» »

Porti??

Porti??

KameHameHa ::

zanima me kak najboljše nastavit porte v abc clientu?
da bi najbolje laufalo.
zanima me še kak se nastavijo porti v windowsih,če je to možno?
KitaKiHira

KameHameHa ::

Kaj zdaj nima nobeden pojma kako nastavit porte ?Ne vem na firewallu ali kje? Dajte malo mi pomagajte,če pa sprašujem bedarije pa mi povejte! >:D :D
KitaKiHira

antonija ::

Vsak forum ima vprasanja ki se pojavljajo non-stop. V ta namen so admini forumov uvedli "stycky" teme; to so take teme, ki so vedno napisane na vrhu seznama vseh tem. Ko obisces forum s specificnim vprasanjem, najprej pogledas vse sticky teme (ki jih je ponavadi malo, v tvojem primeru 6) in preberes naslove. Ce spada tvoje vprasanje v katero izmed teh tem, potem poglej tisto temo. Ce se ti ne da brat, ima skoraj vsak forum funkcijo "iskanje" ali "search" po anglesko. Iskanje deluje tako, da vpises kljucne besede (ang. "key words") in pritisnes gumb "isci" (ang. "search"). Med prikazanimi zadetki izberes temo (lahko tudi vec), za katero se ti zdi da vsebuje informacijo ki jo isces.

Ce v kateri od tem opazis, da clani foruma svetujejo uporabo spletnih iskalikov kot je npr. Google, potem se moras zavedati, da to ne pocnejo zato, ker nimajo boljsega dela in ker radi linkajo na googlovo stran, ampak zato, ker tako najhitreje najdes konkretno informacijo.

A stekas?:\
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IP kamera, NAS, router in FTP

Oddelek: Omrežja in internet
61311 (1179) slowie
»

Domače omrežje

Oddelek: Omrežja in internet
92304 (2071) Voluharr
»

Remote Desktop, nastavitev

Oddelek: Omrežja in internet
337891 (4765) fosil
»

Oddaljeno namizje XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
245524 (4637) Chessman
»

Dostop do aplikacije na serverju preko UMTS modema

Oddelek: Omrežja in internet
71737 (1585) OmaDesala

Več podobnih tem