» »

Steam - Nakup iger

Steam - Nakup iger

««
178 / 244
»»

Jerry000 ::

dottor je izjavil:

Pri veliki knjižnici je problem koodpreš in si rečeš: nimam kaj igrat... To je kot neki takega kot ženske odprejo polno omaro in rečejo da nimajo kaj za oblečt :))

Če dobim za drobiž bi si uzel deadpool-a pa mogoče life is strange. Pa nov DLC od AC morem uzet.

Ja, točno to, zdaj jih razumem :D. Jaz pa upam na poceni Rise of Nations

igor0203 ::

Ne bi se branil kakega Football Manager 2016 za 15EUR :))

Netrunner ::

Jaz sem si zadal, da ne bom kupil nobene igre več na steamu, dokler ne končam vseh ki jih imam. Ker drugače se samo nabirajo, vedno več imaš in nič ne končaš.

Jerry000 ::

Netrunner je izjavil:

Jaz sem si zadal, da ne bom kupil nobene igre več na steamu, dokler ne končam vseh ki jih imam. Ker drugače se samo nabirajo, vedno več imaš in nič ne končaš.

The force is strong in you :)

Machete ::

Tr0n je izjavil:

Jah, to je pa to, ko kupujete nekaj ker je poceni, ne pa zato, ker vas dejansko zanima. Jaz zelo poredko kupim v razprodajah, ker sem ponavadi spil ze koncal, ce pa kupim, pa potem tudi igram zadevo.

Mah jaz kupim, kar me načeloma zanima. Kar vem da nikoli ne bom igral, niti ne dodam, četudi je zastonj kaka fora.
Finta je da je premalo časa v bistvu. Pa še ko je, se drgne pa uveljavljene protokole ala bf4. :]
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Tr0n ::

Naceloma zanima ni nic. Si moras dejansko zelet igrat igro, in potem jo kupis. Saj ni tezko.

oo7 ::

Danes se začne razprodaja?

Jerry000 ::

Ja :). Tam okoli 7 ure. My body is ready. No, sej ne bom veliko zapravil, mogoče igro ali dve. Čakam na en dober deal za rise of nations

suhi ::

Meni zdaj že kar nekaj let dol visi za te datume Steam sale-ov. Itak so čez celo leto deali, backlog pa se mi je v tem času komaj kaj zmanjšal. No, če bo kaj res dobrega, bom že vzel. Dark Souls 2 SOTFS bom v vsakem primeru, kjerkoli bo cena pač pod 20 €, kar pa verjetno ne bo na Steamu.

oo7 ::

Cat Interstellar je že kdo igral?

111111111111 ::

suhi je izjavil:

Meni zdaj že kar nekaj let dol visi za te datume Steam sale-ov. Itak so čez celo leto deali, backlog pa se mi je v tem času komaj kaj zmanjšal. No, če bo kaj res dobrega, bom že vzel. Dark Souls 2 SOTFS bom v vsakem primeru, kjerkoli bo cena pač pod 20 €, kar pa verjetno ne bo na Steamu.


Se podpišem pod tole. Na moji wishlisti so 3-4 leta stari špili pa cena ne pade pod 3€, vsako razprodajo je enako so nekje 6-8€ potem pride pa super sale in pristanejo po 80% znižanju nekje na 4-5€. Tako da čisti nateg.

Machete ::

Jup. Ne gane me, ne gane me.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oo7 ::

Se bodo na tej zimski razprodaji cene spreminjale z dneva v dan ali bo od začetka, do konca isto, ko je bilo 1 mesec nazaj?

Tr0n ::

Jp, isto. Nic vec flash sales.

Jerry000 ::

Čeprav sm malo jamral mi je dejansko zelo všeč to...ker potem si priliman pred PC vsake X ur da si pogledal flash sale. Tako pa imaš mir in lahko v miru kupuješ

Tr0n ::

Bolj je bil problem to, da nisi nikoli vedel, ali je neka cena najnizja, ali bo se kaj manj. Cisto brezveze sedaj, ko je mozen refund, pa ze prej so bili flash sale-i bedarija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

suhi ::

Seveda si vedel. Če je bila igra daily/flash deal, si vedel, da nižje v tistem sale-u sigurno več ne bo. V najslabšem primeru si počakal do zadnjih ur razprodaje in pač takrat kupil, če si hotel špil, če bi ga slučajno čisto na koncu dali med flash deale.

Tr0n ::

No, saj to je problem. Cakanje na zadnji dan in upanje, da bo mogoce v flash sale-u, medtem pa bi ze lahko igral igro teden dni. Bedarija.

suhi ::

Do neke mere se strinjam, po drugi strani pa so s fiksnimi cenami razprodajam vzeli še tisti zadnji kanček razburljivosti, ki ga je za nekatere izmed nas ostalo :)

Tr0n ::

Kaksno razburljivost pa rabis pri razprodajah? Cilj ti je najcenejso ceno dobit, vse ostalo ja nepotreben gamification.

suhi ::

Ne gre za to, če jo rabim al ne, se pa spomnim, da sem bil 2012 na svojem prvem poletnem Steam Sale-u 14 dni poln adrenalina, tudi zaradi čakanja na Flashe in Daily-je. Temu primerno sem tudi dnarja zapravil. Zdaj ne čutim več dobesedno nič. Kot zveza, ki se je po nekaj letih naveličaš :D

Tr0n ::

Torej si padel na bedno marketinsko-psiholosko finto. Sram te naj bo. :)

suhi ::

Takrat sem res padal na domala vse marketinške fore, na katere si kravatarji želijo, da bi potrošnik padal. Sem pa kar hitro skapiral, kako in kaj. Očitno zdaj tudi ostali uporabniki Steama.

prenasalec ::

Jaz pa nisem niti toliko zapravljal, je bilo pa fino, da se je vsaj nekaj dogajalo takrat. Zraven je bilo še trejdanje kart, iskanje price errorjev, ...
No ja. Saj tako bo tudi v redu.

No, še minuta :D

Zgodovina sprememb…

Zmajc ::

Občutek imamo da cene namesto da bi padale rastejo. Neke 15 let stare igre naenkrat prodajajo ta 10-15€. Hit igre pa po 3 leta držijo ceno 45€+

suhi ::

U, zakon, Scholar of the First Sin za 15 €, takoj prijetno presenečenje. Verjetno to pomeni, da bo kje drugje v naslednjih dneh še bolj poceni.

Zmajc ::

Bo treba počakat z nakupi ... prevelik naval na stran. :P

Tr0n ::

Ja, wishlista ne prikazuje pravilnih cen. Saj je se cas do 4. januarja. :)

dottor ::

Ja dejansko je naval ogromen trenutno... Bom med pavzo na delu pregledal malo kaj je zanimivega, česar si ne morem privoščit :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

dottor ::

https://www.humblebundle.com/

1$
The Last Remnant
Life Is Strange Episode 1
Tomb Raider I, II + III
Murdered: Soul Suspect

Average:
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
Just Cause Collection
Front Mission Evolved
Gyromancer
Yosumin
20% off Just Cause 3
+ More games coming soon

13$
Lara Croft & the Temple of Osiris
Tomb Raider: GOTY Edition
Hitman Absolution: Elite Edition
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BorutK-73 ::

Končno nabavil ESO.:)
Elder Scrolls Online(R): Tamriel Unlimited
http://www.greenmangaming.com/s/si/en/p...
cena z kodo je 17.60EUR
2 kode, obe sta -20%, velja samo ena.
XMAS20-PERGMG-SVINGS
BRAINC-AGESAV-ESGAME - to sem jaz uporabil.

ps
Ni za steam! Je standalone launcher ker je steam verzija ogromna (60+GB).

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Kupil sem od telltales Back to the fufture. Zakaj je vsaka epizoda posebej na steamu namesto, da bi bilo skupaj kot npr The walking dead:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jerry000 ::

Je ta stran legit za kupovanje?

https://www.g2a.com/

Tr0n ::

Ja in ne. Se vedno ne ves izvora teh kljucev, sploh ce kupujes od drugega folka.

Jerry000 ::

Potem bom pa tko vprašal, kje poleg steama se da dobiti najceneje baldurs gate 2, icewind dale ter rise of nations?

Tr0n ::

Gog.com, Humblebundle ipd.

krefi ::

Kupil ze min. 10 iger in za wow skos kupujem kartice da lhko igram pa za enkrat se nimam problemov kar pa ne trdim da jih e mores imeti. Sam seveda gledam koliko jihje kupilo od prodajalca oin kasno ima oceno..
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

BorutK-73 ::

Jerry000 je izjavil:

Je ta stran legit za kupovanje?

https://www.g2a.com/

Isto kot Kinguin: Nope!
Tam do 5EUR je vredno rizika, več pa ne. So znani da preprodajajo ukradene ključe ali podvojene (steam/uplay)

Jerry000 je izjavil:

Potem bom pa tko vprašal, kje poleg steama se da dobiti najceneje baldurs gate 2, icewind dale ter rise of nations?

Jaz vedno preverim cene s to stranjo
https://isthereanydeal.com/

ps
Fun fact: Pred mogoče dvema mesecema dobim free paysafe pin za 3EUR ki sem ga danes unovčil za Portal 2 (upam da ne bo free v petek:)))

ps2
Letošnji event je pa super, v 20 minutah sem bil 40 centov v plusu z prodajo 3h free kart.

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Je kdo vzel ta nov bundle na HBju in mu ne rabi Life is strange? :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

MasterTade ::

Zdravo
Zanima me, kaj je razlika med Dark Souls 2 in Dark Souls 2 Scholar of the first sin? Cena je enaka, a pri eni piše drugače kot pri drugi
Mors omnia aequat

dr.Akula ::

Notice: If you are looking for the enhanced 64-bit version, which supports improved graphics and other extra features, please click here.

Online play, saves and achievements between these two versions are incompatible. Purchasing one version will not get you access to the other version. System requirements also differ. Please compare the individual game pages for more details.


Sklepam da to -- "The definitive edition of DARK SOULS™ II. DARK SOULS™ II: Scholar of the First Sin includes all the DARK SOULS™ II content released to-date in one package and much more! -- pomeni da je DLC iz original verzije že vgrajen v enhanced edition. Če je tako, se precej bolj splača vzeti 'SotFS' verzijo, če imaš spodoben komp seveda.
ni podatka

Lonsarg ::

Vgrajene ima vse DLCje+izbolšana grafika+spremenjene pozicije sovražnikov.

Seljak ::

Včeraj nabavil Wargame European Escalation za 2.49€ :) Meni ful dobra strategija in jo priporočam vsem,ki imajo radi strategije in novodobno vojskovanje.

Boone ::

Tr0n je izjavil:

Jp, isto. Nic vec flash sales.


Pa se vsaj dnevno cene spreminjajo, če že ni flash sales in community choice? Že tako tiste igre, ki jih imam na wishlisti nenormalno dolgo držijo cene, potem so pa še popusti bolj ena žalost.

Oktan ::

Portal Bundle za 3,7€ se mi zdi dober deal.

MasterTade ::

dr.Akula & Azgard hvala obema
Mors omnia aequat

prenasalec ::

Boone je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Jp, isto. Nic vec flash sales.


Pa se vsaj dnevno cene spreminjajo, če že ni flash sales in community choice? Že tako tiste igre, ki jih imam na wishlisti nenormalno dolgo držijo cene, potem so pa še popusti bolj ena žalost.

Se ne. Vsak dan bojo iste. Mogoče bo naslednje leto drugače, pomoje dobivajo veliko manj denarja kot prejšnja leta.

maticb492 ::



Že imam.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Seljak ::

maticb492 je izjavil:



Že imam.


Hvala :) Sem uporabil kodo.

tovsti55 ::

na instant gamingu sem si kupil just cause 3, za 26€. spil moram rect da je presegel vsa moja pricakovanja. :) uglavnem priporocam! :)
««
178 / 244
»»