» »

USB Flash disk sesuje comp

USB Flash disk sesuje comp

gpojm ::

Moj problemčič je naslednji: čim vtaknem usb disk v usb slot se mi računalnik sesuje. Disk sem poskusil vključiti v več različnih mašin pa se sesuje samo moja.
Don't Get Mad, Get Even!

Stratus ::

To se včasih zgodi zaradi slabo instaliranih gonilnikov za matično ploščo, poskusi v "device manager" odinstalirati gonilnike za USB in restarti mašino, da jih ponovno avtomatično najde. Če boš imel srečo bo to rešilo težave.
Nije žvaka za seljaka !

A ma kdo žvečilni :)

urban99 ::

kolega ima podoben problem z USB ključi - smo jih probali več in pri vseh isto (blue screen).
USB gonilnike smo odinstalirali, ampak brez uspeha. Če kdo najde rešitev, naj pove :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: urban99 ()

Stratus ::

Moj nasvet ne deluje za blue screen, ampak na določenih platah takoj ko vtakneš USB ključek restira comp, v tem primeru skoraj gotovo pomaga.
Nije žvaka za seljaka !

A ma kdo žvečilni :)

urban99 ::

saj ni pomebno, ampak win XP se (če se ne motim) avtomatsko restartajo, ko pride do dobrega starega "blue screena". To, da pokaže blue screen namesto restarta, moraš "ročno" omogočit, da lažje diagnosticiraš napake.

Sem pa zdajle videl temo, kjer nekdo piše, da mu je USB ključ skuril matično ploščo... jaz res sumim, da bi to utegnil biti problem tudi v teh primerih, torej slaba matična ali kaj podobnega? beats me...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

blue screen po menjavi matične

Oddelek: Pomoč in nasveti
181675 (1354) Hayabusa
»

Zmešnjava z gonilniki - W7 in XP - ter dual boot problem

Oddelek: Operacijski sistemi
375994 (5599) solatko
»

Blue screen...

Oddelek: Pomoč in nasveti
233036 (2190) PacificBlue
»

Dobesedno cudni stvari ???

Oddelek: Strojna oprema
282485 (1351) *ziga*
»

Nekateri USB priključki mi ugasnejo PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
171367 (994) 333zuco333

Več podobnih tem