» »

Bud Spencer&Terence Hill

Bud Spencer&Terence Hill

Drejcula ::

Lep pozdrav.

Zanima me, če bi se kje pri nas dalo dobit filme od teh dveh junakov na DVD-ju.Če jih je kje keri zasledil v kakšni Videoteki ali podobno.
Pa slučajno če ima kdo nemške verzije.

Pomojem je dosti fenov v sloveniji ki bi si želeli imeti kakšno zbirko od njiju:D

Prosim za pomoč. HVALA


[edit - malo polepšal, da ne napeljuje več h grehu.]
  • spremenilo: gzibret ()

Dr Evil ::

Enkrat sem jih videl v Mullerju Maribor.Sinhronizirano v nemščino.

In ja,tudi jaz sem veli fan teh dveh.Najbolši njun film mi je Vier fauste fur ein Hallelujah.:D

Če pa ne bi našel v trgovini bi se na emule,dalo kaj dobit,ampak dosti je s tv kartico snemano,tak da ti priporočam,da si kako flyvieo za 7k nabaviš in snemaš sam.

Drejcula ::

Hvala Dr Evil bom pogledal v Mullerju.No saj taksne varijante sem si ze vse dol skino, samo saj ves ene so super druge pač tak. Me pa čudi da nikoli še nisem zasledil na nasi slo-TV kakšen film od njiju. Če pogledas na nemške kanale ni praznika da nebi keri film predvajali.

Dr Evil ::

Tja,sej to je podobno,ko na Božička vrtijo vse razen kakšnega filma o Jezusu,če pa že mora bit kaj v tej direkciji,pa dajo kaj iz stare zaveze.

No,da se vrnem k tema dvema.Mislim,da je nemška verzija še najbolša,angleške so precej slabe,tak da mogoče zaradi tega ne predvajajo.

Drejcula ::

Tak kot si reko.

Za moj okus raje gledam tudi nemške verzije, ker sem jih navajen že od malega.
Se mi ful smešno zdi, ko jih slišim v Italjanjskem ali Angleškem jeziku.

Zgleda da se bom moral res peljat čez mejo in nabavit.

Saladin ::

Legende.
Jaz bi se raje spraševal, zakaj jih že 20 let nisem videl na naših malih ekranih. Ali pa Hardya in Oliya. Pa Bustera Keatona, Charlija Chaplina,...
Aaa blaženi net...
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saladin ()

Mr_Globus ::

Ni res so najboljši v taljanščini :D

Korenchek ::

Zadnjič sem po desetih letih spet gledal Altrimenti ci arrabbiamo (Watch Out We Are Mad) in se spet nasmejal. Legendi! :)
Rad bi pa našel vse pesmi iz tega filma.
For those about to rock - we salute you!

oo7 ::

Umrl italijanski igralec Bud Spencer

Umrl je italijanski filmski igralec in producent Carlo Pedersoli, bolj znan kot Bud Spencer, ki je zaslovel v komedijah. Star je bil 86 let.

Poročanja o smrti legendarnega igralca je potrdil njegov sin Giuseppe Pedersoli, ki je povedal, da je oče umrl mirno in brez bolečin. Njegove zadnje besede so bile: "Hvala".

Spencer je slavo doživel v akcijskih komedijah skupaj s svojim dolgoletnim igralskim partnerjem Terenceom Hillom, s katerim sodelovala pri več kot 20 filmih.

http://www.rtvslo.si/kultura/novice/umr...

oo7 ::




Sem gledal veliko njegovih filmov men je bil super igralec nisem pa vedel, da je bil pred igralsko kariero plavalec. Plaval je dvakrat na olimpijskih igrah.


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

arnecan1 ::

RIP

Lepi spomini na otroštvo.

piromanček ::

del mojega otroštva...naj počiva v miru

oo7 ::

Italy: Several thousand mourners attend Bud Spencer's funeral in Rome

yayo ::

ekola, italijani naredili remake filma Altrimenti ci arrabbiamo (Watch Out, We're Mad! 1974), ene najbolj priljubljenih komedij dua Bud Spencer & Terence Hill.


komentarji pod trailerjem so v stilu "Ko misliš, da smo dosegli poden ti dokažejo, da je mogoče iti še globlje" "Edini sprejemljiv konce filma je, da se pojavi Terence Hill in pretepe vse, vključno z režiserjem" :))
kup italijanskih YTuberjev facepalma na veliko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Besede, ki ste jih narobe razumeli

Oddelek: Loža
403967 (1805) msjr
»

Filmi, ki bi jih lahko gledali 100x (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
17735204 (20099) GrimReaper
»

Nemški filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
196462 (6048) mlamat
»

najljubši film? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
809503 (6570) Poldi112
»

Westerni za prave moške

Oddelek: Sedem umetnosti
304520 (3732) BladE_

Več podobnih tem