» »

Ima kdo logitech V400?

Ima kdo logitech V400?

oversc0re ::

Zivjo!

Skoraj sem se ze odlocil za Logitech V400 mišaka za moj prenosnik, ko sem začel brati, da ima resne težave z nekaterimi podlagami... Ima mogoce kdo ze omenjenega glodalca, da lahko potrdi ali ovrže te deomneve? Kaj pa V270... je res da precej zamuja?

Hvala in lp, over.
  • spremenilo: oversc0re ()

Dax ::

Ja, res ima težave s podlogami... očitno bo potrebno počakati na laserske podloge (bolj fin raster verjetno...). Morda je z najnovejšim Mouseware-om malenkost bolje (baje so povečali moč laserja ??? ).

Drugače jo pa uporabljam direktno na mizi, kjer ni težav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dax ()

oversc0re ::

Katastrofa. V400 močno odsvetujem. Miš je tako zbirčna na podlago, da človek kar tezko verjame. Morda je uporabna za namizne racunalnike, saj ji tam najbrz lahko das podlago ki ji ustreza, medtem ko je za prenosnik popolnoma neuporabna. Naj bo to gladka miza, prt ali pa kaksne knjiga, mis se zatika po dolgem in pocez. Po mojem je vsaka opticna miska boljsa izbira.

oversc0re ::

Nesel na servis. Komaj sem jih prepričal, da ne dela dobro. Potem so jo le vzeli in čez teden sem dobil novo z "natrimanim" laserjem. Kot noč in dan. Zdaj je ql.

Dax ::

Kje je servis za Logitech?

cojss ::

Eventus Computers na Viču v Ljubljani.

Dax ::

Epilog:

Danes sem bil na servisu, kjer so mi brez besed dali novo miško.

Očitno je bila novembrska pošiljka defektna. Sedaj dela na vsaki podlagi povsem brez zatikanja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miška MX Performance Logitech

Oddelek: Kaj kupiti
468068 (5551) sajmon
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16537918 (29990) ShowDown
»

Alternativa Logitech wireless laser misim

Oddelek: Kaj kupiti
232865 (2457) PlayTheGame
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877215 (5867) specterss
»

MX1000 težave

Oddelek: Strojna oprema
432071 (1067) PrimozR

Več podobnih tem