» »

AVI --> DVD

AVI --> DVD

sdram ::

Živijo!

Ker se mi precej mudi in nisem imel časa pregledati če je ta tema že bila objavljena, prosim moderatorja da jo prestavi.

Torej, najprej naj opišem za kaj se gre: iz kamere SONY Digital 8, sem si posnel video na računalnik v formatu AVI. Velikost datoteke je slabih 8 giga, video traja pa slabo uro. Kako naj jaz to zdaj pretvorim v DVD zapis in stlačim na DVD CD, 4,7 giga?

Slišal sem že za neke kompresije, ampak mi je to popolnoma megleno. Prosim za vsakršen nasvet.

DVD Player bo star 2 leti, oče ga je dobil za rojstni dan, tako da ne vem nič o njem, le da podpira formate DVD, JPG, JPEG, MP3..., to pa mislim da je tudi vse.

Hvala za vsako pomoč in želim Vam lep dan še naprej.

L.P.

nejc
  • zaklenil: podtalje ()

baron21 ::

Živijo! Uporabi program, s katerim si snemal z kamere na disk, vsi omogočajo skoraj vse oblike izhodne datoteke DVD, razen Movie Maker, ki je v WIN. ima samo avi. ali wmv. Dobri in ne preveč zahtevni za uporabo so: Nero 7 Premium, Pinnacle, Inter video creator, Dr.Divx... Ker boš očitno delal prvič še opozorilo, pretvorbe v DVD lahko trajajo tudi do 10 ur, odvisno od rač. in programa, zato kar hitro na delo. Veliko uspeha in srečno!
baron21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: baron21 ()

podtalje ::

Tem na to vprašanje je na tem forumu že dovolj.

Nekaj za lažji začetek:

Spreminjanje obstoječega DVD menija
Dvd authoring
ustvarjanje DVDja iz avi fajlov ?
Kako narediti DVD?
Urejanje DVD-ja

Če boš uporabil iskanje, pa boš našel še kakšno. Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako narediti soliden film (sony/pinacle/.MPEG/.AVI)

Oddelek: Zvok in slika
113253 (2955) pivmik

pogajate mi:podnapisi

Oddelek: Zvok in slika
251379 (1212) Stepni Volk

Kako narediti DVD ???

Oddelek: Zvok in slika
82650 (2520) CaqKa
»

Kako pretvort avi->dvd video (.vob, .iso,...)

Oddelek: Zvok in slika
71861 (1541) Alain
»

Pretvorba DIVX v KVCD-kako zapečt z dvd pekačem

Oddelek: Zvok in slika
71496 (1417) CaqKa

Več podobnih tem