartico na račun jo probajte čim prej odstranit.

Dr_M ::

Mene je v browserju odlogiral in mi sploh ne gre na login stran.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dottor ::

Ja mene v programu je logoffalo iz stora.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

oo7 ::

Men v store piše instal Steam čeprav sem prijavljen v Steamu.

oo7 ::

Zdaj je pa vse v Mađarščini:|

ÁRUHÁZ KÖZÖSSÉG NÉVJEGY TÁMOGATÁS Steam telepítése belépés | nyelv

Zgleda imajo vsi ta problem.

http://steamcommunity.com/discussions/f...

Samo upam, da ne bo kakšne škode na računih zaradi tega:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

dottor ::

Zdej ga sploh ne odpre v brskalniku. Čim pride nazaj live treba gesla spreminjat :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

oo7 ::

Geslo bo treba spremenit?

Kar se tiče plačevanja me ne skrbi, ker plačujem z paysafe karticami, ki jih kupim na črpalki. Na Steamu imam pa 0.23 centa.

Snail ::

oo7 ::

Don't Visit Steam, There's A Caching Issue Allowing Some To See Others' Information Including CC

http://wccftech.com/steam-has-a-caching...

BorutK-73 ::

Ang3lo je izjavil:

Ok, Steamu se je čisto odkegljalo. Če greste na svojem profilu pod account details lahko pridete v račun nekoga drugega in vidite vse podatke - naslov, telefon, kreditno kartico, itd. Če imate slučajno vezano kartico na račun jo probajte čim prej odstranit.

Kako, če sploh ne pridem v moj račun.;(

Tr0n ::

Jp, ne obiskovat steam store strani, odjavljat paypal/kreditne kartico ali isto delat v clientu.

Grdo. :)

Boone ::

Pa ravno sem opazil, da je Tomb Raider samo €3.

BorutK-73 ::

Podarim key za X-Blades. Info na ZS.

prenasalec ::

Baje je najbolje, da sploh ne obiskujemo nobene strani. Edino varno je odklopiti Paypal račun in to preko paypal.com, ne preko Steama.

oo7 ::

23 december 2015
SkidNP : The hacking group that has promised to bring down Minecraft and Steam gaming servers during Christmas holidays

http://www.techworm.net/2015/12/intervi...

prenasalec ::

Pravijo, da ta napad ni direktno odgovoren za to zmedo. Je pa lahko posledica zmedenosti Valvovih strežnikov, ko so po napadu poskušali ponovno vzpostaviti vse skupaj.

dottor ::

Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Seljak ::

Jaz imam prednaročniško Viso gor,sedaj pa ne morem na stran,da bi jo odstranil. No,ni moja ampak od moje :D Sicer ni hecno,ampak imel sem gor na steamu 0,25€ in ko sem danes gledal,jih ni bilo več. Sicer sem mislil,morda pa jih je sin zapravil,ampak sedaj vem,da temu ni tako.

erunno ::

prenasalec je izjavil:

Pravijo, da ta napad ni direktno odgovoren za to zmedo. Je pa lahko posledica zmedenosti Valvovih strežnikov, ko so po napadu poskušali ponovno vzpostaviti vse skupaj.

Caching configuracija se jim je očitno porušila in je nazadnje pokazala vsebino radnom sessiona - sedaj so bili blokirani client dostopi do strežnika. To je nekaj kar je pomojem nivice vredno.

dottor ::

jaz se niti ne sekiram, PayPal je prazen, debatna Visa Electron ima mogoče 10 centov gor, 5 centov ki jih imam na Steamu so pa še vedno tam :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Seljak ::

Meni še stran vedno ne deluje. Kako je pa kaj pri vas?

dottor ::

Nope ne naloži.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

dr.Akula ::

Seljak je izjavil:

Sicer ni hecno,ampak imel sem gor na steamu 0,25€ in ko sem danes gledal,jih ni bilo več. Sicer sem mislil,morda pa jih je sin zapravil,ampak sedaj vem,da temu ni tako.

Ne vem kako bi ti lahko kdo zapravil tvoj balance preko caching errorja. Bolj verjetno se samo serverjem meša in bo tvoj balance nazaj, ko vse uštimajo.
ni podatka

Seljak ::

Sploh se mi ne gre za teh par centov. Bolj se mi gre za to,da,če je res,da so jih napadli in prišli do baze podatkov uporabnikov je lahko cela štala. Nekako tako,kot se je že marsikateremu gigantu v preteklosti že pripetilo,recimo Sony.

BorutK-73 ::

Vse danes šteka, Steam, STO, še v ESO me je enkrat dc-jal.

ps
Upam da to ni konec steam-a, ker kaj takšnega pa nisem pričakoval.

Zgodovina sprememb…

dr.Akula ::

@benji Sony je imel bazo v plaintextu. Upam da Valve ni tako neumen.

EDIT: Itak pa to ni point, ker je bil po dozdajšnjih informacijah to "samo" ddos napad, ne pa vdor v bazo.
ni podatka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.Akula ()

dottor ::

Dvomim da gre za konec steama. Če pa je res šlo za vdor in z novim sistemom za trajno brisanje iger lahko marsi kdo ostane s prazno knjižnico ;((

Ampak pomoje ne gre za vdor ampak se je sistemu kej sfuzlalo. Kot bi temu rekli v Sloveniji: študent je neki zaj*bal :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Seljak ::

dr.Akula je izjavil:

@benji Sony je imel bazo v plaintextu. Upam da Valve ni tako neumen.

EDIT: Itak pa to ni point, ker je bil po dozdajšnjih informacijah to "samo" ddos napad, ne pa vdor v bazo.


This is not a hack or a DDoS attack. This is highly likely to be a misconfiguration in one of Valve’s caching layers

https://steamdb.info/blog/recent-cachin...

dr.Akula ::

Ok, slabo, še vedno pa ni vdor.
ni podatka

Seljak ::

Meni sedaj stran deluje.

BorutK-73 ::

Isto
Zdaj pa hitro kartico odstranit.

Super, login meni ne dela.

Zgodovina sprememb…

Seljak ::

Sem že. Ponavadi sem to naredil po vsakem nakupu,ampak sem bil v nakupovalnem navalu pač mnenja,da se mi ne da vsakič vpisovati podatkov. Za onih 0,25€ pa sem našel krivca. To sem bil jaz. In sicer,pri enem nakupu sem imel premalo denarja na kartici in mi je odštelo še teh 25 centov,ki sem jih imel na steamu. Tako je bilo razbrati iz poročila o preteklih nakupih.

oo7 ::

Kaj mislite s tem, da bi lahko bilo konec Steam-a?

BorutK-73 ::

Odstranil kartico v programu. Preko strani me sploh ne logira.

Seljak ::

Kako si to naredil v programu? Nisem našel opcije.

dr.Akula ::

oo7 je izjavil:

Kaj mislite s tem, da bi lahko bilo konec Steam-a?

Prazne marnje.
ni podatka

dottor ::

You have no payment methods associated with this account.

Če mi je kdo vidu podatke je edina stvar ki ej lahko vidu moje stanje (0,05€) in e-poštni račun... Tako da iz moje strani ni straha :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Seljak ::

Končno sem našel kako odstraniti kartico v programu. Tudi jaz nimam nekih velikih strahov,ker itak uporabljam predplačniško Visa kartico. Je pa to vse skupaj malo moteče z tega vidika,kot je moteče to,da ti nekdo vlomi v stanovanje,nič ukrade ampak veš,da je nekdo brskal po stanovanju.

miraldi ::

Jaz mam 10Eur v Steam wallet. Lahko kako to dol vzamem?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Seljak ::

Ja,z nakupom. Nazaj na kartico ne moreš dati :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

erunno ::

Knjižnice iger niso prizadete, gre samo za caching napako. Pa še to je izgleda sedaj odpravljeno.
««
179 / 244
»»