» »

cenejši 17'' monitor(ji)

cenejši 17'' monitor(ji)

noogy2noogy ::

Vem, da je bilo že veliko napisanega o monitorjih pa vendar bi vprašal (srečne?) lastnike 17'' monitorjev, da mi iz svojih izkušenj priporočijo enega od cenejših modelov (mogoče Samsung, Hyundai ipd.).
Ni nujno, da bi kupil nov monitor pa vseeno ne bi rad vrgel 40-50 KSIT vstran.
:O

Za mnenja se zahvaljujem!

Aja! Uporabljal bi 1024*768 ali več pri vsaj 75Hz (še rajši 85). Računalnik uporabljam kakšno urico dnevno, zdaj pa imam Daewoo-ja 518B (1024*768 / 85Hz) in sem ZELO zadovoljen, sam sliko bi rad imel večjo (EMŠO :D)

Še enkrat hvala!
lp noogy

Misty ::

Če že kupuješ, ne kupt najcenejšga. Pa tut pr cenejših je problem v tem (če že ponujajo dobre tehnične lastnosti - na papirju) da slika ni lih taka k bi si želu.
Moje izkušnje: Sony G200 Trinitron 1152*864 / 84 Hz
En frend ma Relysis :( (ne vem, če sem prav napisal) - za mal dnarja, pa ma težave s sliko (Moire,...), tko da mu je žal, da ga je kupu.

sleby ::

Rajs dej se ene 30k vec pa si kup dobr monitor ..

whatson ::

pri monitoru se ne splaca sparat.. .
za 40 jurjev raje kupi zelo dober 15 incni monitor kot pa najslabsi 17 incni...

whatson

Milko ::

Jst ti priporocam kaksno IIyamo. So zlo dobri monitorji, in kar je najpomembnejse - ugodni so. Za ceno dobis odlicno kvaliteto...Pri monitorju se res splaca mau vec dat, ker ce ne bos razocaran...bos vidu, kak je to nadlezn, ce slika ni ostra, vsake tolk cajta mau trese...

Ribicija ::

Rajši ne šparaj pri monitorju (glava in oči bodo zelo hvaležne).
Moje priporočilo Belinea med cenejšimi (imajo jo pri Jerovšku) ali pa nov model od Sony-a A220. Ful dober in ima med trinitronci najnižjo ceno, pa še USB hub ima zraven.
lp

noogy2noogy ::

Dva kolega imata Ilyame (15'') pa se res nobeden ne pritožuje. Zanima me kje se jih, da dobit čim ceneje?

thnx
lp noogy


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Monitor17" ???

Oddelek: Kaj kupiti
202108 (1465) demon#666
»

Dober CRT (Trini/Diamond -tron) ali LCD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
565660 (4719) iso2000
»

Računalnik za šolo

Oddelek: Kaj kupiti
321441 (1150) T0RN4D0
»

Nakup monitorja - kterega?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
514698 (4035) Zico
»

Kateri monitor z ravnim zaslonom?

Oddelek: Kaj kupiti
232454 (1948) Uporabnik

Več podobnih tem